SK Chrudim B – Rozhovice 2:1

Branky: Veverka, Kříž – Švadlenka. Rezerva, posílená o hráče áčka Svobodu a Veverku, měla mírnou převahu. Do vedení se dostala gólem Veverky po sólové akci. Druhý gól vstřelil dorostenec Kříž, když se prosadil všestnáctce hostí. Ve II. půli se hostům podařilo po standardní situaci snížit, ale na obrat to nestačilo. Domácí ještě před koncem utkání neproměnili penaltu. Exekutor Rohlík mířil jen do tyče. SK Chrudim B: Gregor – Tejnecký, Bartušek, Filipi, Kříž – Hýl, Rohlík, Wenzl, Fabián – Veverka, Svoboda (Koky, Šára, Zjevík). SK Rozhovice: Pleskot – Spěvák, Sýkora, Chmelík, Opočenský – Vohralík, Strouhal, Mráz, Grof – Švadlenka, Kopecký (Voženílek, Novotný, Jedlička).

Hlinsko B – Proseč 4:1

Branky: Boháč 2, Filipi, Cestr – Jar. Marek. V záchranářském souboji rezervu zaskočil vedoucí gól Jar. Marka ze standardky. Do poločasu však skóre otočila a pak jasně dominovala. Hlinsko B: Jindřichovský – Dvořák, Veselský, Kopecký, Pešek – Filipi, Boháč, Bříza (Akrman) – Cepl, Cestr, Charous (Boguaj). Proseč: Lédl – Z. Marek, Šplíchal, Zanina, Mareš (Stodola), Dvořák, Kysilko, Lampárek (Volf), Jar. Marek, Šibrava (Macháček), M. Marek.

Prosetín – Kameničky 2:2

Branky: 40. Remeš z pen., 52. Ťopek – 10. J. Sádovský, 71. P. Adámek. Derby přineslo fotbal nevalné úrovně. Na vedení hostů domácí odpověděli dvěma góly, o body ale přišli v 71. minutě po brance P. Adámka. Prosetín: Havel – Remeš, Šikl (82. M. Ročňák), Kropáček, Zvolánek (46. Šafránek), Ťopek, M. Haman, J. Ročňák, Vít, Starý, Polívka. Kameničky: Hladký – J. Sádovský, P. Adámek, Netolický (38. J. Adámek), F. Sádovský, Sadílek, Jehlička, Bureš, Janušinský (65. Urbánek), M. Pérko (52. Horák), Janáček.

AFK B – Bítovany 1:1

Branky: 34. Michalec – 48. Hromádko. Rezerva měla převahu (trefila břevno a tyč), ale nedařilo se jí v koncovce. AFK B: Vostradovský – O. Čechlovský, Rahimič, Zdražil, Nägele – Klíma, Berner (81. Malinský), Merkl (72. Kopecký), Mareš – Michalec, Kroutil (85. Beneš). Bítovany: Augustin – Jeníček, Chaloupka, Tichý (40. Hýl), Novohradský (83. Škaryd) – Kopecký, O. Čechlovský, Müller, Koráb – Mihulka (58. Němec), Hromádko.
I. B TŘÍDA – skupina A
Rosice n. L. – Mikulovice 1:0 (1:0). Branka: Záveský. Přelouč – Holice B 3:0 (3:0). Branky: Ročín z pen., Koch z pen., Janecký. AFK Chrudim B – Bítovany 1:1 (1:0). Branky: Michalec – Hromádko. Hlinsko B – Proseč 4:1 (2:1). Branky: Boháč 2, Filipi, Cestr – Jar. Marek. SK Chrudim B – Rozhovice 2:1 (2:0). Branky: Kříž, Veverka – Švadlenka. Prosetín – Kameničky 2:2 (1:1). Branky: Remeš z pen., Čapek – P. Sádovský, P. Adámek. Zámrsk – Horní Jelení 2:2 (0:0). Branky: Jiráský, Mudrich – Kaňkovský.