III. TŘÍDA

Tato fotbalová soutěž přinesla souboj dvou vedoucích týmů, které sledovalo přes 300 diváků (na divizní zápas AFK Chrudim přišlo 80 platících)! Ve velmi kvalitním duelu Holetín udržel plichtu a zůstává v čele.

Slatiňany B – Bořice 4:0 (Ondruch a Trávníček 2. Sestava vítězů: Švadlenka - Jeřábek, Stejskal, Havel, Jandík - Beneš (73. Štěpánek), Trňák, Nevečeřal (46. Zdražil), Ondruch - Trávníček, Vašák (46. Polnický).

T. Kamenice – Prosetín B 2:2
(Popelka, Kavalír – Remeš, Černý). Domácímu nováčkovi soutěže nestačil k výhře ani dvoubrankový náskok.

Míčov – Orel 1:2 (Kápička - Kouba, Mádlo z pen.). Sestava vítězů: Bednář - M. Mádlo, Blažek, Strouhal, Z. Chvojka – D: Chvojka, T. Mádlo, Hlušička, Vostradovský (Štěpánek) – Kouba, Popílek (Čermák). Herně lepší hosté po prohraném poločase a řadě neproměněných šancí otočili výsledek až po změně stran.

Vítanov – Holetín 0:0 (nuly vychytali Hovorka – Halamka, navíc každý kryl jednu stoprocentní šanci).

Miřetice B – Křižanovice 3:3
(Dejdar, Paleček, Vinkler – Pecina 2, Žák). ČK: 1:0 – Dejdar. Zápas se zajímavým průběhem: 0:1 – 2:1 poločas - 3:2 a po vyloučení Dejdara hosté vyrovnali. Nakonec zasloužená dělba bodů.

Dřenice – Načešice B 3:1
(Michálek I. 2, M. Musil – nehlášeno). Sestava vítězů. Synek – Košťák, Spilko, Hybeš, Martinec, Michálek I, Modráček, Bartas, Michálek II, M. Musil, Rázek (Dušek, Alinč, Urban).

IV. TŘÍDA

Nejnižší fotbalová soutěž pokračovala druhým kolem bojů ve skupinách.

SKUPINA O 1. – 9. MÍSTO

Žl. Chvalovice – Ctětín 2:0 (Forman, Míšek, nulu vychytal Veselý).

Svratouch – Kočí 3:1 (Prokůpek 2, Kaplan – Haspra).

Vítanov B – Městec 1:1 (Nosál – Klapal).

Kameničky B – Nasavrky B 2:1 (Kosař, Hromádko – nehlášeno).

SKUPINA O 10. – 16. MÍSTO

Krouna B – Bítovany B 0:6 (Bohuněk 3, Šára, Novotný, T. Sládek, nulu vychytal Hrnčíř).

FC Junior – Orel Hlinsko 1:1 (střelci nehlášeni).

Bojanov – Chroustovice B (bude sehráno 28. 10.)