Přelouč – Rozhovice 1:1 (1:0).
Branky: 3. Koch – 50. Adámek. ČK: 2:0 (80. Koch, 82. Váša). Domácím se podařil vstup do utkání, když rekonvalescent Dušek vysunul Kocha a ten sólo přes půlku hřiště dokončil gólově. Druhá půle měla opačný začátek. Po rohu se před Pořízem vytvořila skrumáž a Adámek na dvakrát vyrovnal. Přelouč dohrávala v devíti, když Váša byl omylem vyloučen hned po první žluté kartě. Rozhovice: Ježek - Voženílek, Adámek, Sýkora, Strouhal, Kopecký (46. Mráz), Jirousek (46. Spěvák), Kopp, Matoušek, Švadlenka, Vohralík.

Hlinsko B – Kameničky 0:0.

Bojovné derby diváky muselo zaujmout, ale chybělo mu to jediné – branky. V 18. minutě nepadl gól ani z pokutového kopu, který jednomu z hostujícíh hráčů zneškodnil brankář Jindřichovský. Remíza je zasloužená. Hlinsko B: Jindřichovský – Jehlička (Bříza), Veselský, Prášek, Pešek, Holubec, Akrman, Cepl, M. Bouška (Boguaj), Bonaventura, Charous. Kameničky: Kampu – P. Adámek, A. Tichý, Netolický, F. Sádovský (Hromádko), Zavřel (J. Sádovský), Jehlička, J. Adámek, Urbánek, Pérko (M. Tichý), Janáček.

Zámrsk – AFK Chrudim B 1:0 (0:0).
Branka: Páral. Hosté si po zápase velmi stěžují na výkon trojice rozhodčích, proti čtrnácti se prý hrát nedá! AFK Chrudim B: Vostradovský – Červenka, Dvořáček, Zdražil, Radouš – Zvára, Merkl, Melechovský, M. Čechlovský – Michalec, Kroutil (O. Čechlovský, Kadeřábek, Livora).

Prosetín – Bítovany 2:1 (1:0).
Branky: 37. Vít (pen), 90. R. Vodvárka – 47. Kopecký. Utkání přineslo boj o každý metr hřiště, šancí však bylo minimum. O vítězství Prosetína rozhodla nádherná branka z trestného kopu ze dvaceti metrů v 90. minutě zápasu. Prosetín: Havel – Ondráček, Šikl, Kropáček, R. Vodvárka, Slanina, M. Haman, J. Ročňák, Vít, Starý, Valla (Ťopek). Bítovany: Augustin – Novohradský, Kysela, Němec, Hýl, Kudrnka, Kopecký, Müller, Koráb, Mihulka, Barta (Filipi, Vostřel).

Utkání SK Chrudim B – Proseč se hraje 7. listopadu.