III. třída

Chrast B – Prosetín B 3:1 (Klapka 2, Chour – Ročňák). Sestava vítězů: Kaplan - Hanus, Pilný, Kratochvíl, R. Málek, Šplíchal, Mihulka, Chour, Koráb, Bondor, Klapka (Barva, Polanský, F. Málek).

Bojanov – Křižanovice 4:2 (Tesař 2, 1 z pen., Koreček, Velehradský - Žák 2). Sestava vítězů: Pospíšil - Křepelka, Paulus (46. Jirásek), Linhart, Petr Blažek, Kubelka, Tesař, Pavel Blažek, Zelený (46. Secký), Koreček (71. Vilček), Velehradský.

Míčov – Tuněchody 1:6 (Hromádko – Tesárek 2, Hájek 2, Pokorný, vlastní). Vítězná sestava: L. Slezák – Tesárek, Radil, Černý, Zbořil, D. Slezák, Pokorný, Krpata, Adámek, Hájek, Kučera (Klimeš, Slavík, Kocman).

Orel – Stolany B 1:2 (Fait – Turek 2). Sestava vítězů: Netolický – Vávra, Štorek, Přibyl, M. Němec, P. Motyčka, D. Němec, Novák, Turek, J. Motyčka, Kubát (Starý, Bakeš).

Bořice – Načešice B 4:2 (T. Douda 3, M. Douda – Polák 2). Vítězové si vytvořili více šancí a jejich výhra je proto zasloužená.

SK Chrudim B – Svratouch 6:1 (Holec, Veverka, Fabián, Vágner, Fousek, vlastní – F. Kyncl). Sestava vítězů: Gregor – Škaryd, Šafařík, Dubský, Kusý – Holec, Tesař, Pavlík, Smělý – Fabián, Veverka, Fousek, Vágner, Mrkva. Rezerva si tak již dvě kola před koncem pojistila postup do okresního přeboru.
Krouna – Slatiňany B 2:0 (Macháček 2). Sestava vítězů: L. Bárta – J. Bárta, M. Ducháček, Žďánský, Sodomka, Holas, Kučera, Svatoň, Kulhavý, Černý, Macháček (Bukáček, Z. Ducheček).

IV. třída

Jenišovice – T. Kamenice 1:3 (Z. Slavík – Alinče 2, Pytlík).

Prachovice B – Městec 5:1 (Mach 3, Šindelář, J.Král – Petr Klement, ČK: 0:1 Kaplan).

Žl. Chvalovice – Krouna B 4:1 (Veselý 3, Hronek z pen. – Z. Ducheček).

Miřetice B – Dřenice B 4:1 (Vinkler 2, Kalous, Řezníček – Starý).

Zaječice – Holetín 2:0 (D. Pejcha, Šindelář, nulu vychytal Nejtek).

Orel B – Chroustovice B 3:0 (Popílek 2, Machač, nulu vycyhtal Snítilý).

Ctětín – Kočí 0:0 (nuly vychytali Lacman – Chvojka, ČK: 0:1 Dvořáček, domácímu Janouškovi kryl pokutový kop brankář Chvojka).

(pn, dom, rp)