Sp. Slatiňany – FK Jiskra Heřmanův Městec 1:3 (1:2) pro průtrž mračen nedohráno. Branky: Myška – Salfický 2, Štefanča. Domácím se soupeřem, hrajícím o soutěž výš, naskočil proti poslednímu utkání navíc Opavský, ale zase chyběli Ficek, Širůček a stále ještě Harant s Hrochem. Přesto se Slatiňanští v poli soupeři minimálně vyrovnali a vítězství hostům doslova darovali hrubkami svých obránců. Ve 12. minutě zažehnal šanci hostí na brankové čáře Borek. O minutu později došlo k přečíslení dvou na jednoho, z čehož profitoval Salfický – 0:1. Ve 22. našel Tesař nabíhajícího Zdražila, který místo střely přihrál nezištně Myškovi – 1:1. Ve 39. Heřmanoměstečtí z rychlého brejku skórovali opět Salfickým – 1:2. Ve 42. Opavský při velmi dobré šanci odmítl vyrovnání. V 60. po dlouhém autu Tesaře si nabíhali do malého vápna Hanuš s Jonášem, ale jeden z obránců odkopl míč do bezpečí. V 66. Tesař nahrál přímo Štefančovi, který se hlavou nemýlil – 1:3. Domácím pak už na korekci výsledku nezbyl čas, protože v 68. minutě začala průtrž mračen a sudí musel zápas předčasně ukončit.

Memoriál Ladislava Balady – 38. ročník, uspořádali fotbalistů Valů. Hrálo se 2x35 minut, v devět hodin začínal zápasem Valy – Načešice 3:2 (1:0). Branky: R. Chmelík pen., Pilný. Vzhledem k časnému začátku hosté nepodchytili úvod, když po dvou neproměněných šancích inkasovali. Druhý poločas byl jako přes kopírák a domácí vedli rozdílem dvou branek. Když už Načešice snížily z penalty, přišel znovu laciný gól a pak už jen korekce až v poslední minutě. Ve druhém utkání Tesla B – Uhlířské Janovice (I. A Středočeského kraje) 3:2.

Souboj o 3. místo přineslo velké drama: Načešice – Uhlířské Janovice 5:3 (0:2). Branky: Pilný a Svoboda po 2, Martin Chmelík. K tomuto utkání jen tolik, že za stavu 0:3,kdy do závěrečného hvizdu zbývalo dvanáct minut, nastříleli Načešičtí pět gólů, čímž vybojovali „bronz“. Ve finále Valy – Tesla B 1:1, na penalty byli úspěšnější pardubičtí hráči. Mezilesí Načešice představilo: Golián – Jan a M. Tomčíkové. R. a M. Chmelíkové, Petřík, Levinský, M. a D. Jiráskové, Pilný, Svoboda, Novotný, Kopecký. Scházelo sedm hráčů, když dva jsou zraněni, pět je na dovolené.

Memoriál Ladislava Kobka – I. ročník, uspořádal účastník I. A třídy, Sokol Morašice. Po třech nerozhodných výsledcích rozhodly o postupu vždy penalty, pouze finále skončilo jasně pro našeho zástupce z Kameniček. Morašice – Kameničky 0:0, pen. 4:5 (tu vítěznou, postupovou, zaznamenal brankář Hladký). Dolní Újezd – Vysoké Mýto B 2:2 (pen. 3:4), o 3. místo Morašice – Dolní Újezd 0:0, na penalty byli úspěšnější hosté a ve finále Kameničky – Vysoké Mýto B 3:0 (1:0). Branky: M. Perko dorážkou po přečíslení, M. Bureš po rohovém kopu, Zavřel hlavou po centru M. Perka. Vítězové představili sestavu: Hladý – M. a A. Tichých, P. a J. Adámkové, M. a R. Perkové, Vtípil, Zavřel, Jehlička, P. Bureš, Sádovský, Slováček. Týmu z Vysočiny scházelo ještě pět „dovolenkářů“.