MFK Chrudim B - Třemošnice 6:2

Miroslav Teplý, trenér rezervy MFK Chrudim: „Od úvodu byl k vidění fotbal, a to na obou stranách. Musím soupeře pochválit, protože jeho osa je stále kvalitní a chce hrát za každého stavu. Třemošnice dostává málo branek, a proto myslím, že půltucet z naší strany má svoji váhu a výsledek jako takový beru. Škoda dvou obdržených gólů, kdy jsme vzhledem k průběhu povolili v defenzívě, ale mnohem horší je otřes mozku Ondry Lacmana po nezaviněném souboji. V posledním kole jedeme do Chocně a chceme si, i vzhledem k našemu postavení v tabulce, toto střetnutí patřičně užít."

Tomáš Jambor, předseda ŽSK Třemošnice: „Musím sportovně uznat, že domácí tým byl jednoznačně lepší a výhru si plně zasloužil. Jsou mužstva, která svým pojetím naší hře nesedí, a MFK patří již dlouhodobě k nim. Jde hlavně o způsob hry, založený na rychlostních typech mladých hráčů, kterých má Chrudim ve svých řadách mnoho a jsou vedeni do vyšších soutěží. Dovolím si tvrdit, že jsem stejně jako v loňské sezoně viděl nejlepší tým soutěže a nezbývá mi nic jiného, než trenéru Teplému k jasnému vítězství pogratulovat. O našich individuálních chybách se nechci rozšiřovat."

Hlinsko - Pardubice B 3:2

Jiří Skála, trenér FC Hlinsko: „Úvodní poločas jsme hráli proti Pardubicím zakřiknutě, až bojácně, vědomi si síly soupeře. Ve druhé půli jsme přidali na důrazu a pohybu, což vyústilo ve vstřelení tří hezkých branek. Hráči si dokázali, že pokud zápas odmakají a všichni potáhnou za jeden provaz, dá se uspět i s takto kvalitním soupeřem. Těší mne týmový výkon včetně hráčů z lavičky.

Slatiňany - Svitavy 2:1

Jaromír Hanuš, sekretář Spartaku Slatiňany: „Utkali jsme se s velmi kvalitním soupeřem, který nás, dokud byl v jedenácti, pořádně zlobil hlavně rychlými brejky. Vždyť po první půli o gól vedl, a to právě po jednom takovém protiútoku do naší otevřené obrany. Ve 38. minutě byl ale po druhé žluté kartě vyloučen záložník Svitav, a to po zbytečném faulu. Od té doby se protivník stáhl do obrany a my ho ve druhé půli po herní převaze udolali dvěma góly Kopeckého. Po devadesáti minutách jsme se tak mohli radovat ze zisku perně vybojovaných, ale za druhý poločas asi zasloužených tří bodů. Teď nás ještě čeká poslední podzimní mistrák, a možná jeho šlágr. Bude to v neděli dopoledne od 10:15 hodin v Pardubicích na hřišti ještě loni divizní rezervy druholigového celku FK Pardubice. Nabuší se proti nám z áčka stejně jako rezerva MFK Chrudim?" (rp, dom)