I.A a B třídy: Spartak umí v Třemošnici zahrát

Chrudim - /DOPLNĚNO O NOVÉ SNÍMKY/ Ve fotbalových I. A a I. B třídách pokračují fotbalisté SK Chrudim ve spanilé jarní jízdě, překvapila výhra Slatiňan v Třemošnici.

14.4.2008

V Třemošnici se Spartaku Slatiňany (v červenobílých dresech) daří. Tentokrát tu zvítězil 2:0.Foto: Miloš Pekař

I. A třída

Choceň B – SK Chrudim 2:5
Vstup do zápasu měla Choceň impozantní. Už po půlminutě se prosadil Baborák. Vyrovnáno bylo v 9. minutě Lankašem po rohovém kopu. Ve 20. minutě si Štursa položil Rohuna a vedle bezmocného Jadrného dal na 2:1 pro hosty. Chrudim potom přidala ještě další dvě branky. Baborák sice korigoval na 2:4, ale hostující Zelinka pak nenechal nikoho na pochybách, kdo je jasným vítězem.
Fakta – branky: 1. a 84. Baborák – 9. Lankaš, 20. Štursa, 29. Veverka, 47. Hromádka, 89. Zelinka. Rozhodčí: Pražák (Pardubice). ŽK: 1:1. Diváků: 70. Poločas: 1:3.
SK Chrudim: Kramařík – Hudeček, Lankaš, Wenzl, Štursa – Müller, Šebek, Tesař, Pudil – Veverka, Hromádko (Fantl, Stejskal, Zelinka).

Žamberk – H. Městec 1:0
Šest minut před koncem se po druhé žluté nechal školácky vyloučit hostující Hlaváč. Přesilovku domácí zužitkovali v poslední minutě, kdy se na konci vydařené akce ocitl hrdina zápasu Šponar a zblízka poslal Jandáčkem vyražený míč do sítě.
Fakta – branka: Šponar. Rozhodčí: Zavřel. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (84. Hlaváč). Diváků: 120. Poločas 0:0. Sestava H. Městce nehlášena.

I. B třída

Rváčov – Přelouč 0:1
V souboji tonoucích byli hosté šťastnější.
Fakta – branka: Koch. Rozhodčí Řehák. ŽK: 4:0. ČK: 1:0 (Prášek). Diváků: 80 Poločas: 0:0.
Rváčov: Meloun – Prášek, Novotný, Vojta, Ondráček – Ptáček, Hloušek, M. Štefl, Šulc – Šebek, Saifr. (Tichý, Uher, Volf).

Třemošnice – Slatiňany 0:2
Hosté se představili jako kompaktní celek, který ví, co má hrát. Soupeře trestali důrazem a z rychlých brejků. Třemošnice kromě šance Vančury, kdy se ocitl metr před brankovou čarou a trefil jen gólmana, většinu času nechala hrát jen Slatiňanské. Ti ve 24. minutě po rohovém kopu Zdražilem šli do vedení. V 75. minutě početil hostující Jeřábek po centru z levé strany vítězství Slatiňan.
Fakta – branky: Zdražil, Jeřábek. Rozhodčí: Oulický. ŽK: 0:4. Poločas: 0:1. Diváků: 100.
Třemošnice: Žďánský – O. Rychnovský, Kalina, O. Vančura, Smutný (33. Šebek) – J. Vančura, Lipenský (46. Opočenský), Kutílek (18. Kořínek), V. Rychnovský – Meruňka, Kadlec.
Slatiňany: Švadlenka – Chaloupka, Hanuš, Jeřábek, Moravec, Tesař, Opavský, Valla (35. Hroch), Zdražil, Kovařík (84. Myška), Dostál (73. Šulc).

Snímky z tohoto utkání najdete ve fotogalerii.

Proseč – Chroustovice 3:1
Domácí celý zápas kontrolovali hru.
Fakta
– branky: 15. Jar. Marek, 60. Mareš, 74. Z. Marek – 70. Havlíček (pen). Rozhodčí: Ille. ŽK: 1:0. Diváků: 130.
Proseč:
Lédl – Zanina, Šplíchal (Doležal), Z. Marek, Jiří Marek, Dvořák, Břeň. Spilka, Jar. Marek, Lampárek (Stodola), Krčil (Mareš).
Chroustovice: Bejblík – Doubravský, Tégl, P. Havlíček, Komárek (Krejbich), Petrák (Douděra), Hotovec (Žídek), J. Havlíček, Dubský, Desperát, Bačkovský.

Rozhovice – Načešice 2:2
Domácí už prohrávali s lídrem o dva góly, takže s konečnou remízou byli nadmíru spokojeni.
Fakta
– branky: Adámek 2 (1 z pen.) – M. Jirásek (pen.), Chudomel. Rozhodčí: Halda. ŽK: 2:1. Diváků: 140. Poločas: 0:1.
Rozhovice: Ježek – Pilný, Adámek, Chmelík, Sýkora, Dušek, Vohralík, Tamchyna, Grof, Švadlenka, Z. Kopp (D. Kopp, Mráz).
Načešice:
Novák – Semrád, R. Chmelík, Petřík, Levinský, M. Chmelík, M. Jirásek, Svoboda, M. Tomčík, D. Jirásek, Chudomel (Hladina).

Snímky z tohoto utkání najdete v galerii.

Paramo – Chrudim B 1:2

Domácí vedli po ojedinělé hrubce soupeře, ale rezerva nesložila zbraně a v závěru zaslouženě otočila výsledek ve svůj prospěch.
Fakta
– branky: 61. Záveský – 86. Škopek (pen.), 90. Hluchník.
AFK B: Křemenák – Konečný (70. Zelinka), Hluchník, Škopek, Livora – Kopecký, Mattuš, Černohorský (70. Smitka), Zavoral – Berner, Hudák.

H. Jelení – Hlinsko B 3:1
Fakta – branky: Pištora, Kaňkovský, Dědič – Boguaj. Rozhodčí: Kočí. Diváků: 270. Poločas: 0:1.

Mikulovice – Kameničky 4:0
Překvapivě jednoznačná výhra v duelu dvou týmů z konce tabulky.
Fakta – branky: 7. a 57. J. Vencl, 30. a 71. Stefanov. Rozhodčí: Kaplan. ŽK: 1:2. Diváků: 100. Poločas: 2:0. Sestava Kameniček nehlášena.

(pn, dom, rp)

14.4.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Obsluha strojů 15 000 Kč Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách Dělník v prádelně a čistírně (obsluha strojů a zařízení). Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Radim 89, Luže., NÁPLŇ PRÁCE: Praní, žehlení a drobné opravy prádla v domě seniorů v Luži u Chrudimi. Jedná se o 12ti hodinové směny, střídá se dva dny práce a dva dny volna. , ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Práce v přátelském kolektivu, nabízíme příplatky na stravu a dopravu., První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.. Pracoviště: Dům klidného stáří glossus s.r.o., 538 54 Luže. Informace: Šárka Paulusová, +420 774 446 326. Zdravotnictví - Zdravotnictví Zubní lékař 40 000 Kč Zubní lékaři bez specializace Zubní lékař/ka bez specializace. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 40000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Místo výkonu práce: Budovatelů 420, 538 43 Třemošnice. , Místo vhodné i pro absolventy, praxe v oboru výhodou., První kontakt učiňte prosím na výše uvedené e-mailové adrese.. Pracoviště: Mudr. marcel pekárek - stomatologická s.r.o. - třemošnice, Budovatelů, č.p. 420, 538 43 Třemošnice. Informace: Filip Pekárek, . Řemeslné práce - Řemeslné práce Kovář 22 000 Kč Kováři Kovář. Požadované vzdělání: nižší střední. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Pracoviště: Chrudim.. Pracoviště: Peform chrudim s. r. o., Průmyslová, č.p. 23, 537 01 Chrudim 1. Informace: Alena Němcová, +420 601 332 712. Administrativa - Administrativa Telefonní operátor 14 000 Kč Operátoři telefonních panelů Telefonní konzultant/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Místo výkonu práce: Palackého 801, Chrudim. , NÁPLŇ PRÁCE: komunikace s klienty po telefonu, rozšiřování portfolia zákazníků, péče o stávající zákazníky, lehká administrativní činnost, práce ve firemním systému a na internetu., POŽADAVKY: výborné komunikační schopnosti, flexibilitu, spolehlivost, zodpovědnost, zájem o osvojení nových dovedností, schopnost práce v týmu, běžnou znalost práce na PC, orientace na internetu., NABÍZÍME: zaškolení do pracovního procesu a tematické školení v rámci firemního systému, týmovou podporu, příjemný a mladý kolektiv, klidné pracovní prostředí, příležitosti k rozvoji a dalšímu kariérnímu růstu, smlouvu na HPP nebo DPČ., ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: firemní telefon, firemní notebook - po zkušební době, nadstandardní finanční ohodnocení, firemní akce. , První kontakt učiňte prosím na výše uvedené e-mailové adrese.. Pracoviště: Redup s.r.o. - provozovna, Palackého třída, č.p. 801, 537 01 Chrudim 1. Informace: Radim Podařil, +420 774 952 578.

Lanškroun slaví, má střelce Savycha

Zatímco před týdnem nasázeli divizní fotbalisté Náchoda (v modro-bílém) soupeři ze Slatiňan čtyři branky, o uplynulém víkendu vyšli v Turnově střelecky naprázdno.

Dvůr rozhodl v nastavení díky Karalovi

-

Daniel Kněžour z HC Jezbořice se blýskl pěti góly a dvěma asistencemi

Chrudim – Vzhledem k tomu, že ve Skutči za stávajících teplých dnů jsou problémy s udržením ledu, tři zápasy určené právě tam – odpadly! Ze druhého kola se odehrálo jediné utkání, jedno bylo kontumováno.