III. třída

V této fotbalové soutěži bylo předčasně ukončeno utkání v Bořicích. Do čela se vrátily Tuněchody, které si vylepšily skóre.

Tuněchody – Orel 5:1 (Kočiš 2, Kudyn, Vrzal, Vohradník – Kouba). Sestava vítězů: L. Slezák – Vohradník, Bořil, M. Fišer, Kudyn, D. Slezák, Kočiš, Horák, Adámek, Vrzal, Kučera (Tesárek, R. Fišer, Lamberský).

Vítanov – Prosetín B 3:2 (Beneš 2, Daniel - Matras 2). Sestava vítězů: Hovorka, Novotný, Poul, Doležal, Neuwirth, Stehno, Sodomka, Dalecký, Rakouš, Beneš, Daniel, (Boháč, Vařečka, Nosál).

Dřenice – Slatiňany B 3:0 (Turek, Urban, Musil). Sestava vítězů: Vafek – Pištínek, Spilko, Hybeš, Mastík, Starý, Bartas, Musil, Košťák, Turek, Křemenák (Rázek, Urban, Šmaha).

Bojanov – Rosice 0:4 (Friček, Petrák, Hansl, Králíček). Sestava vítězů: Procházka - Novotný, Králíček, Víšek, Dvořák, Friček (72. Sádecký), Marel, Hansl, Petrák (46. Steklý, 80. Dostál), Zahálka, Komárek.

Bořice – Holetín 1:5 nedohráno (Hrozen – Volf, Glos, Pilař, L. Wasserbauer, Havel). ČK: 2:1 (Beránek a Kostelecký – Glos). V 84. minutě ukončeno pro nedostatečný počet hráčů domácích. Sestava vítězů: Štegner – Horáček, Ondráček, Zárybnický, Novák, Glos, L. Wasserbauer, Petr, Pilař, Volf, Havel (Adámek, Halamka).

Křižanovice – Miřetice B 3:1 (J. Žák 2, Mulač – Najman). Sestava vítězů: Nikl – Hnízdil, M. Pecina, O. Pecina, Čížek – Kozel (Strouhal), Slavíček, M. Žák, Smetánka (Straka) – Pilař (Mulač), J. Žák.

Načešice B – Míčov 2:3 (M. Jirásek, Vacek – Kápička, Kroutil, Svoboda). Sestava vítězů: Golián – Pekáč, Pekař, Novotný, Smysl, Kyprý, Kápička, Král, Svoboda, Kroutil, Tomčík (Andrle, Tomiška, Šimon).


IV. třída

V nejnižší fotbalové soutěži lídr drží čtyřbodový náskok.

Chrast B – Městec 0:3 (Rataj, Johan, Klapal, nulu vychytal Hromádko).

Prachovice B – Zaječice 0:2 (Hoffmann, Kulhánek, nulu vychytal Nejtek).

Žl. Chvalovice – Krouna B 1:3 (za vítěze Tomášek, Drahoš, Černý).

T. Kamenice – Kočí 2:2 (Bouška 2 – Dvořáček 2).

Orel Hlinsko – Svratouch 4:1 (Koros 3, Šinkora – Prokůpek, derby sledovalo 120 lidí).

Bítovany B – Ctětín 1:2 (Bohuněk – Žurek, Dubský).

Tuněchody B – Chroustovice B 0:0 (nuly vychytali Kudyn – Rolínek).

(pn, rp)