Slatiňany – Rosice nad Labem 0:2 (0:1).

Většinou se hrála vyrovnaná partie s minimem šancí. Z poklidu probudila diváky až pohotová a přesná rána Trňáka, jenže z příliš velké dálky. První gól padl až v poslední minutě poločasu. Na půlce hřiště neodhadl Málek dlouhý odkop beka hostí, míč jej přeletěl a rázem běželi tři Rosičtí na osamoceného Jeřábka. Ten sice ve vápně první střelu srazil, ale protože se nikdo z dalších zadáků nevrátil, dostal se odražený míč opět k hráči Rosic a ten z malého vápna neměl velký problém překonat bezmocného Borka – 0:1.

I po změně stran pokračovala hra v podobném duchu, jako v první půli. Hosté byli kombinačně lepší a nebezpečnější v útoku. Po hodině zápasu začala pohledná akce Rosic nádherným přenesením hry křížným pasem na pravé křídlo. Tento hráč potáhl míč, na velkém vápně si připravil balón na levačku a prudkou přízemní ranou se trefil přesně k levé tyči – 0:2. Příležitost ke korekci výsledku dostali spartakovci v 75. minutě. Ve vápně byl faulován Moravec a sudí nařídil pokutový kop. Exekutor Jeřábek vypálil sice prudce a poměrně i dobře k levé tyči, jenže rána byla polovysoká, a to je pro brankáře to nejlepší, co může být. A také bylo – rosický gólman penaltu vyrazil! Další možnost ke gólu se Slatiňanům naskytla pět minut před koncem. K Hlušičkovi se dostal odražený míč před velkým vápnem, brankář hostí byl daleko venku z brány, jenže útočník místo jeho přehození technickou střelou volil chybně prudkou střelu a ta byla sražena. V 88. minutě byla k vidění poslední šance zápasu a měli ji opět hosté. Po rohovém kopu hlavičkoval opět neobsazený hráč soupeře z malého vápna – trefil pravou tyč, od ní míč putoval prakticky po brankové čáře a odtamtud jej musel před dotírajícími útočníky Rosic za již překonaným Dvořákem vykopávat Trňák.

Slatiňany: Borek - Kovařík, Jeřábek, Málek, Havel – Moravec, Trňák, Opavský, J. Zdražil - Myška, Ficek. (Dvořák, Kollert, Hlušička).

Prosetín – Sebranice 1:1 (0:1). Branky: 70. Vodvárka (pen.) - 25. Flídr.

Oba týmy se pravidelně utkávají v zimní přípravě a domácí nemají na soupeře dobré vzpomínky. Sebraničtí se vyznačují velkou bojovností, hru z pozice stopera výborně diriguje zkušený hrající trenér Neumeister. U Prosetínských se nikdo takový v tomto utkání nenašel. Citelná byla absence zkušených hráčů M. Hamana a M. Víta. Průběh zápasu ovlivnil, jinak za krásného počasí, poměrně silný vítr. Hosté měli více ze hry první poločas a domácí zase ve druhém. Většinou se hrálo od vápna k vápnu, takže soupeři si nevytvořili prakticky vážnější brankovou příležitost.

Prosetín: Vlček - Polívka, Starý, P. Haman, A. Šafránek - J. Ročňák, Vodvárka, Šikl, Polanský - Bačkovský, Horáček (Kropáček, Remeš, Kulháň, F. Šafránek).