Křižanovice – Rosice 2:1 (Kozel, O. Pilař – Christel).

Sestava vítězů: Matějka – O. Pecina, Hnízdil, Bakeš, Bejr, F. Pecina, Kozel, M. Žák, O. Pilař, J. Žák, L. Pilař (Skokan). Domácí byli o něco lepší, takže výsledek odpovídá průběhu hry.

Městec – Míčov 2:1 (Opršal, Šmejda – Vacek).

Sestava vítězů: Schmuttermeier – Bendák, Lukas, Klesal, Střasák, Matěna (Štefek), Pitra, Šmejda (Motl), Šrůt (Stejskal), Opršal, Johan. Domácí fotbalisté po dlouhé době dokázali vyhrát, když otočili výsledek z 0:1 na 2:1.

Svídnice – Slatiňany B 2:0 (44. a 77. Loučka).

Sestava vítězů: Švadlenka – Loučka, Šustr, Dušek, Novák – kašpar, Kožíšek, Kacafírek, Kubašta st. – Zelenka, Kubašta ml. (Pospíšil, Dibelka, Starý). V celkem vyrovnaném zápase byli domácí po změně stran o poznání aktivnější. Nejlepším hráčem byl obránce a střelec obou gólů vítězů Loučka, na vítězství má též podíl vychytanou nulou Švadlenka.

Bořice – Orel 0:0 (nuly vychytali Pospíšil a Veselý).

Ve vyrovnaném zápase s minimem šancí ztratili domácí na svém hřišti poprvé na podzim dva body.

Dřenice – T. Kamenice 0:1 (85. Zdražil).

Sestava vítězů: Slanina – Pytlík, Marek, Sláma, Maťák, Morávek, Popelka, Pilař, Kábele, Zdražil, Gregor (Říha a Kislinger). Mírná převaha domácích k bodovému zisku nevedla, a tak hosté pět minut před koncem po nedorozumění dřenického stopéra s brankářem rozhodli o zisku tří bodů.

Zaječice – Svratouch 0:3 (Bouška, Drahoš, Kapitán).

Sestava vítězů: Matoušek – Sádovský, Vojta st., Vojta ml., Jan Kaplan, Drahoš, Kapitán, Bouška, Kyncl, Prokůpek, Pavlík (Kučera, F. Kaplan). Zbytečně nervozní zápas (celkem 7 ŽK), výsledek odpovídá postavení obou soupeřů v tabulce).

Prosetín B – H. Městec B 1:3 (Zahálka – Holeček 2, Černý).

Sestava vítězů: Čihák – Diesel, Hamsa, Bareš, Janata (Kvis), Hemmr (Černý), Řehák, Vytlačil, Hovorka, Polák, Holeček (Řehák). Za stavu 0:2 neproměnil domácí Ťopek penaltu, takže hosté bez problémů dotáhli zápas do vítězného konce.

Tabulka:
1. Sokol Svratouch 11   8 1 2 39:23 25
2. Svídnice 11   7 2 2 23:13 23
3. SK Spartak Slatiňany B 11   7 0 4 25:19 21
4. Orel 11 6 2 3 30:22 20
5. Sokol Bořice 11 5 4 2   15:7    19
6. SK Trhová Kamenice 11 5 2 4   19:16 17
7. Tatran Míčov 11 5 1 5   25:21 16
8. FK Jiskra H. Městec B 11   4 2 5 21:16 14
9. Dynamo Rosice 11  4 1 6 19:22 13
10. SK Dřenice 11  4 1 6 12:24 13
11. FC Zaječice 11 3 3 5   13:16 12
12. SK Křižanovice 11 3 3 5 18:25 12
13. Městec 11 2 3 6 16:25    9
14. SK Sokol Prosetín B 11 1 1 9 16:42    4

PETR NOVÁK, JAROMÍR DOLEŽAL