Načešice – Zámrsk 0:0.

K utkání netřeba žádného komentáře, bezbrankový výsledek napovídá, že si diváci fotbalu příliš neužili. Načešice: Vind (55. Dobruský) - Bříza, Petřík, Mládek, Strouhal - Marek (75. Tamchyna), Jirásek, Nevečeřal, Hladina - Dobrovolný, Pokorný.

Rosice n. L. – Luže 2:6 (0:1).

Branky: 63. Rogovik, 86. Zollman - 25. a 59. Mikan, 53. Tesař, 67. Brychnáč, 79. Horák, 80. Kopecký. Ve 25. minutě postupoval sám přes polovinu hřiště Martin Pudil, předložil míč Mikanovi, který otevřel skóre - 0:1. V 53. minutě Tesař přidal s tečí druhý gól. Koukal zakrátko hlavičkoval do břevna. V 59. minutě získal míč Mikan a po sólu zvýšil na 0:3. V 63. minutě se po rohu prosadil Rogovik - 1:3. Za čtyři minuty přihrál Tesař Brychnáčovi a bylo to 1:4. V 71. minutě hlavičkoval domácí Pozdník znovu jen do břevna. V 79. minutě Brychnáč našel Horáka, jenž z první prostřelil Cincibuse - 1:5. A o minutu později utekl Kopecký a pohodlně zvýšil na 1:6. V 85. minutě Zollman parádní trefou pod břevno uzavřel účet na 2:6. Luže: Vrbka - Michal Pudil, Kopecký, Podroužek, Tichý (31. Urban) - Brychnáč, M. Kapitola, Tesař, Martin Pudil (68. Horák) - J. Kapitola, Mikan (75. Šavelka).

Ronov – Řečany 1:2 (0:1).

Branky: 75. Opočenský – 39. M. Tichý, 87. Grande z pen. Hosté využili ve 39. minutě chybu ronovské obrany M. Tichým – 0:1. Po změně stran se Ronovští zlepšili a v 75. minutě vyrovnal Opočenský z trestného kopu. V 87. minutě sudí posoudil vypíchnutí míče ronovským obráncem na roh jako penaltu, kterou Grande proměnil ve vítězný gól. Ronov: T. Žítek – Spěvák, Opočenský, J. Žítek, Petržílka, Jiří Kočárník (Kočárník), Filka (Ondráček), Staněk, Šmíd, Novák, Svoboda.

Prachovice – H. Jelení 1:0 (0:0).

Branka: 64. Luňáček z pen. Ve 13. minutě šel sám na prachovického gólmana Michálek a Luňáček vytáhl první skvělý zákrok. Za minutu utekl hostům Klepetko, ale jeho lob vytěsnil Jozl na tyč. Holcim si během 1. půle vypracoval pět „loženek“, které však trestuhodně zahodil. Ve 29. minutě dokonce Bohatý nedal ani pokutový kop. Málem to potrestal před přestávkou Michálek, který tváří v tvář opět nevyzrál na Luňáčka. V 64. minutě byl Brodňan faulován ve vápně. Na penaltu přeběhl hřiště brankář Luňáček, jistě proměnil a ukázal ostatním, jak se dávají góly. Prachovice: Luňáček - Daru (26. Machač), Horyna, Ptáčník, J. Hrdlička - Klug (60. M. Hrdlička), Petr, Bohatý, Mrázek (68. Štěpař) - Klepetko, Brodňan.

Kameničky – Hlinsko B 6:1 (4:0).

Branky: Horák 3, Janáček, F. Sádovský, vlastní (Dvořák) – Cepl. ČK: 0:1 (71. Popelka). V derby byli domácí jednoznačně lepší týmem. Podle domácího zpravodaje to prý do poločasu mohlo být klidně deset nula. Kameničky: Kampů – Urbánek, Adámek, J. Sádovský, F. Sádovský, Sadílek, Jehlička, Nekvinda, Horák, M. Pérko, Janáček (Chmelík, Bureš). Hlinsko B: Jindřichovský – V. Zavřel, Dvořák, Jeníček, Půlpán, Janoušek, Krbálek, Bříza, Cepl, T. Zavřel, Boguaj (Popelka, Picek).

Bítovany – Prosetín 2:0 (1:0).

Branky: 43. Kopecký, 61. Mihulka. Hned v úvodu nastřelil Mihulka tyč, pak týž hráč dvě tutovky nevyužil a v 45. minutě dal gól do šatny Kopecký. Ve druhé půli měli domácí jasnou převahu. Mihulka po hodině hry přidal druhý gól, J. Hromádko trefil tyč, přišly nevyužité šance Hýlem, takže porážka Prosetína, který nevystřelil za celý zápas ani jednou na branku, byla milosrdná. Bítovany: Augustin – Dvořáček, V. Hromádko, Tichý, Mareš, Čechlovský (23. V. Hýl), Kopecký, Koudelka, Mašek, Mihulka. Koráb (74. J. Hromádko). Prosetín: Šmahel – Polívka (46. F. Šafránek), A. Šafránek, Kropáček, Odvárka, Tichý, Pavliš, 74. Černý), Ročňák, Vít, Horáček, Remeš (74. Šikl).

I. B TŘÍDA – skupina A
Pardubičky – Holice B 4:0 (2:0). Branky: Froš 2, Zemek, Hamerský. Načešice – Zámrsk 0:0. Rosice – Luže 2:6 (0:1). Branky: Rogovik, Zollman – Mikan 2, Tesař, Brychnáč, Horák, Kopecký. Ronov – Řečany 1:2 (0:1). Branky: Opočenský – M. Tichý, Grande. Prachovice – H. Jelení 1:0 (0:0). Branka: Luňáček. Kameničky – Hlinsko B 6:1 (4:0). Branky: Horák 3, Janáček, F. Sádovský, vlastní - Cepl. Bítovany – Prosetín 2:0 (1:0). Branky: Kopecký, Mihulka.