III. třída

Tato fotbalová soutěž nabídla mimo jiné kvalitní derby v Zaječicích. Vítanov ještě šest minut před koncem prohrával, ale stačil otočit skóre.

Zaječice – Slatiňany B 1:1 (D. Pejcha – Opavský). Derby sledovalo 165 diváků za krásného počasí, úroveň utkání tomu odpovídala. Zasloužená dělba bodů.

Načešice B – Rosice 0:1
(Hansl). Sestava vítězů: Kaplan – Králíček, Popilka, Friček, Dvořák, Vokřál, Marel, Hansl, Novotný, Zahálka, Komárek (Petrák, Chrástek, Z. Procházka).

Křižanovice – Dřenice 6:0 (J. Žák 3, Hnízdil, Pilař, M. Žák). Sestava vítězů: Skokan – M. Pecina, Hnízdil, O. Pecina (Mulač), Čížek – Machač (Bakeš), M. Žák, Kozel, Slavíček – J. Žák, Pilař (Smetánka).

Holetín – Miřetice B 6:0 (Pilař 2, P. Wasserbauer, Suchý, Zárybnický, Ceral). Sestava vítězů: Halamka – Vondráček, P. Wasserbauer, Ondráček (Rybenský), Černý (Halamka ml.) – J. Wasserbauer, Pilař, Volf, Zárybnický – Suchý (Adámek), Ceral. ČK 0:1 (Burián).

Orel – Vítanov 2:3 (Popílek, Machač – L. Jůn 2, J. Jůn). Sestava vítězů: Hovorka – Beneš, Ondráček, Sodomka, Novák – Doležal, Daleký, Neslušan, J. Jůn – Stehno, Poul (Bříza a L. Jůn).

Prosetín B – Míčov 0:5 (Smysl, Kápička, Hromádko, Tomčík, Benčo). Sestava vítězů: Golián – Kyprý, Smysl, Novotný, Pekáč, Opočenský, Kápička, Hromádko, Vegeš, Kroutil, Tomek (Benčo, Polgár, Simon).

Bořice – T. Kamenice 4:1 (T. Douda 2, Kaplan, M. Kučera – Popelka). Sestava vítězů: Pospíšil - F. Halatka, Kostelecký, Vajda (F. Beránek), M. Kučera – Machata (A. Halatka), Valášek, M. Douda, Kouřilek – T. Douda, Kaplan.

1. Sokol Holetín 13   10  2   1    39:12  32
2. SK Vítanov 13    9  2   2    49:11  29
3. SK Křižanovice 13    7   2   4    33:29 23
4. Dynamo Rosice 13     7  2  4   26:24  23
5. Tatran Míčov 13     7  1  5    25:25  22
6. SK Spartak Slatiňany B 13    6  3   4    32:16  21
7. SK Dřenice 13    6  3   4    23:19  21
8. FC Zaječice 13   6 32   4    18:16  21
9. SK Trhová Kamenice 13    5  2   6    24:27  17
10. Orel 13    4  2   7    27:34  14
11. Mezilesí Načešice B 13    3  0  10    21:37   9
12. Sokol Bořice 13     2  3   8     15:34  9
13 Tatran Miřetice B 13 2  3   8    11:35    9
14. SK Sokol Prosetín B 13    2  2   9     17:41   8

IV. třída

Nejnižší fotbalová soutěž také dohrála podzim.

SKUPINA O 1. – 9. MÍSTO
Nasavrky B – Žl. Chvalovice 2:2 (za domácí Kliment, Hnízdo z pen.).

Městec – Kameničky B 2:1 (za domácí Klapal a Stejskal).

Kočí – Vítanov B 2:0 (Blažek 2, nulu vychytal Dostál).

Tuněchody B – Svratouch 0:2 (Kaplan 2, nulu vychytal Kyncl).

SKUPINA O 10. – 16. MÍSTO
Orel Hlinsko – Bojanov 5:2 (Koros 3, Jan Málek, Kudláček – Koreček, Secký).

Bítovany B – FC Junior 0:4 (T. Paulus, Šolc, Urban, Sysel, nulu vychytal Jirout).

Luže B – Krouna B 1:1 (Hanko – Hanák).

Skupina o 1. – 9. místo
1. Svratouch 4  4  0  0  14:4  12
2. Městec 4  2   1  1    6:5    7
3. Kameničkxy B 4   2  1  1    5:4    7
4. Žl. Chvalovice 3  1   2  0    5:3    5
5. Vítanov B 4  1   2  1    2:35
6. Kočí 3   1  0  2    3:4    3
7. Tuněchody B 3  0   2  1    2:4    2
8. Nasavrky B 4  0   1  3    3:6    1
9. Ctětín 3  0   1  2  3:10    1

Skupina o 10. – 16. místo
1. FC Junior 3   2  1  0   7:2  7
2. Bítovany B 3  2  0  1   8:5  6
3. Orel Hlinsko 3  1  1   1   7:6  4
4. Krouna B 3  1  1   1   4:8  4
5. Bojanov 2  1  0   1   7:8  3
6 Luže B 2  0  1   1    2:3  1
7. Chroustovice B 2  0  0  2   4:7  0

(pn, dom, rp)