Načešice – Semanín 0:1

Domácí nastoupili vlažně a v 10. minutě byli potrestáni. Poté Načešičtí přebírali iniciativu, soupeř bránil až deseti lidmi. Z tlaku se Načešicím podařilo nastřelit pouze tyč a dvě břevna.

Fakta - branka: 10. R. Špatenka. Rozhodčí: Fibiger. ŽK: 1:3. Diváků: 90. Poločas: 0:1. Načešice: Novák – Kudyn, R. Chmelík, A. Jirásek, Petřík – D. Jirásek, Tomčík, Hladina – Chudomel (82. Pilný), Svoboda, Semrád (46. M. Jirásek).

Rychnov – H. Městec 5:3

Po půlhodině se začaly dít věci. Během dvou minut vedli hosté o dva góly (Volejník po brejku, Hlaváč z penalty), domácí za pět minut otočili, ale „gólem do šatny“ hosté završili neskutečnou čtvrthodinu vyrovnáním Salfického. Po změně stran si Rychnov dvěma góly zajistil výhru.

Fakta – branky: 36. a 65. Pánik, 39. Špaček, 41. Šembera, 85. Hlubinka – 31. J. Volejník, 33. Hlaváč z pen., 45. Salfický. Rozhodčí: Jadrný. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 (73. Veleba). Diváci: 100. Poločas: 3:3. H. Městec: Jandáček – Uttendorfský, Veleba, Veverka, Synek, Hamsa, Dostál, Hlaváč, J. Volejník, M. Volejník, Salfický (Peter, Štefanča, Mach).

Moravany – SK Chrudim 1:1

Hned po změně stran se Moravany ujaly vedení a zatáhly obranu. „Eskáčko“ se postupně rozehrálo, podařilo se mu ale pouze vyrovnat Vágnerem po slalomu přes čtyři hráče.

Fakta – branky: 48. Erber – 80. Vágner. Rozhodčí: Kutřín. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (93. Tesař). Diváků: 120. Poločas: 0:0. SK Chrudim: Kramařík – Hudeček, Lankaš, Hromádko, Starý – Štursa (Pudil), Tesař, Lištván, Vágner – Veverka, Wenzl.

D. Újezd – Prachovice 2:0

Příliš tvrdý zápas.

Fakta – branky: Vomáčka, Částek. Rozhodčí: Svědiroh. ŽK: 2:8, ČK: 1:2 (Svoboda – Mach, Kostka). Diváci: 100. Poločas: 2:0. Sestava Prachovic nehlášena.

Další výsledky - 10. kolo: Valy – Žamberk 0:2, St. Hradiště – Choceň B 5:0, Litomyšl – Králíky/ Červená Voda 7:0.