III. třída

Orel - Rosice 0:1 (89. Michler). Sestava vítězů: Tatíček Sádecký, Bondor, Novák, Žalud Kysilko, Stupavský, Zahálka (Zrůst), Krátký (Michler) P. Marel, Procházka. První poločas vyzněl na šance 0:3, po obrátce byl zápas čtvrt hodiny vyrovnaný, poté opět převaha Dynama, kterou korunoval v předposlední minutě střídající Michler.

Holetín - Trhová Kamenice 12:0 (Filipi 5, Wasserbauer 5, Kadidlo, Zárybnický). Sestava vítězů: Halamka Pecina (P. Vondráček), Černý, Beneš, V. Vondráček (Jetmar) Filipi (Zeman), Zdražil, Pilař, Kadidlo Doležal (Zárybnický), Wasserbauer. Kdo si přečetl na webové stránce fotbalového svazu výsledek 12:0, těžko uvěřil správnosti. Toto však potvrdil zpravodaj Holetína Jiří Bartizal. Domácí předvedli kombinačně výborný fotbal se střeleckou produktivitou, navíc brankář Halamka neproměnil penaltu.

Slatiňany B - Bítovany 4:0 (9. Sokol, 30. Kopecký, 36. Zdražil, 79. Koutský. Sestava vítězů: Vincenci Jeřábek (70. Jandík), Málek (46.Nevečeřal), Melichar, Marzak (60. Kollert), Dostál, Sýkora, Zdražil, Sokol (60. Hromádko), Kopecký (46. Koutský). Bítovanští, kteří místo postupu do KP spadli o čtyři soutěže, budou mít zřejmě dost starostí i v ní.

H. Bradlo - Městec 2:1 (Kroutil, I. Pospíšil Opršal). Sestava vítězů: vykoukal D. Pospíšil, Semerád, Kroutil, Nepovím, Maruna, Kumpan, Matěna, Dušek, Sádovský, I. Pospíšil (Bláha). Po vyrovnaném poločase si domácí za zvýšenou aktivitu po změně stran tři body zasloužili.

H. Týnec - Křižanovice 1:2 (Novotný O. Pilař, M. Žák). Sestava vítězů: Matějka F. Pecina, M. Pecina, Čížek, O. Pecina,O. Pilař, M. Žák, Bejr, J. Žák, Hanzl (Kopecký), Kozel. Domácí si zápas prohráli neproměňováním vytvořených šancí.

Ctětín - H. Městec B 1:3 (Konrád Peter, Diessl, Musil). Sestava vítězů: Jandáček Janata, Diessl, Mach, Hovorka, L. Řehák, Herget, Dědič, V. Řehák, Peter, Musil ‚(Černý, Volejník, J. Řehák, Koníř). Domácí zahazovali vyložené šance, a proto v jinak vyrovnaném utkání tahali za kratší konec.

Zaječice - Dřenice 3:2 (Bleha, Zvolánek 2 Hamsa, Bondor). Sestava vítězů: Sýs Mihulka, Hromádko, Zvolánek, Konrád, Kulhánek, Z. Pejcha, Vohradník, Kubelka, D. Pejcha, Bleha (Dejdar, Fousek). Zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním byli lepší domácí, po přestávce hosté.

IV. třída: V Bojanově odloženo

Nasavrky B - Krouna B 3:1 (F. Dostál 2, M. Smetanka J. Svoboda.

Míčov - Kameničky B 0:8 (Valla, Janáček a Netolický 2, Urbánek, Čermák, Pešek, nulu vychytal Kosař).

Ronov B - Kočí 1:2 (Pavlík Fantl, Šára).

Luže B - Žl. Chvalovice 1:1 (Tlapák Veselý).

Vítanov B - Načešice B 1:2 (Neuwirth M. Jirásek 2 )

Bořice - Miřetice B 2:1 (Valášek, M. Němec V. Horník).