I. A třída

SK Chrudim – Srch 1:3

Oba soupeři hráli v prvním poločase opatrně. Druhá půle začala náporem domácích a Hromádko nastřelil v 47. minutě tyč. V 52. minutě viděl po druhé ŽK kartu červenou domácí Hromádko a za oplácení i Münzberger. V 65. minutě vybojoval míč Štursa, posunul na Vágnera a ten našel v šestnáctce Tesaře, který prostřelil brankáře - 1:0. V 67. minutě měl na kopačce zvýšení Vágner, který přehodil gólmana, ale na brankové čáře zachraňoval vrátivší se obránce. V 70. minutě nedorozumění v obraně potrestal Popelka po sólové akci. V 78. minutě prošel přes obranu domácích jak nůž máslem Dušek a nedal brankáři Vrbkovi šanci - 1:2. V 84. minutě pečetil výsledek Bříza, když šel opět sám na brankáře z půli hřiště. Domácí postupující Srch potrápili, ale v závěru na něj nestačili.

Fakta – branky: Tesař – Popelka, Dušek, Bříza. Rozhodčí: Sliž. ŽK 3:4. ČK: (Hromádko – Münzberger). SK Chrudim: Vrbka – Šebek, Lankaš, Wenzl, Štursa – Veverka, Lištván, Tesař, Pudil – Hromádko, Vágner (Koreček, Šára, Stejskal).

H. Městec – Moravany 3:2

Obě mužstva podala kvalitní výkon. Hosté vedli od 5. minutě po nedorozumění v domácí obraně. Městci se podařilo vyrovnat těsně před přestávkou po sólu kapitána M. Volejníka. Krátce po návratu z kabin ale Moravany opět vedly po dorážce Fišera. Domácím ale vyšla dokonale odpověď, když v 56. minutě Skokan usměrnil do sítě tvrdou střelu Hlaváče z přímého kopu a zisk tří bodů zajistil o čtyři minuty později krásnou hlavičkou do šibenice D. Salfický.

Fakta – branky: 44. M. Volejník, 56. Skokan, 60. D. Salfický – 5. A. Záleský, 48. Fišer. Rozhodčí: Volný. ŽK: 2:1. Diváků: 220. Poločas: 1:1. H. Městec: Jandáček – J. Uttendorský, Štefanča (88. Holeček), Synek, Mach, D. Salfický, Hlaváč, M. Volejník, Hamsa, Dostál (78. Vojtěch), Skokan.

Další výsledky: Staré Hradiště – Morašice 4:0, Semanín – Dolní Újezd 2:0, Valy – Rosice nad Labem 4:2, Žamberk – Litomyšl 6:0, Králíky – Choceň B 0:2.

I. B třída

Rváčov – Chrudim B 1:1

Domácí nepotvrdili tabulkové postavení v sestupovém pásmu. Kdyby nedohrávali bez dvou vyloučených hráčů, tak dosáhli zřejmě lepšího výsledku.

Fakta – branky: Popelka (pen.) - Kopecký (pen.). Rozhodčí: Nekvinda. ŽK: 2:2. ČK 2:0 (70. M. Štefl, 70. Meloun). Diváků: 40. Poločas: 1:0. Rváčov: Meloun - Vojta, Volf, Šulc, Novotný - Ptáček, P. Štefl, M. Štefl, Popelka - Šebek, Veselý (Uher, Prášek, Hloušek). AFK Chrudim B: Veselý - Zelinka, Livora, Mattuš, Škopek, Hluchník, Konečný, Smitka, Berner, Kopecký, Hudák (Zdražil, Křemenák, Zavoral).

Načešice – Hlinsko B 3:0

Hosté v první půli zahodili dvě šance, naopak Načešickým se podařilo během tří minut vsítit dvě branky. Když pak po více jak hodině hry zaznamenal M. Tomčík třetí úspěch, bylo prakticky po utkání.

Fakta - branky: 36. Svoboda pen., 39. M. Chmelík, 67. M. Tomčík. Rozhodčí: Bednář. ŽK: 1:0. Poločas: 2:0. Diváků: 90. Načešice: Novák – Hladina, R. Chmelík, M. Jirásek (46. Levinský), Petřík – D. Jirásek, M. Tomčík, Semrád – Chudomel (57. J. Tomčík), Svoboda, M. Chmelík (71. Starý). Hlinsko B: Klas – Dvořák, Pešek, Spáčil, Cach – Šusták, Bříza, Cepl, Filipi – Bonaventura (47. Jančura), Boguaj.

Chroustovice – Kameničky 1:5

V souboji dvou týmů z dolních pater tabulky byl k vidění fotbal nevalné úrovně. Na hostech bylo zřejmé, že hrají o jistotu záchrany. Vynikali aktivitou a jejich výhra je zasloužená.

Fakta - branky: 42. Dubský – 15. R. Perko, 45. Urbánek (pen.), 78. Sádovský, 82. Jehlička, 85. Sadílek. Rozhodčí: Zerzán. ŽK: 4:2. ČK: 1:0 (55. Hotovec). Diváků: 100. Poločas: 1:2. Chroustovice: Bejblík – Petrák, Žídek, Tégl, Besperát (60. Toman) – Hotovec, Koreček (75. Vodrážka), J. Havlíček, Dubský – Komárek, M. Havlíček. Kameničky: Zavřel – Adámek, Tichý, Jehlička, Vtípil – Sadílek, M. Perko, Janáček, Sádovský (P. Bureš) – Urbánek, R. Perko (M. Bureš).

Slatiňany – Mikulovice 1:2

Spartakovci měli celý zápas převahu, ale přesto utrpěli pátou porážku v řadě.

Fakta - branky: 70. Valla - 17. Moučka, 61. J. Vencl. Rozhodčí: Jadrný. ŽK: 2:1. Diváků: 50. Poločas: 0:1. Slatiňany: Borek – Jeřábek, Moravec, Chaloupka, Tesař – Hroch (72. Hlušička), Opavský, Šulc (68. Kovařík), Dostál - Myška, Valla.

Třemošnice – Paramo 4:1

Hosté přijeli ve slepené sestavě a podle toho odpovídal jejich výkon.

Fakta – branky: 6., 65. a 68. J. Vančura, 21. Meruňka – 85. Novotný. Rozhodčí: Nekvinda . ŽK: 1:2. Diváků: 110. Třemošnice: Vojáček – O. Rychnovský (60. Kořínek), Kalina, Opočenský, Štěpař (75. Culek), J. Vančura, O. Vančura, Smutný (46. Bohatý), Meruňka, Kadlec, V. Rychnovský.

Proseč – Rozhovice 0:2

Utkání se rozhodlo hned v úvodu. Domácí nezachytili nástup a v 8. minutě to již bylo 0:2.

Fakta – branky: Švadlenka 2. Rozhodčí: Kaplan. ŽK: 1:1. Diváků: 80. Poločas: 0:2. Proseč: Lédl – Z. Marek, Stodola, Zanina, Jiří Marek, Dvořák, Macháček (Doležal), Spilka (Bikár), Jar. Marek, Lampárek (Šplíchal), M. Marek. Rozhovice: Ježek – Pleskot, Adámek, Chmelík, Dušek, Vohralík, Strouhal, Tamchyna, Mráz (Jedlička), Švadlenka, Kopp.