O poločase jste střídal. Ozvalo se zase vaše „zlobivé“ koleno?

V poslední minutě poločasu mi protihráč při rohovém kopu prošlápl kotník. Mám tam tržnou ránu a oteklo to, snad to nebude nic vážného.

Mužstvo zahrálo lépe než při minulém domácím utkání s Týništěm (3:5), přesto vyšlo naprázdno…

Nastoupili jsme bez čtyř hráčů základní sestavy a nuceně s dvěma útočníky na postech beků. Zejména Kubík platil daň za nezkušenost, oba góly padly po jeho chybách. Během zápasu musel pro zranění mimo mě odstoupit i Kopecký. Přesto jsme s lídrem hráli vyrovnaně a škoda nevyužitých šancí, zejména té Haufa hned v 1. minutě. Kdyby ji proměnil, mohlo to dopadnout jinak.

Po raketovém vstupu (ze tří zápasů 9 bodů) jste ve zbytku přidali jen osm bodů. Kde se stala chyba?

Už jsem to naznačil v předchozí odpovědi. Mimo dalších vlivů nás decimují zranění a bohužel v tomto směru nás hodně ničí futsal, kde se zranili Vladyka, Kopecký a Linhart.