Načešice – Vysoké Mýto B 1:2 (1:0). Branky: D. Jirásek – nehlášeno. Načešice: Lédl – Bříza, Chmelík, Mládek, Tamchyna – M. Novák, Nevečeřal, Dobrovolný, D. Jirásek – Pokorný, Tomčík (Levinský, Hladina). Domácí se v I. půli ujali vedení hlavičkou D. Jiráska po centru M. Nováka. Hostující rezerva po přestávce dvěma rychlými góly otočila skóre ve svůj prospěch. Domácím pak nebyla nic platná ani místy drtivá převaha a nedokázali dvakrát trefit ani skoro odkrytou bránu.

Sezemice – Luže 0:1 (0:0). Branka: 60. Brychnáč. Luže: Klenor – Šavelka, Kopecký, M. Kapitola, Pekhart, Horák, Pudil, Tesař, Langr (Hanko), Brychnáč (Kovačka), Pitra. První poločas se odehrával většinou na polovině domácího týmu, ale bez brankových příležitostí. Prvních dvacet minut druhé půle pokračovala převaha týmu Luže. Dvě loženky sice zůstaly nevyužity, ale po hodině hry přišel rozhodující moment utkání. Po přihrávce Pudila skóroval Brychnáč prakticky do prázdné brány. V poslední čtvrthodině si poslední celek tabulky chtěl vylepšit bilanci, ale skórovat nedokázal.

Holice B - Miřetice 5:1(1:0). Branky: Uhlíř, Černý, V. Englich, Machatý, Kopřiva Slanina. Miřetice: Procházka P. Řezníček, Sokol, Dejnožka, Kopecký Beran, T. Najman, Hájek, Kouba Dejdar, Slanina (Horník, Polívka, O. Najman). Posílená rezerva Holic byla nad síly bojovného nováčka.

H. Jelení - Slatiňany 3:1 (1:0). Branky: Dědič 2, Šmidberský Vaculka. Slatiňany: Borek Bř. Jeřábek (77.Svoboda), Opavský, Ficek, Kovařík Dostál (69. J. Hlušička), Hanuš, Trňák, Sokol Kořínek, Vaculka. Zápas rozdílných poločasů. V 1. půli byl lepší domácí lídr tabulky, po změně stran se role obrátily. Vaculka po nejhezčí akci zápasu korigoval, ale vše zpečetila přísná penalta.

Krouna - Kameničky 4:5 (4:0). Branky: 28. a 45. Kulhavý, 32. a 43. Šebek 47. Horák, 70. Moučka, 81. vlastní, 86. F. Sádovský, 89. Bureš. Krouna: Bárta Z. Ducheček, M. Ducheček, Kulhavý (45. Bělský), Holas Bečička, Vaňák, Skala, Stodola (70. Bodlák) Šebek, Svatoň. Kameničky: Hladký Bureš, P. Adámek (36. Janáček), Jehlička, Netolický P. Chmelík (32. Horák), Moučka, J. Chmelík, Nekvinda Pérko (60. F. Sádovský), J. Sádovský (70. J. Adámek). Neuvěřitelný zápas, kterému nechybělo snad nic. Domácí byli v první půli jasně lepší, kromě čtyř gólů trefili ještě břevno a tyč, navíc zahodili další velké šance. Po změně stran se role zcela obrátily. Kameničky brzy snížily na 4:1, měli tlak a převahu. Za stavu 4:2 nedali krounští fotbalisté dvě „tutovky" z brejku a po nešťastné vlastní brance M. Duchečka v 81. minutě bylo zaděláno na pořádné drama. Domácí úplně odpadli, v 86. vyrovnal z penalty F. Sádovský a hosté nakonec dokonali málokdy vídaný obrat v 89. minutě, kdy dorazil z blízka Bureš na 4:5.

Hlinsko B - Prosetín 0:1 (0:0). Branka: 52. Remeš. Hlinsko: Jindřichovský Hrubý, Janoušek (Picek), Holubec, Dvořák Krbálek, Veselský, Cepl, Zavřel (Bříza) Boguaj (Nevole), Slavík (Bidmon). Prosetín: Zdražil Tichý, M. Haman, A. Šafránek, F. Šafránek Šikl, Kropáček, Zvára, J. Ročňák Vodvárka, Remeš (Novotný, D. Ročňák, Černý). Hrál se opatrný, ale důrazný fotbal. Utkání rozhodla chyba na počátku 2. půle, kdy hosté z rychlého protiútoku vstřelili jediný gól.

I. B TŘÍDA – skupina A

Načešice – V. Mýto B 1:2 (1:0). Branky: D. Jirásek – Mikan, nehlášeno. Rosice – Řečany 2:2 (0:2). Branky: Slováček, Lejsek – Bank, vlastní. Sezemice – Luže 0:1 (0:0). Branka: Brychnáč. Holice B – Miřetice 5:1 (1:0). Branky: Uhlíř, Černý, V. Englich, Machatý, Kopřiva – Dejnožka. H. Jelení – Slatiňany 3:1 (1:0). Branky: Dědič 2 (1 z pen.), Šmidberský – Vaculka. Hlinsko B – Prosetín 0:1 (0:0). Branka: Remeš. Krouna – Kameničky 4:5 (4:0). Branky: Kulhavý 2, Šebek 2 – Horák, Moučka, vlastní, Sádovský, Bureš.

1. H. Jelení  9 6 2 1 19:9  20
2. Holice B  9 5 3 1 19:11 18
3. Luže  9 5 1 3 16:13 16
4. Slatiňany  9 4 3 2 20:13 15
5. Načešice  9 5 0 4 17:11 15
6. Řečany n. L.  9 4 3 2 13:9  15
7. Prosetín  9 4 3 2 11:14 15
8. Miřetice  9 4 0 5 13:18 12