Holice B – Prosetín 1:4
Branky: 72. Šedivka z pen. – 25., 49. a 55. Valla, 65. Polívka. Hosté byli v Horních Ředicích sice fotbalovější, nicméně holická rezerva jim situaci usnadnila při třech gólech. Čestný úspěch zaznamenal Šedivka z penalty, když potrestal faul gólmana Havla na Udržala. Prosetín: Havel – Ondráček, Šikl, Haman, Remeš – Kropáček, R. Odvárka, Starý, J. Ročňák (84. M. Ročňák) – Valla (88. Vít), Polívka (78. Šafránek).
Hlinsko B – Rosice 1:1
Branky: Cestr – Koukal. Rezerva po vedoucím gólu nepřidala z převahy „pojišťováka“ a soupeř to potrestal vyrovnáním na začátku druhého poločasu. Hlinsko B: Jindřichovský - Dvořák, Veselský, Kopecký, Pešek, Filipi (Jehlička), Cestr, Boháč, Cepl, Boguaj (Akrman), Charous.

Proseč – Bítovany 3:2
Branky: 5., 25. a 38. Jar. Marek – 68. a 75. Hromádko. Domácí se možná uspokojili tříbrankovým vedením Proseč: Lédl – Z. Marek, Šibrava, Zanina, Mareš, Dvořák, Kysilko, Volf, Jar. Marek, Lampárek (Stodola)), M. Marek (Šplíchal. Bítovany: Augustin: Škaryd (Jeníček), Chaloupka, Tichý, Hýl, Čechlovský, Kopecký, Muller, Kudrnka (Němec), Mihulka, Bárta (Hromádko).

Rozhovice – AFK B 2:4
Branky: Mráz 2 – Kroutil 2, Rahimič z pen., vlastní. Hosté se ujali vedení ve 13. minutě ze sporné penalty, ale nadšeně bojující domácí do poločasu skore otočili dvěma góly Mráze. Po přestávce pak Rozhovičtí neproměnili další dvě šance a zkušení hosté dokázali zápas zvrátit. Rozhovice: Pleskot – Spěvák, Sýkora, Chmelík, Opočenský, Vohralík, Strouhal, Mráz, Grof, Valenta, Kopecký (Voženílek, Novotný). AFK Chrudim B: Vostradovský – Klíma, Radouš, Rahimič, Zdražil, Kopecký, Berner, Mareš, Čechlovský, Michalec, Kroutil (Merkl, Havránek).

H. Jelení – SK CR B 1:1
Branky: Pauker – Hýl. V první půli byla mírně lepší Chrudim, která rovněž otevřela skóre přízemní střelou Hýla. Po přestávce domácí přidali a po Dědičově centru vyrovnal z hranice pokutového kopu Pauker. SK Chrudim B: Gregor - Drahý, Kusý, Bartůšek, Rohlík - Tejnecký, Filipi (82. Koky), Hýl, Kudyn (57. Mareš) - Dušek, Fabián.

Kameničky – Zámrsk 1:2
Branky: 7. J. Adámek – 23. a 63. Peterka. Domácí se poměrně rychle ujali vedení, ale přes trvalou územní převahu nedokázali svůj náskok navýšit. Hostům k vítězství a záchranářským bodům stačily dva přímé kopy z velké dálky. Kameničky: Kampu – J. Sádovský, P. Adámek, Netolický, F. Sádovský, Bureš, J. Adámek, Zavřel, Horák, M. Pérko, Urbánek (Jehlička, Sadílek, R. Pérko).
I. B TŘÍDA – skupina A
Holice B – Prosetín 1:4 (0:1). Branky: Šedivka z pen. – Valla 3, Polívka. Mikulovice – Přelouč 0:3 (0:2). Branky: Janecký 2, Koch. Hlinsko B – Rosice 1:1 (1:0). Branky: Cestr – Koukal. Proseč – Bítovany 3:2 (3:0). Branky: J. Marek 3 – Hromádko 2. Rozhovice – AFK Chrudim B 2:4 (2:1). Branky: Mráz 2 – Kroutil 2, Rahimič z pen., vlastní. Kameničky – Zámrsk 1:2 (1:1). Branky: J. Adámek – Peterka 2. H. Jelení – SK Chrudim B 1:1 (0:1). Branky: Pauker – Hýl.