Fotbalový oddíl AFK Chrudim vstoupil do jarní části sezóny s několika změnami. Tou první, kterou možná ještě všichni příznivci nestačili zaznamenat, je přesun hracího dne a času divizního „áčka“.

Na jaře se vracíme k fotbalově tradičnímu nedělnímu odpoledni. Nejbližší domácí zápas sehraje A mužstvo dospělých v neděli 6. dubna od 16.30 hodin proti týmu FK Hradec Králové B.

Tipněte si v anketě Chrudimského deníku výsledek derby! Jak dopadne divizní utkání AFK Chrudim – Hradec Králové B? Hlasujte vpravo!

Jsme přesvědčeni, že byste měli přijít na fotbal, a to hned z několika důvodů. Jde o jedno z derby utkání, navíc sousedů z první poloviny tabulky, což by mohlo slibovat dobrý fotbal. Dobrý fotbal i proto, že AFK Chrudim nezačalo na jaře špatně, když tři ze čtyř utkání vyhrálo. Bohužel, všechna tři vítězství si veze z cizích hřišť a v tom jediném jarním domácím před 14 dny podlehlo fotbalistům Tesly Pardubice.

Nicméně i to je důvod navíc, proč přijít podpořit AFK Chrudim, aby dobré vykročení do jarní sezóny potvrdilo i doma. No, a když je to navíc v neděli odpoledne, budeme se na Vás těšit.

Za fotbalový oddíl AFK Chrudim předseda Jan Čechlovský