Rozhovice – Mikulovice 9:2 (2:2).

Branky: Kopp 3, Tesař 2, Jirousek 2, Adámek, Kopecký – J. a P. Venclové.

Už v 11. minutě vedli domácí dvoubrankovým rozdílem, který do přestávky dokázali prohospodařit. Ještě v první dvacetiminutovce po změně stran to zdaleka nevypadalo na 11 branek. Když však v 66. Tesař zavelel ke zteči, nestačil Dufek lovit míče ze své sítě. Za 24 minut se tak stalo sedmkrát.

Rozhovice: Ježek – Spěvák (Mráz), Adámek, Sýkora, Strouhal (Vohralík) – Grof, Jirousek, Matoušek, Kopecký – Kopp, Tesař.

Kameničky – Proseč 3:0 (1:0).

Branky: Horák, Janáček, M. Pérko.

Domácí si v první půli vytvořili drtivou převahu, ale krom branky Horáka v 15. minutě se nemohli prosadit. Trefovali buď brankovou konstrukci nebo samotného gólmana Lédla. Po přestávce se sice hra vyrovnala, ale Kameničky dokázaly využít dvou šancí k jasnému vítězství.

Kameničky: Hladký – J. Sádovský, A. Tichý, Netolický, F. Sádovský, J. Adámek (M. Pérko), Jehlička, Sadílek (P. Adámek), Urbánek (R. Pérko), Horák, Janáček.

Proseč:
Lédl – Z. Marek, Šplíchal, Zanina, Jiří Marek, Dvořák, Kysilko, Lampárek, Jar. Marek, Stodola, M. Marek (Teplý, Volf, Kiričenko).

Bítovany – Hlinsko B 3:0 (2:0).

Branky: Mihulka, Kudrnka, Mašek.

Zápas byl plně v režii domácí nováčka, který se nejprve zastřeloval, aby ve 13. poprvé otevřel skóre Mihulka. Za dvacet minut zakončil samostatnou akci Čechlovského do prázdné branky Kudrnka. Skóre uzavřel v 65. minutě střelou z 25metrů Mašek. Hosté vystřelili pouze třikrát na branku, ale ve druhé půli trefili tyč.

Bítovany: Augustin – Tichý, Kysela (Kudrnka, Filipi)), Němec, Hýl, Čechlovský, Kopecký, Müller, Mašek, Mihulka, Novohradský (Bárta).

Hlinsko B: Jindřichovský – Krbálek, Veselský, Prášek, Pešek, Bureš, Cepl, Bříza, Holec, Dvořák, Jehlička (Půlpán, Kapitán).

AFK Chrudim B – Rosice n. L. 1:0 (0:0).

Branka: Kroutil.

Domácí byli aktivnější a měli více ze hry, navíc se jim povedlo vstřelit v 60. minutě jedinou branku utkání a tím rozhodnout o svém zaslouženém vítězství.

AFK: Vostradovský – Polívka, Hromádka, Červenka, Zelinka, M. Čechlovský, Merkl, Melechovský, O. Čechlovský, Berner, Kroutil (Kadeřábek, Zdražil, Smitka, Livora, Horák).

Zámrsk – Prosetín 3:4 (1:2).

Branky: M. Haman, Vít, F. Vodvárka, Slanina.

V prvním mistrovském utkání hostilo domácí mužstvo celek, který v minulé sezóně skončil na třetím místě tabulky skupiny „A“, mužstvo SK Prosetín. Hosté se představili jako rychlý celek s několika jedinci výborně technicky vybaveny a nakonec se ze zápasu vyklubaly střelecké závody.
Účet zápasu otevřel v 15. min. Vít. Jeho střelu nešťastně tečoval domácí Mudrich a míč skončil za zády bezmocného Jadrného – 0:1. Po rychlém rozehrání přímého kopu zvyšoval na 2:0 pro hosty ve 26. min. F. Vodvárka, který obešel i Jadrného a zavěsil. Zámrsk to ale nezabalil. Díky Jiráského hlavičce ještě do poločasu snížil a ve druhém poločase po další hlavičce Vodičky dokonce vyrovnal. Prosetín však znovu odskočil na dvougólový rozdíl. V 70. min. dával na 2:3 Slanina a v 75. min. zvyšoval na 4:2 pro hosty z přímého kopu Haman. Dvě minuty před koncem stihl ještě přiblížit Zámrsk na dostřel Csernyanszký. Na víc se ale už domácí nevzmohli.

Sestava Prosetína: Havel – Remeš, M. Haman, Kropáček, Ondráček – Šikl, R. Vodvárka, Vít, Starý – F. Vodvárka, Slanina (J. Ročňák, M. Ročňák, Černý).

SK Chrudim – Přelouč 3:3 (3:2).

Branky: Hromádko, Zavřel, Wenzl – Koch 2, Jezdinský.

Domácí se v premiéře předvedli v dobrém světle a remízou 3:3 si zajistili první bod v 1. B třídě. Na domácím hřišti předvedla rezerva solidní výkon. Do přestávky vedli chrudimští fotbalisté 3:2, ale hostům z Přelouče se ve druhém poločase podařilo vyrovnat. S dělbou bodů po utkání tak byla nakonec spokojena obě mužstva.

SK Chrudim: Gregor – Stejskal, Zavřel, Kusý, Wenzl – Rohlík, Pavlík, Pudil, Harant – Tejnecký, Hromádko (Smělý, Mrkva, Filipi, Koreček, Novotný).

PRO DOPLNĚNÍ: H. Jelení – Holice B 1:0 (1:0). Branka: Kaňkovský.