Pardubičky – Prosetín 3:0 (2:0).

Celkově měli navrch domácí, kteří začali s dobýváním od druhé minutě, kdy nebezpečnou střelou zahrozil Hamerský. Po chvilkové převaze hostů Pardubičky spustily festival neproměněných šancí. Tutovky zahodili Poláček, Krejčí, Svoboda nebo Jonáš. Mezitím se trefil do černého Svoboda. Účet první půle uzavřel „šatnářem“ Krejčí. Druhý poločas již byl plně v režii domácích, kteří ale převahu zužitkovali jedinou brankou Zelendy. Vyznamenal se i domácí gólman, který bravurně kryl trestný kop Vodvárky.

Fakta - branky: Svoboda, Krejčí, Zelenda. U Borku se hrálo zajímavé utkání plné střeleckých příležitostí. Celkově měli navrch domácí, kteří začali dobývání branky hostů již ve 2. minutě, kdy nebezpečnou střelou zahrozil Hamerský. Potom zakončovali hosté Vodrážkou - Vlček však kryl. Po chvilkové převaze hostů začal festival neproměněných šancí domácích. Ve 30. se však Svoboda trefil a účet 1. poločasu uzavřel ve 45. minutě Krejčí. Ve druhé půli domácí svoji převahu zužitkovali již pouze brankou Zelendy v 82. minutě. Soupeř zahrozil pouze přímým kopem Vodvárky v 73. minutě, který bravurně kryl Vlček, a nepřesným lobem Horáčka v 81. minutě. Prosetín: Krupík - Polívka, Kropáček, Vít, Horáček - Pavliš, A. Šafránek, Pokorný, Haman - Karásek, Vodvárka (F. Šafránek, Ročňák, Remeš).

Načešice – Prachovice 0:0.

Bližší komentář načešického zpravodaje byl lakonický: „Kde nic není, ani smrt nebere. Když nedá nikdo góla, pak to musí být zasloužená, nebo spíše nezasloužená dělba bodů.“ Načešice: Dobruský - Bříza, Chmelík, Mládek, Petřík, Hladina, Dobrovolný, Jirásek (46. Drahý), Strouhal (60. Marek), Tamchyna, Nevečeřal. Prachovice: Jandáček - Machač, Frolík (60. Vojáček), Brodňan, Mrázek, Klug, Bohatý, M. Hrdlička (90. Procházka), J. Hrdlička, Klepetko, Vojtěch.

Holice B – Luže 0:9 (0:2).

První branka v domácí síti nevěstila nic dobrého. Ke druhé dopomohl Luži nechtěně Zběhlík. Po pauze existoval na trávníku jen ambiciózní nováček, který rezervě uštědřil pořádnou potupu.

Fakta - branky: Mikan 3 (1 z pen.), Kopecký a J. Kapitola 2, Tesař, vlastní. První poločas se odehrával na polovině holické rezervy, domácí spoléhali na brejky. Po změně stran Holičtí zvýšili aktivitu, otevřeli hru a kvalitní nováček soutěže je nemilosrdně trestal. Luže: Vrbka – Pekhart (67. Horák), Podroužek, J. Kapitola, Tichý – Michal Pudil (58. Urban), Tesař, Kopecký, M. Kapitola – R. Mikan, Brychnáč.

Rosice – Ronov 3:1 (2:0).

Domácí začali aktivněji, když se k zakončení dostával zejména Peterka, ale brankář hostů si poradil s jeho trestným kopem i hlavičkou po centru Cincibucha. Domácí se dočkali ve 35. minutě, kdy na konci jejich kombinace rozběhnutý Buchal propálil T. Žítka. O pět minut později utekl Cincibuch po pravé straně a předložil do vápna nahrávku D. Rouskovi, jenž bezpečně zvýšil na 2:0. Hned v úvodu druhého poločasu byl nedovoleně v pokutovém území zastaven Peterka a nařízenou penaltu proměnil Pozdník. V 54. minutě se po nedorozumění v rozehrávce ujala přesná střela Ondráška.

Fakta - branky: 35. Buchal, 40. D. Rousek, 47. Pozdník z pen. - 54. Ondrášek. Ve 21. minutě střílel hostující Filka v pokutovém území těsně vedle. Domácí se dočkali ve 35. minutě, kdy na konci jejich kombinace rozběhnutý Buchal propálil T. Žítka - 1:0. Za pět minut Cincibuch předložil do vápna nahrávku D. Rouskovi, jenž bezpečně zvýšil na 2:0. Hned v úvodu II. půle byl nedovoleně v pokutovém území zastaven Peterka a nařízenou penaltu proměnil Pozdník - 3:0. V 54. minutě se po nedorozumění v rozehrávce ujala přesná střela Ondráška - 3:1. Ronov: T. Žítek - Opočenský, J. Kočárník (69. M. Kočárník), Ondrášek (88. Samek), Spěvák - Staněk, Filka, Kadlec, J. Žítek - Šmíd (63. Petržílka), Novák.

Hlinsko B – Zámrsk 0:3 (0:2).

Fakta - branky: Matoušek, Peterka, Czernyanszky. Hosté potvrdili roli favorita, byli po celé utkání jednoznačně lepší a jejich vítězství je proto zasloužené. Hlinsko B: Jeníček – Janoušek, Krbálek (46. Picek), Dvořák, Pešek, Volf, Popelka, Bříza, Cepl, Zavřel, Boguaj (58. Pulpán).

Kameničky – Řečany (0:2 (0:1).

Fakta - branky: 19. a 86. Hostinský. Hosté využili v prvním poločase z minima maximum, když se ze dvou jediných střel jedna ujala. Po přestávce domácí fotbalisté celou dobu tlačili, ale těsně před koncem pojistil výhru hostů opět Hostinský. Domácí prostě nebyli schopni dát gól, Valla trefil pouze tyč. Kameničky: Kampů – Adámek, Tichý, J. Sádovský, F. Sádovský, Urbánek, Nekvinda, Valla, Horák, M. Pérko, Janáček (Chmelík, Sadílek).

Bítovany – Horní Jelení 9:0 (4:0).

Fakta - branky: Kopecký 3, Koráb 2, Koudelka, J. Hromádko, V. Hýl, Mihulka z pen. Když Luže vstřelila v sobotu devět gólů, tak si Bítovanští řekli, že to dokáží také. No a podařilo se jim to, takže na špici tabulky zůstávají s nepatrně lepším skóre (o jediný gól). Bítovany: Augustin – Dvořáček, V. Hromádko, V. Hýl, Mašek, Čechlovský (56. Tichý), Koudelka, J. Hromádko (46. Kopecký), J. Hýl, Mihulka (74. Novohradský), Koráb.

I. B TŘÍDA – skupina A
Pardubičky – Prosetín 3:0 (2:0). Branky: Svoboda, Krejčí, Zelenda. Holice B – Luže 0:9 (0:2). Branky: Mikan 3 (1 z pen.), Kapitola a Kopecký 2, Tesař, vlastní. Načešice – Prachovice 0:0. Rosice – Ronov 3:1 (2:0). Branky: Buchal, D. Rousek, Pozdník z pen. – Ondrášek. Hlinsko B – Zámrsk 0:3 (0:2). Branky: Matoušek, Peterka, Csrenyasky. Kameničky – Řečany 0:2 (0:1). Branky: Hostinský 2. Bítovany – H. Jelení 9:0 (4:0). Branky: Kopecký 3, Koráb 2, J. Hromádko, Mihulka z pen., Koudelka, V. Hýl.