DOROST

LIGA U 19: Admira Praha - MFK Chrudim 0:3 (Zrůst, Háněl, J. Veselský). MFK: Trojan Kosař, Peřina, Krystl, D. Veselský Mrázek, Motl, Dastych, Zrůst Háněl, Žalud (Mlynka, Opina, Tlapák, Bareš, J. Veselský). Z počátku bylo utkání vyrovnané a soupeř byl dokonce nebezpečnější. Po ospalém začátku domácí přidali pod kotel a v úseku od 20. do 40. minuty utkání ovládli a prakticky rozhodli. Podařilo se jim vstřelit dvě branky a další šance neproměnit. Ve 2. poločase si vývoj utkání hlídali. Třetí pojišťovací branku dal v poslední minutě střídající J. Veselský po akci dalšího střídajícího hráče Bareše.

LIGA U 17: Liberec - MFK Chrudim 4:1 (Wimmer). MFK: Janda Jindrák, Šourek (23. Mužíček), Trnka, Rabas Teslík, Bureš (54. Pejcha), Wimmer (57. Pospíšil), Shejbal Rybička, Formáček (41. Tlapák). Úvod zápasu byl vyrovnaný a vypadalo to, že by hosté mohli pokračovat v kvalitních výkonech z poslední doby. Bohužel od asi 10.minuty se přestali pohybovat, neplnili základní pokyny z předzápasové taktiky a soupeři zcela přenechali aktivitu. Už tak kvalitní tým Liberce toho bezezbytku využil a v 16. minutě se po přečíslení ujali vedení 1:0. Ve 23.minutě rychlý útok domácích přinesl druhý gól. Hned za dvě minuty následovala další rychlá akce Slovanu zakončená pěknou střelou k tyči 3:0. Druhý poločas přinesl vyrovnanou hru. Výsledkem byla branka v 54. minutě , kdy Wimmer do prázdné branky snížil na 3:1. Chvíli bylo hostů plné hřiště, ale v 68. minutě domácí zasadili poslední úder do otevřené obrany a chybně zahraném ofsajd systému, kdy šli na Jandu hned dva hráči a zvýšili na konečných 4:1.

LIGA U 16: Liberec - MFK Chrudim 7:1 (Kalas). MFK: Zíma (Votoček) Dušek (Secký), Sršeň (Elich), Pirkl, Holeček (Karal) Grulich, Kozák (Pavliš), Jelínek, Stránský (Valenta) Felkl (Zavřel), Kalas. První poločas byl jednoznačně ku prospěchu domácích, kdy byli ve všech činnostech lepší, k tomu hosté vyrobili několik velkých kiksů a zápas byl rozhodnut. V II. půli hosté vystřídali všechny hráče a zlepšený pohyb a důraz přinesly své, ale bohužel to nebylo brankově vyjádřeno. Pochvala pro Votočka a Kalase.

VÝCHODOČESKÝ PŘEBOR: Hlinsko - Nové Město 3:2 (Švec, Odstrčil, Jeníček).

KRAJSKÝ PŘEBOR: H. Městec - Lanškroun 3:1 (Matěj Novák 3, navíc brankář Sliacký neproměnil penaltu). Vítězové se tak vzdálili svému soupeři na sedm bodů. Hlinsko B Třemošnice 2:1 (M. Nevole, Pavliš Filip), Polička Proseč 2:4 (Jeřábek Michal, Loskot Lukáš, Zelenka Patrik, Vopařil).

I. TŘÍDA: Stolany Miřetice 4:1 (Švec, Konrád, Steiner, Sedláček Polívka), Dašice Hr. Týnec 0:4 (Svoboda 2, Jána, Thanh), Třemošnice B Slatiňany 0:4 (Polhoš, Vohradník, Jeníček, Morávek), Skuteč Řečany 7:2 (Sysel 2, Cink 2, P. Cink, Odehnal, Bílý), Sezemice Rváčov 3:1 (Lustyk).

OKRESNÍ PŘEBOR: Skuteč B Svratouch 2:4 (Scheidl 2 Kaštánek 2, Sádovský, Řádek), Prosetín Nasavrky 1:2 (Novotný Hnízdo, Dostál), Zaječice Holetín 4:4 (Konrád 2, Kubelka, Coufal Zdražil 3, Picek), Svídnice Vítanov 3:0 (Čechlovský, Polák, Pilař), Dřenice Rosice 6:0 (Žďára 4, Vávra, Macek).

ŽACTVO

KRAJSKÝ PŘEBOR: Třemošnice Hlinsko 3:2 (Gregor, Vařečka) a 4:8 (Hloušek 3, Slavík 2, Pešek, Pětník, Rys).

I. TŘÍDA: Luže/Chrast H. Městec 5:1 a 5:2, Prosetín Slatiňany 2:6 a 2:2, H. Jelení Miřetice 6:1 a 10:2.

OKRESNÍ PŘEBOR starší: Svídnice Bítovany 0:2 (Pražan, Šmaha), Proseč Ctětín 3:0 ( Lettl, Koutný, Svoboda), Rosice Hr. Týnec 2:6 (Čejka 2 Caha 3, Žiga 2, Wenig), mladší: Zaječice Chroustovice 4:3 (Brychnáč 3, Křičenský Emr 2, Rygel), H. Bradlo Kameničky 1:2 (Linhart Gregor, Vacek), Vítanov Svratouch 1:1 (Budinský Odehnal).