III. třída

Orel – Bořice 3:1 (Hlušička 2, Trňák – T. Douda). Sestava vítězů: Bednář – T. Mádlo, Kouba, Strouhal, Hromádko (Z. Chvojka), D. Chvojka (Blažek), Hlušička, M. Mádlo, Trňák, Popílek (Vostradovský), Machač.

Křižanovice – Bojanov 5:0
(Kozel 2, Čížek, M. Žák, J. Žák). Sestava vítězů: Nikl – O. a M. Pecinové, M. Čížek, Hnízdil, M. Žák, Slavíček, Mulač, Kozel, J. Žák, Machač (Skokan, Meduna, Strouhal. V rámci Dětskéhe dne zajímavé derby s pěknou návštěvou. Bojanovští v I. půli neproměnili čtyři loženky a po obrátce za to pětkrát pykali!

Načešice B – Dřenice 4:1
(Polák 3, Vacek – Rázek). Sestava vítězů: Dobruský – Bárta, Dobrovolný, Bříza, D. Jirásek, Heřmanský, M. Jirásek, Polák, Lorenc, F. Jirásek, Vacek (Brandstein, Vojtek).

Míčov – Vítanov 3:0
(Kroutil 2, Hromádko). Sestava vítězů: Golián - Novotný, Král, Smysl, Pekáč - Svoboda, Tomčík, Hromádko (Andrle), Kyprý (Pekař), Kroutil, Kápička (Beňo).

Miřetice B – Tuněchody 0:2
(Adámek 2). Sestava vítězů: L. Slezák – D. Slezák, Smítko, Bubák, Bořil, Kučera, Horák, Vrzal, M. Fišer, Adámek, Kudyn (R. Fišer, Lamberský, Vohradník).

Holetín – Prosetín B 9:1
(L. Wasserbauer 5, Volf 2, Pilař, Vrána – T. Ťopek). Sestava vítězů: Halamka st. – Horáček, P. Wasserbauer, Novák, M. Ondráček – Halamka ml., Pilař, Volf (Vrána), Suchý (Havel) – L. Wasserbauer, Glos (Adámek.

Rosice – Slatiňany B 5:1
(Hansl 3, Friček, Dostál – Vašák). Sestava vítězů: Procházka – Friček, Králíček, Víšek, Steklý, Dostál, Marel, Hansl, Novotný, Zahálka, Jelínek (Stupavský, Laštůvka, Petrák).

IV. třída

Městec – Orel Hlinsko 3:1 (Rataj 2, Klapal – Koros).

Bítovany B – T. Kamenice 1:5 (Tichý – Sláma 2, Langer, Zdražil, Alinče).

Tuněchody B – Žl. Chvalovice 2:3
(Černý, Hájek – Forman 2, Kamenský).

Chroustovice B – Jenišovice 5:1
(Hotovec 3, B. Pitra, Doubravský – Novák).

Ctětín – Prachovice B 2:2
(Janoušek 2 – Ouřecký, Mrázek).

Svratouch – Chrast B 3:0 kontumačně
(hosté se prý nesešli).

Kočí – Zaječice 0:2
(Reichert 2, nulu vychytal Nejtek).

(rp, dom)