Dobříkov – Prachovice.

Souboj o „Černého Petra“ v krajském přeboru. Pokud chtějí Prachovičtí ještě reálně myslet na záchranu, tak potřebují nutně vyhrát, ale v Dobříkově bývá pořádně horká půda. Tip: 1. Správná trefa: 2:0 (1:0).

Převýšov – AFK Chrudim.

Jako bývalý hráč Transporty přeju samozřejmě jejímu nástupci AFK, ale předpokládám, že duel skončí smírně, jako na podzim v Chrudimi. Tip: 0.

Hlinsko – Ústí n. O.

Hlinečtí fotbalisté na jaře předvádějí většinou dobré výkony a případná výhra je již velmi blízko posune ke konečné druhé příčce. Myslím, že se jim to podaří. Tip: 1.

Skuteč – Svitavy.

Domácí fotbalisté ještě nemají úplnou jistotu záchrany krajského přeboru, i když se pásmu sestupu na jaře hodně vzdálili, takže zřejmě i tady rozhodne domácí prostředí. Tip: 1.

Staré Hradiště – SK Chrudim.

Nováček I. B třídy z Hradiště je překvapivě druhý, Eskáčko se na jaře zlepšilo a ze dna tabulky se posunulo již na 6. příčku. Mohlo by to skončit smírně. Tip: 0.

Heřmanův Městec – Srch.

Domácí Jiskra v Bažantnici tentokrát proti lídrovi tabulky asi vyjde naprázdno, i když herně dosud suverénní Titanic dost potrápí. Tip: 2.

Slatiňany – Hlinsko B.

Spartakovci na jaře hrají kvalitní fotbal a měli by si bez problémů poradit i s hlineckou rezervou. Tip: 1.

Přelouč – Kameničky.

Oba soupeři jsou stále ohroženi sestupem z I. B třídy. Zřejmě to bude vyrovnaný souboj, rozhodnout by mohlo tedy domácí prostředí. Tip: 1.

Proseč – Horní Jelení.

Tabulkově je na tom o něco lépe domácí Proseč, ale v posledních kolech přece jenom zbytečně ztrácí a klesla z pěkné třetí příčky. Proto zkusím vsadit taky nějaké překvapení v podobě dvojky pro nováčka soutěže. Tip: 2.

Ronov – Bítovany.

Tady jsem dost na vážkách. Papírově by měly vyhrát v tabulce třetí Bítovany, ale Ronov je v nezvykle vyrovnané tabulce poslední a nemůže si dovolit doma další ztrátu. Proto se přece jenom přikloním v jeho prospěch. Tip: 1.