Toho využil Prosetín, který se po hladké výhře vZámrsku přiblížil lídrovi na rozdíl tří bodů. Brankovou úrodu a velmi kvalitní fotbal viděli diváci vPrachovicích. Neklidný zimní spánek budou mít hlavně vKameničkách a uchrudimského Vodojemu.

Zámrsk– Prosetín 0:5 (0:3). Branky: Starý 2, Vodvárka, Vít, P. Haman. VZámrsku před čtrnácti dny padla vedoucí chrudimská rezerva za docela „podivných“ okolností. Itentokrát nebylo pro hosty zProsetína všechno „růžové“, jak by napovídal jednoznačný výsledek. Dokázali se však světšinou netrestaným přehnaným důrazem domácích vyrovnat, do poločasu vedli tříbrankovým rozdílem a ojejich jasném vítězství nebylo pochyb. Po přestávce přidali další dva pěkné góly a při nečekané další ztrátě AFK B se kněmu přiblížili na rozdíl pouhých tří bodů. Boj opostup vjarní části soutěže tak zřejmě nebude tak jednoznačný, jak to ještě před dvěma týdny vypadalo. Prosetín: Hlouš– Remeš, M. Haman, Šikl (Polanský), Ondráček– Starý, Vít (Kropáček), Vodvárka, P. Haman– Michal Valla (Bačkovský), J. Ročňák.

Rosice– SK Chrudim B 6:2 (4:0). Branky: 5.D. Rousek, 14.a 32.Koukal, 37.a 74.M. Peterka, 85.Záveský– 47.a 76.zpen. Kříž. Domácí si od úvodu zápasu vytvořili převahu, kterou zužitkovali vpodobě čtyř vstřelených branek a již vprvní půli tak prakticky rozhodli oosudu utkání. Po změně stran se dostávali kzakončení ihosté, oba týmy dvakrát skórovaly. Další dvě přesné trefy domácích zhlavy Záveského neplatily pro ofsajd. SK Chrudim B: Těšínský– Sotona, Koreček, Kusý, Wenzl (46.Bartůšek)– Kudyn, Mrkva, Rohlík, Kříž– Fabián,Holík.

Hlinsko B– AFK Chrudim B 1:0 (0:0). Branka: 61.Cestr. Domácí posílená rezerva překvapila hosty bojovností a nasazením. Vyrovnané derby rozhodla jediná branka, která padla po velkém nedorozumění brankáře Kysely sobranou, kterou využil střelou do prázdné branky Cestr. Hosté zůstali hodně za očekáváním. Hlinsko B: Jindřichovský– Pešek, Veselský, Prášek, Cestr, Krbálek (67.Novotný), Holec, Bříza, Koudelka, Novák, Boquaj (90.Jeníček). AFK Chrudim B: Kysela– Hlavatý, Kopecký, Rahimič, Zdražil, O. Merkl, Beneš, L. Merkl, Berner (78.Hromádka), Michalec, Kroutil (67.Vávra).

Pardubice C– Bítovany 4:2 (2:1). Branky: 3.Molek, 43.Chovanec, 84.Rydval, 85.Jeřábek II– 11.Mihulka, 88.J. Hromádko. Vposledním podzimním zápase přivítala druhá rezerva FK Pardubice nevyzpytatelné Bítovany, které zejména vI. půli ukázaly svoji kvalitu. První branku vstřelil domácí Molek již ve třetí minutě, kdy využil špatného vyběhnutí gólmana. Hosté odpověděli v11.dělovkou Mihulky. Ve 34.zmalého vápna přestřelil Čechlovský a do poločasu přišel trest vpodobě gólu Chovance po centru Jeřábka II. Ve druhé půli Celtic zlepšil pohyb a přihrávky, čímž soupeře vyřadil ze hry, ale dlouho třetí gól nepřicházel. Až vzávěru během dvou minut potvrdili výhru domácích exportní střelou do šibenice Jeřábek II a kombinaci Berana sRydvalem druhý jmenovaný. Hosté korigovali vúplném závěru střídajícím J. Hromádkem na konečných 4:2. Bítovany: Augustin– Jeníček, V. Hromádko, Škaryd (46.Mašek)– Novohradský, Tichý, Čechlovský, Hýl (72.Chaloupka)– Koráb, Mihulka (62.J. Hromádko), Kopecký.

Prachovice– Rozhovice 6:4 (3:1). Branky: Jerusalém 3, Štěpař 2, Budinský– Grof, Hamerský, Kubánek, Pleskot. Vyrovnané utkání velmi dobré úrovně, které se hrálo stylem nahoru– dolů, se muselo divákům líbit. Vždyť si gólově museli připadat jako na hokeji. Prachovice: Jandáček– Ptáčník, Štěpánek, Štěpař, Novotný, Sokol, Opočenský, Klepetko, Bohatý, Jerusalém, Budinský (Petr, Mrázek, Smitko). Rozhovice: Ježek– Spěvák, Voženílek, Mergl, Grof, Hamerský, Kubánek, Plosza, Vratišovský, Michek, Kopp (Pleskot).

Holice B– Kameničky 3:1 (0:0). Branky: 55.a 76.Kopřiva, 50.Louženský– 88.R. Pérko. ČK: 0:1 (70.Janáček). Vprvní půli byli lepší hosté, ale po pauze Holice roztočily kolotoč. V50.předvedl dlouhé sólo Louženský. Opět minut později Kopřiva natřikrát dotlačil míč do sítě. Stejný hráč pak proměnil penaltu po faulu na Louženského. Hosté korigovali až dvě minuty před koncem, když se po chybě Starého trefil nadvakrát R. Pérko. Kameničky: Kampů– Bureš, Sádovský, Paseka, M. Pérko– Sadílek, L. Jehlička, Chmelík, Adámek, Slováček, Janáček (Urbánek, R. Pérko, Janušinský).

Ronov– Horní Jelení 0:0. Dvě stovky diváků včetně početné skupiny zHorního Jelení vidělo vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách, střelci ale nechali své umění doma. Proto je konečná bezbranková remíza zasloužená, brali ji obě strany. Ronov: Tlustý– Staněk, Cakl, J. Klug, Rek (67.Spěvák), Kočárník, Filka, V. Klug (67.Varga), Žítek, Novák, Svoboda.

SHRNUTÍ I. B TŘÍDA – skupina A:
Rosice – SK Chrudim B 6:2 (4:0). Branky: Koukal 2, M. Peterka 2, D. Rousek, Záveský – Kříž 2 (1 z pen.). Prachovice – Rozhovice 6:4 (3:1). Branky: Jerusalém 3, Štěpař 2, Budinský – Grof, Hamerský, Kubánek, Pleskot. FK Pardubice C – Bítovany 4:2 (2:1). Branky: Molek, Chovanec, Rydval, Jeřábek II – Mihulka, J. Hromádko. Hlinsko B – AFK Chrudim B 1:0 (0:0). Branka: Cestr. Zámrsk – Prosetín 0:5 (0:3). Branky: Starý 2, Vodvárka, Vít, P. Haman. Holice B – Kameničky 3:1 (0:0). Branky: Kopřiva 2 (1 z pen.), Louženský – R. Pérko. Ronov – H. Jelení 0:0.