Nasavrky - Stolany 1:0

Branka: 82. R. Michek.

Nasavrky začaly s vědomím, že doma musí získat potřebné body. Ústřední postavou prvních dvaceti minut byl jejich útočník Plíšek, který se objevil v několika šancích, ale pokaždé přestřelil. První vážnější akce Stolan přišla ve 21. minutě, ale také střela Bakeše branku minula. Poté následovala pasáž, která neměla s fotbalem nic společného, neboť se míč neustále nakopával z jedné strany hřiště na druhou. Až v 53. minutě předvedli rychlou kombinaci hosté, střela Váchy šla ale opět těsně vedle. Pak se na druhé straně předvedl Dostál, který po výborné samostatné akci předložil míč zcela volnému O. Čechlovskému, ten však ze značky penalty přestřelil. Jediný gól padl v 82. minutě po rohovém kopu, kdy spolupráci bratří Michků zakončil přesně hlavou mladší Roman. Chvíli nato byl po druhé žluté vyloučen Plíšek, domácí ale oslabení s vypětím všech sil ubránili.

Sestavy FK Nasavrky: Drášil M. Dostálek, R. Michek, Boháč, T. Dostálek (77. Hnízdo) Pešek (46. M. Čechlovský), T. Michek, Dostál, Plíšek Vojíř (86. Novák), O. Čechlovský. SK Stolany: Tomáš Růžička (54. Fríbl), Hluchník, Starý, Novotný Vávra, Kuchta, Vácha, Hýl (61. Ceral) Dostál (68. Ždímal), Bakeš.

Roh. Bělá - Proseč 0:2

Branky: 19. M. Marek, 50. Jar. Marek.

Hosté podali skvělý taktický výkon. Do vedení se dostali v 19. minutě po rohovém kopu, kdy domácí neobsadili všechny hráče a Martin Marek dorazil střelu svého spoluhráče z hranice šestnáctky. Pak se hrála vyrovnaná partie, v níž měla Bělá jedinou šanci, po signálu z trestného kopu ale gólman Lampárek zlikvidoval ránu Deutsche. Domácí plány na vyrovnání zmařil hned po pauze Jaroslav Marek, ke kterému prolétl další roh. Rohovládova Bělá pak otevřela hru, dostala se však pouze k náznakům šancí, a tak Prosečští mohli slavit zisk tří nečekaných bodů.

Sestava FK Proseč: Lampárek Z. Marek, Macháček, Dvořák, Koutný Vopařil (85. Jeřábek), Jar. Marek, M. Marek (80. Šplíchal), Menc (79. Loskot) Mareš (86. Kunhart), Hromádka.

Chroustovice - H. Ředice 0:5

Branky: 10. a 70. Dědič, 18. Skalický, 47. Dujsík, 67. Hrubý.

V prvních pěti minutách měli domácí dvě vyložené brankové příležitosti, které ale trestuhodně zahodili. Potrestání za to byli v 10. minutě, kdy se Ředice ujaly Dědičem vedení. Za osm minut navíc hosté přidali druhý úspěch a tato branka srazila Chroustovické na kolena a vyvedla z tempa. Když navíc hned krátce po přestávce inkasovali potřetí, mužstvo přestalo na trávníku existovat. Utkání dohrávaly Ředice v naprostém poklidu, naopak domácí v hluboké křeči.

Sestava SK Chroustovice: Tuček Horčička, Dvořák, Krejbich, Lebeda (46. Daněk), Komárek, Štech, Tomášek (72. Havlíček), Herman, Derka, Dostál.

Hlinsko B - Dobříkov 0:5

Branky: 4. a 20. Klapal, 14. a 22. Rydval, 25. Ševčík.

Hosté začali zápas pěkně zostra a již ve 4. minutě se dostali do vedení. Za deset minut po Rydvalově ráně z hranice šestnáctky vedli 0:2 a poté rozjeli kolotoč narážeček, při němž Hlinečtí nevěděli, kde jim hlava stojí. Ve 20. minutě právě po jedné taková sérii dorazil míč potřetí do sítě Klapal. Hned za dvě minuty opět po rychlé výměně míče zvyšoval Rydval do prázdné klece na 0:4 a když přidal ve 25. minutě pátý gól zblízka Ševčík, bylo prakticky po zápase.

Sestava FC Hlinsko B: Jindřichovský Vamberský, Bříza, Picek, Volf D. Pavliš (70. Martin Nevole), J. Novák, Krbálek Chmelík (80. V. Pavliš), A. Cach (76. Matouš Nevole), Slavík. (rp)

(rp)

Další výsledky

Starý Mateřov - Řečany n. L. 6:0 (3:0). Branky: Hlaváček 2, Fenyk 2, Zezula, Klíma z pen. Cerekvice n. L. - Sezemice 2:0 (1:0). Branky: M. Šeda, Hovorka. Sruby - Choltice 3:3 (1:1), pen. 3:0. Branky: Jiráský, Dušek, Novotný Kiselka, Adam, Mach.