Slatiňany – Hlinsko B 7:1 (2:0).

Branky: Dostál 2 (1 z pen.), J. Hlušička 2, Kollert, Svoboda, Hanuš – Krbálek. Slatiňany: Borek – Kovařík, Ficek, Bř. Jeřábek, Kudrnka – Dostál (67. Svoboda), Hanuš, Trňák, Kollert – J .Hlušička (67 Kořínek), Sokol. Hlinsko B: Žejdlík – Dvořák (46. Pešek), Holubec, Bříza, Picek – Nevole (74. Prášek), Krbálek, Veselský, Zavřel – Vácha (46. Boguaj), Jeníček.

Hned v 1. minutě šel sám na Borka hostující Vácha, ale brankář vytáhl ze svého arzenálu výtečný zákrok! V 7. minutě Trňák poslal pas na rozběhnutého Dostála a ten z 25 m otevřel skóre – 1:0. Ve 30. minutě doběhl Sokol zdánlivě ztracený pas doleva do vápna (pomohl mu i sníh, který balón prakticky zastavil), následně byl faulován a penaltu proměnil Dostál – 2:0.

Druhá půle v houstnoucím sněžení byla už zcela v domácí režii. V 53. minutě uvolnil Hanuš J. Hlušičku, ten byl sám před gólmanem a nezaváhal – 3:0. Za dvě minuty však už bylo sníženo. Z 25 metrů vypálil hostující Krbálek a Borek plachtil vzduchem marně – 3:1. Spartakovci však už v té době drželi taktovku pevně na svých kopačkách a větší komplikace nepřipustili. V 58. minutě Hanuš uvolnil ve vápně Sokola ten nastřelil z 12 metrů břevno! V 63. minutě střelu Hanuše z 20 metrů srazili beci hostů jen k nohám Kollerta, který z 8 metrů přidal 4. gól. Hosté pak odpadli a bylo jen otázkou, jak se ještě navýší skóre. V 66. minutě byla k vidění nepohlednější kombinační akce zápasu. Míč putoval od středového kruhu prakticky na jeden dotek po ose Hanuš - Trňák – Dostál – J. Hlušička a posledně jmenovaný zvýšil už na 5:1.

Ojedinělou šanci hostů měl v 76. minutě Jeníček, který šel od půlky sám na Borka, ale z 12 metrů vystřelil vedle. V 77. minutě byl faulován Hanuš zhruba 25 metrů od brány. Hned však rozehrál trestný kop na Svobodu – a to tak rychle, že hostující obrana se nestačila zformovat a střídající Svoboda sám před gólmanem nezaváhal a vstřelil svůj první gól ve slatiňanském dresu – 6:1. Poslední gól padl v 83. minutě, kdy se odražený míč dostal na velkém vápně k Hanušovi a ten mířil přesně – 7:1.

I. B TŘÍDA – skupina A

Slatiňany – Hlinsko B 7:1 (2:0). Branky: Dostál 2 (1 z pen.), J. Hlušička 2, Kollert, Svoboda, Hanuš – Krbálek.

Odložené zápasy: Řečany – Sezemice, Holice B – Rosice, Miřetice – Prosetín, Kameničky – Luže, V. Mýto B – Krouna, Načešice – H. Jelení (vše se nehrálo kvůli nezpůsobilému terénu).

 1. Slatiňany⋌ 12 7 3 2 36:17 24
2. H. Jelení⋌ 11 7 3 1 24:13 24
3. Prosetín⋌ 11 6 3 2 19:14 21
4. Holice B⋌ 11 5 4 2 23:16 19
5. Řečany n. L.⋌ 11 5 3 3 16:10 18
6. Načešice⋌ 11 5 2 4 21:15 17
7. Kameničky⋌ 11 5 2 4 23:19 17
8. Luže⋌ 11 5 2 4 17:17 17