Prachovice – Kameničky 1:5 (0:4). Branky: Bohatý – Horák 2, Sadílek, Chmelík, Valla. Prachovice: Luňáček – Machač, Štěpánek, Kamenský (46. Vojáček), Mrázek – Kadlec, Ptáčník, Bohatý, Brodňan – Budinský, Klepetko. Kameničky: Kampů – Nekvinda, Adámek, J.a F. Sádovský, Sadílek, Jehlička, P. Chmelík, Horák, Pérko, Janáček ( Hromádko, J. Chmelík, Valla). Po čtvrthodině přišel dlouhý nákop hostí, brankář Luňáček vyběhl za vápno, ale míč ho přeskočil a 'Kamna' šla v pohodě do vedení. Po chvíli hosté zvýšili vedení z jasného ofsajdu a domácí rezignovali, výsledkem čehož svítil o půli stav 0:4. Druhá půle se již jen dohrávala.

Ronov – Bítovany 1:10 (0:5). Branky: 62. Staněk – 2. a 27. Koráb, 53. a 58. Mihulka, 41. a 59. Mareš, 9. a 84. Kopecký, 43. Chaloupka, 90. J. Hromádko. Ronov: Pospíšil – Staněk, Forman, Petržilka, Rek, Ondrášek, Spěvák, J. Žítek, M. Kočárník, J. Kočárník, Svoboda (Hutla). Bítovany: Augustin – Hýl, V. Hromádko, Chaloupka, Němec, Čechlovský, Kopecký, Koudelka, Mareš, Mihulka, Koráb (J. Hromádko, Jeníček). K debaklu jaký Ronov nepamatuje přispěla i absence na postu gólmana, ale především nesrovnatelná fotbalovost hostí, kteří položili základ k drtivé výhře už ve druhé minutě.

Rosice – Načešice 2:2 (2:1). Branky: 12. a 40. z pen. Hamerský – 22. Tamchyna, 81. D. Jirásek. Načešice: Lédl – D. Jirásek, Mládek, Chmelík, Petřík – Tamchyna, Dobrovolný (75. A. Jirásek), Nevečeřal, Hladina – Pokorný (60. Bříza), Tomčík. Domácí se dostali do vedení ve 12. minutě, kdy dalekonosnou ránou Hamerského z trestného kopu – 1:0. Za deset minut již bylo vyrovnáno. To si Tamchyna přebral přihrávku v pokutovém území a propálil vše, co mu stálo v cestě – 1:1. Potom střílel Mráz vedle a nadějnou akci hostů zakončil Tamchyna střelou těsně vedle tyče. Ve 40. minutě byl hostující obranou nedovoleně zastaven Rogovik a Hamerský nařízenou penaltu s přehledem proměnil – 2:1. Ve druhé se fotbalisté Načešic stále více tlačili před branku domácích a dočkali se devět minut před koncem. D. Jirásek dostal míč na hranici pokutového území a přízemní střelou zařídil konečnou dělbu bodů – 2:2.

Luže – Prosetín 2:0 (1:0). Branky: 9. Wenzl, 68. Jiří Kapitola. Luže: Vrbka – Michal Pudil, Kopecký, Wenzl, Pekhart – Pitra (81. Horák), Michal Kapitola, Tesař, Martin Pudil – Mikan (55. Brychnáč), Jiří Kapitola (87. Neumann). Prosetín: Šmahel – Tichý, Martin Haman, Kropáček (76. Černý), Petr Haman – Karásek, Zvára, Vodvárka, Aleš Šafránek – Remeš (55. Ročňák), Filip Šafránek (75. Šikl). Prosetín se dostal do první šance, ale úvodní branku dokázali vstřelit domácí, když se ze dvaceti metrů trefil Wenzl. V 1. půli měli sice opticky víc ze hry hosté, ale v koncovce byli bezzubí. Naopak Martin Pudil sám neproměnil tři gólovky. V druhém poločase hra neměla, díky vedru a silnému větru, takovou úroveň, ubylo šancí, a tak vítězství domácí Luže potvrdil po brejku Jiří Kapitola.

Řečany – Hlinsko B 0:1 (0:0). Branka: Krbálek. Hlinsko B: Jindřichovský – Janoušek, Volf, Bříza, Dvořák – Krbálek, Najman, Cepl, Zavřel (38. D. Jeníček) – Boguaj (65. Picek), Slavík. Průběh hry ovlivňoval silný vítr, který omezoval oba týmy v přesnosti. Přesto si hlinecká rezerva vypracovala více brankových příležitostí a zaslouženě vyhrála, když vítězný gól vstřelil ve druhé půli velmi dobře hrající Krbálek.

I. B TŘÍDA – skupina A -SHRNUTÍ

Po vysoké výhře v Ronově je v čele tým Bítovan.

Zámrsk – Pardubičky 1:1 (1:0). Branky: R. Matoušek – Putnar. Prachovice – Kameničky 1:5 (0:4). Branky: Bohatý – Horák 2, Sadílek, Chmelík, Valla. Ronov nad Doubravou – Bítovany 1:10 (0:5). Branky: Staněk – Koráb 2, Mihulka 2, Mareš 2, Kopecký 2, Chaloupka, Hromátko. Rosice nad Labem – Načešice 2:2 (2:1). Branky: Hamerský (1 z pen.) – Tamchyna, D. Jirásek. Luže – Prosetín 2:0 (1:0). Branky: Wenzl, J. Kapitola. Řečany nad Labem – Hlinsko B 0:1 (0:0). Branka: Krbálek. Horní Jelení – Holice B 0:1 (0:1). Branka: Englich.

1. Bítovany 19 14 4  1 62:12 46
2. Pardubičky 19 14 3  2 50:17 45
3. Zámrsk 19 12 4  3 41:19 40
4. Luže 19 11 5  3 60:23 38
5. Prosetín 19  8 2  9 30:27 26
6. Holice B 19  8 2  9 39:53 26
7. Rosice n. L. 19  7 3  9 35:38 24
8. Řečany n. L. 19  8 0 11 25:28 24