Spartak Slatiňany – MFK Chrudim C 2:1 (0:0).

Branky: 55. Trňák, 73. Dostál – 70. Rahimič. Vše podstatné se stalo ve II. půli. Skóre otevřel Trňák, když brankář hostů zaváhal s vyběhnutím. Při vyrovnávacím gólu Rahimiče se pro změnu nevyznamenal domácí gólman. Vítězný gól padl po dlouhém autu Tesaře, který Dostál patičkou doťukl do sítě.

Slatiňany: Dvořák – Tesař, Kudyn, Moravec, Kovařík – Kollert, Opavský (83. Myška), Trňák (76. Málek), J. Zdražil, Hroch (60.Havel) – Dostál. MFK C: Marek - Mervart (64. Rosůlek), Rahimič, Zelinka, Naď - Hlavatý, Vávra, Berner (73. Korbel), Vágner - Lacman (89. Koreček), Vácha.

SK Stolany – Pardubice C 1:1 (1:1).

Branky: 37. Eis pen. – 10. Rydval. Gólově se nejprve prosadili hosté, naštěstí pro Stolanské přišlo sražení Těšitele a penaltová trefa Eise znamenala vyrovnání. Za dalších pět minut byl ve vápně sražen domácí Pavlíček, ale exekutor prvního pokutového kopu se tentokrát neprosadil! Za zmínku stojí ještě v I. půli Kaciáněm nastřelené břevno. Po změně stran mělo více ze hry pardubické „céčko“, ale díky Kramaříkovým několika úspěšným zákrokům zůstal stav nezměněný.

SK Stolany: Kramařík – Novotný, Černohubý, Starý, Přibyl – Těšitel (88. Vávra), Jenka, Eis, Adam (90. Chvojka) – Kaciáň, Pavlíček.

I. A TŘÍDA - shrnutí výsledků 2. kola
Živanice – Letohrad B 2:2 (0:1). Branky: Podlipný, Ferčák – Matoulek 2. Srch – Morašice 2:2 (1:2). Branky: Slováček 2 (jedna z pen.) – Válek, Růžek. Slatiňany – MFK Chrudim C 2:1 (0:0). Branky: Trňák, Dostál – Rahimič. Stolany – Pardubice C 1:1 (1:1). Branky: Eis z pen. – Rydval. Březová – Moravany 2:0 (2:0). Branky: Wagner, Bednář. Valy – D. Újezd 1:1 (0:0). Branky: M. Bažant – Frňka. St. Hradiště – Přelouč 2:2 (0:2). Branky: Urbanec, Deutsch – Koch, Váša.