Zámrsk – Hlinsko B 4:1 (2:1).

Branky: R. Matoušek, Horyna, Csernyanszky 2 – Šulc. Hlinsko B: Jindřichovský – Janoušek, Dvořák, D. Jeníček, Picek – Novák, Krbálek, Bříza, Cepl – Slavík, Šulc (Boguaj, Bidmon).

Domácí trestuhodně v první půli proměnili jen dvě z mnoha šancí a po přestávce, kdy se rezerva herně zvedla, potvrdili výhru až v závěru dvěma góly.

Prachovice – Načešice 0:6 (0:5).

Branky: 26., 42. a 63. Tamchyna, 19. vlastní (Luňáček), 22. Tomčík a 39. Hladina. Prachovice: Jandáček (46. Vojáček) – Luňáček, Horyna, Machač, Hájek (66. Kamenský) – Bohatý, Ptáčník – Mrázek (46. Kadlec), Štěpánek, Brodňan (58. Navrátil) – Klepetko. Načešice: Novák – Chmelík (71. Marek), Petřík, Bříza, Mládek – Hladina (52. Strouhal), Jirásek, Dobrovolný (52. Navečeřel), Tomčík (62. Skyva) – Pokorný, Tamchyna.

Úvod zápasu byl vyrovnaný až do 19. minuty, kdy hosté zahrávali roh a domácí Luňáček si dal „vlastence". V ten moment se Prachovičtí opět sesypali a soupeř si po pěkných akcích připisoval góly na svůj účet jako na běžícím pásu.

Ronov – Rosice 0:4 (0:1).

Branky: Zollman 2, Hamerský, Buchal. Ronov: L. Žitek – Staněk, Opočenský, Pospíšil, Rek, Kočárník, Forman, J. Žitek, Buchl, M. Spěvák ,Svoboda (Procházka Hutla J. ,Spěvák, Sedlák).

Výsledek je pro domácí vzhledem k průběhu utkání příliš krutý.

Prosetín - Pardubičky 2:1 (1:0).

Branky: 33. J. Ročňák, 58. Vodvárka 65. Poláček pen. ČK: 1:0 (54.. Martin Haman). Prosetín: Šmahel Tichý, M. Haman, Karásek, Černý Ročňák (90. Kropáček), Vodvárka, Zvára, P. Haman F. Šafránek, Remeš (89. D. Ročňák).

Domácí s obrovským nasazením kandidáta postupu zaskočili a tentokráte dvoubrankové vedení dotáhli do vítězného konce. Hosté byli sice fotbalovější, ale to tentokrát na Prosetín nestačilo.

Luže - Holice B 0:1 (0:0).

Branka: 85. Valenta. Luže: Vrbka Pitra, Kopecký, Wenzl, Pekhart (46. Michal Pudil) Brychnáč, Michal Kapitola, Tesař, Martin Pudil Dvořák, Šavelka (77. Stehlík).

Hosté v prvním.poločase potvrdili, že jejich jarní výsledky nejsou náhodné. Díky rychlým brejkům se dostali do několika šancí, které ovšem neproměnili. Favoritovi úvodní dějství příliš nevyšlo. Nástup do druhé půle patřil domácím, kteří se během pěti minut dostali do tří šancí, nastřelili břevno, ale branku vstřelit nedokázali. Měli sice i nadále převahu a více ze hry, hostům se již tolik nedařilo. Přesto nakonec o překvapivém vítězství béčka Holic rozhodl pět minut před koncem po životním sólu z vlastní poloviny hřiště hostující obránce Valenta.

Řečany - Kameničky 0:0.

Kameničky: Kampů Bureš, Adámek, J. Sádovský, F. Sádovský Sadílek, Jehlička, Moučka, Nekvinda Pérko, Janáček (P. Chmelík, Vtípil, J. Chmelík).

Zápas probíhal bez větších šancí na žádné straně a skončil odpovídajícím výsledkem bezbrankovou dělbou bodů.

H. Jelení - Bítovany 1:4 (0:1).

Branky: Kaňkovský Mihulka 2, J. Kopecký, L. Kopecký. Bítovany: Augustin V. Hýl, V. Hromádko, Čechlovský, Tichý Němec, Mareš, Koudelka, L. Kopecký Mihulka, Koráb (J. Kopecký, Chaloupka, J. Hromádko).

Na obvykle „horké" půdě v Jelení to tentokrát pro lídra tabulky nebylo nic složitého. Do poločasu sice vedl pouze o jediný gól, ale po přestávce přidal další tři a povolil soupeři vsítit čestný úspěch až v závěru utkání. Sám přitom ještě zmařil několik velmi dobrých střeleckých příležitostí a mimo jiné nastřelil celkem pětkrát brankovou konstrukci „Jelenů"!

I. B TŘÍDA – skupina A

Zámrsk – Hlinsko B 4:1 (2:1). Branky: Csernyanszký 2, Horyna, R. Matoušek – Šulc. Ronov n. D. – Rosice n. L. 0:4 (0:1). Branky: Zollmann 2, Buchal, Hamerský. Prachovice – Načešice 0:6 (0:5). Branky: Tamchyna 3, vlastní, Tomčík, Hladina. Prosetín – Pardubičky 2:1 (1:0). Branky: J. Ročňák, Vodvárka – Poláček z pen. Luže – Holice B 0:1 (0:0). Branka: Valenta. Řečany – Kameničky 0:0. H. Jelení – Bítovany 1:4 (0:1). Branky: Kaňkovský – Mihulka 2, J. Kopecký, L. Kopecký.

1. Moravany  21 14 1  6 49:29 43
2. Přelouč  21 12 4  5 56:30 40
3. FK Pardub. C  21 11 7  3 47:22 40
4. Živanice  21 11 6  4 43:29 39
5. Srch  21 11 4  6 32:26 37
6. Letohrad B  21  9 5  7 49:45 32
7. Chrudim C  21  9 3  9 36:48 30
8. Březová n. S.  21  9 2 10 36:38 29