Valy – Třemošnice 0:4

Branky: Šebek 2, J. Vančura, Kutílek. Druhý tým tabulky na hřišti soupeře ze spodních pater tabulky neponechal nic náhodě. Třemošnice: Vojáček – O. Rychnovský, Hluchník, Škopek (79. Kalina), Culek – O. Vančura, J. Vančura, Lebduška, Kutílek – Šebek, Tyle (58. Rychnovský).

Prachovice – Choceň B 1:4

Branky: 63. M. Hrdlička – 7. Novotný, 14. Krejza, 50. Hubáček, 64. Nedvěd. Na šance vyrovnané utkání rozhodla lepší koncovka hostí. Prachovice: Luňáček – Machač, Brodňan, Štěpánek, Javorek (46. Zwolski), Jerusalém, Ouřecký, M. Hrdlička, J. Hrdlička, Mrázek, Budínský.

SK Chrudim – Semanín 6:0

Branky: Hauf, Lištván, vlastní, Svoboda, Martin Pudil, Tejnecký. V 8. minutě se po centru Svobody nádherně trefil hlavou Hauf 1:0. Před odchodem do kabin pojistil vedení Lištván po sólové akci na 2:0. Hned po změně stran si hosté srazili centr Martina Pudila do vlastní sítě a bylo prakticky rozhodnuto. “Eskáčko“ v tréninkovém tempu přidalo další tři trefy. V56. minutě proměnil rohový kop Lištvána ve čtvrtý gól Svoboda. Za tři minuty týž hráč patou sklepl Martinovi Pudilovi, ten si z obránců udělal slalomové tyče a nekompromisně zavěsil – 5:0. V80. minutě pečetil střídající Tejnecký. SK Chrudim: Vrbka – Hudeček, Motyčka, Lankaš, Martin Pudil – Hýsek, Tesař, Lištván, Michal Pudil – Hauf, Svoboda (Koreček, Tejnecký, Soukup).

Slatiňany – Načešice 4:1

Branky: Kovařík 2, Zdražil, Moravec – Tamchyna. V derby domácím vedle čtyř marodů chyběl i čerstvý otec syna Šimona, útočník Ficek. V 16. minutě Myška našel Zdražila a ten nekompromisně otevřel skóre. Ve 29. minutě Moravec ideálně vysunul Kovaříka, který zvýšil na 2:0. Poločasový účet uzavřel kapitán Moravec krásnou střelou z voleje po spolupráci s Myškou. Čestného gólu se dočkalo Mezilesí v 64. minutě, kdy se prosadil Tamchyna. Za dvě minuty však Kovařík přesnou hlavičkou utnul další snahy hostů o korekci. Slatiňany: Dvořák – Jeřábek, Zelinka, Málek, Havel (78. Hlušička) – Kovařík, Hanuš (70. Trávníček), Moravec, Zdražil – Myška, Kořínek. Načešice: Novák - Hladina, M. Jirásek, Dobrovolný, Bříza - D. Jirásek, Chmelík, Tamchyna, Tomčík - Marek, Chudomel (62. Heřmanský).

H. Městec – D. Újezd 1:1

Branky: 27. M. Volejník – 4. Vomáčka. Hosté zaskočili domácí brankou ve 4. minutě, kdy Vomáčka pěkným lobem překonal Rabu. Ve 27. minutě byl ve správný čas na správném místě M. Volejník a vyrovnal. V bojovné druhé půli se již skóre nezměnilo, remíza je zasloužená. H. Městec: Raba – Šafránek, Veleba (61. Bareš), M. Salfický, M. Volejník, Chudomel, Uttendorfský (73. Tiler), Hamsa, Hlaváč, Mach (55. Vojtěch), D. Salfický.
I. A TŘÍDA
Valy – Třemošnice 0:4 (0:2). Branky: Šebek 2, Vančura, Kutílek. Prachovice – Choceň B 1:4 (0:2). Branky: M. Hrdlička – Novotný, Krejza, Hubáček, Nedvěd. St. Hradiště – Litomyšl 2:0 (0:0). Branky: Tesner, Bakule. SK Chrudim – Semanín 6:0 (2:0). Branky: Hauf, Lištván, vlastní, Svoboda, M. Pudil, Tejnecký. Slatiňany – Načešice 4:1 (3:0). Branky: Kořínek 2, Zdražil, Moravec – Tamchyna. Morašice – Moravany 0:0. H. Městec – D. Újezd 1:1 (1:1). Branky: M. Volejník – Vomáčka.