Rozhovice – Prosetín 3:3
Branky: 24. a 90. Švadlenka, 77. vlastní – 1. a 35. M. Haman, 60. R. Vodvárka. ČK: 1:0 (90. Grof). Domácí oslabeni marodkou celý zápas dotahovali, až se jim nakonec podařilo v 90. minutě vybojovat alespoň bod. Rozhovice: Ježek – Spěvák, Sýkora, Chmelík, Kostinec (85. Kaválek), Grof, Kot (46. Hanuš), Vohralík (77. Ducháč), Matoušek, Švadlenka, Strouhal. Prosetín: Havel – P. Haman, Šikl (85. Černý), Kropáček, R. Vodvárka, Remeš, M. Haman, Ondráček, Vít, Starý, F. Vodvárka.

Proseč – Paramo 7:0
Branky: Jaroslav Marek 4, M. Marek, P. Macháček, Lampárek. Domácí, kterým se na jaře dosud vůbec nedařilo, si zchladili žáhu na posledním týmu tabulky. Nakonec se spokojili jenom se „sedmi kulemi jako v Sarajevu“. Proseč: Bikár – Z. Marek, Šplíhal, P. Macháček, Jiří Marek, D. Macháček (Lampárek), Kysilko, Zanina, Jar. Marek, Stodola, M. Marek (Rybenský).

Rosice – Chrudim B 3:1
Branky: 35. Koukal, 43. Urbánek, 90. Rössler – 67. Kopecký. Skóre otevřel po Zelinkově přihrávce Koukal a ještě do přestávky zvýšil střelou k tyči Urbánek. Poté zahrozili i hosté. V 67. se Kopeckého střela odrazila od tyče, ale stejný hráč stihl dorazit. V poslední minutě vstřelil třetí branku Rössler. AFK Chrudim B: Horák – Částka (26. Briance), Zdražil (65. Zelinka), Málek, Smitka – Kadeřábek, Berner, Červenka, Mattuš – Kopecký, Čechlovský.

Hlinsko B – Libišany 3:1

Branky: Holubec, Akerman, Nevole – Kuric. Slabému soupeři se domácí přizpůsobili a kromě tří gólů se nebylo na co dívat. Hlinsko B: Jindřichovský – Jeníček (Krbálek), Veselský, Prášek, Pešek – Holubec, Akerman, Bříza, Cach – L. Šulc, Boguaj (Nevole).

Kameničky – Mikulovice 2:0
Branky: 13. M. Pérko, 86. Horák. ČK: 0:1 (71. Stefanov). Ve vyrovnaném utkání hosté doplatili na slabou koncovku. Kameničky: Hladký – Staněk, M. Tichý, Netolický, Slováček, Sadílek, Jehlička, Fr. Sádovský, Horák, M. Pérko, Janáček (Vtípil, Adámek, R. Pérko).

Slatiňany – Třemošnice 5:1

Branky: Ficek a Kořínek po 2, vlastní – Šebek. Spartak se dostal ve 30. minutě do vedení hlavičkou Ficka po centru Moravce. Ale co přišlo po změně stran, to nečekal ani největší domácí optimista. Ve 48. minutě se nedohodl stoper hostí s gólmanem, toho využil Kořínek a trefil se z velkého vápna pod břevno – 2:0. V 67. minutě přihrával Kořínek Fickovi a hostující stoper Hluchník si dal ve skluzu „vlastence“ – 3:0. V 73. minutě Moravec našel Kořínka na hranici ofsajdu a ten se z 8 metrů trefil nekompromisně pod břevno – 4:0. V 79. minutě byla exhibice Spartaku korunována. Nejprve pálil z 20 metrů Myška do tyče. Míč se odrazil k Fickovi a ten hlavou zatloukl do třemošnické rakve pátý hřebíček. Domácím zkazil 4 minuty před koncem čisté konto Šebek trefou z otočky – 5:1. Slatiňany: Dvořák – Kovařík (78. Myška), Jeřábek, Zelinka, Tesař – Moravec, Opavský, Hanuš, Dostál (69. Hroch) – Kořínek (80. Hlušička), Ficek. Třemošnice: Vojáček - Rychnovský, Škopek, Hluchník, Kalina (58. Smutný) - O. Vančura, J. Vančura, Opočenský (38. Šebek), Kutílek - Lipenský (70. Kořínek), Lebduška.