Svídnice – Miřetice 1:1

Vyrovnané utkání, ve kterém domácí od 48. minutu hráli o deseti a od 84. minuty dokonce už jen v devíti. To je také stálo vítězství, neboť v 89. hosté vyrovnali Pavlíčkem.

Fakta - branky: Starý – Pavlíček. Rozhodčí: Kykal. ŽK: 8:3. ČK: 2:0 (Kožíšek, Sokol). Poločas: 1:0. Diváků: 80.

Svídnice: Holeka – Sokol, Langr, Kaška, O. Novák, Kacafírek (Dubský), Kožíšek, Starý, Kubašta, Kašpar, Abouneama (Kubát).

Miřetice: Alinče – P. Najman, Vtípil, Slanina, Sokol, Štosek (O. Najman), Slavíček, V. Douša, Kouba, Polák (Pavlíček), Kalous (Hromek).

H. Týnec – Bítovany 1:3

Úvodní čtvrthodina patřila Bítovanským, kteří získali vedení. Pak se však ze hřiště vytratili a soupeř toho využil k vyrovnání. Ve II. půli i přesto, že Bítovany hrály poslední čtvrthodinu bez vyloučeného Tichého, dokázaly dát dva góly.

Fakta - branky: Kudrnka, R. Řehák, Mihulka – Kubeš. Rozhodčí: Kišš. ŽK: 2:5. ČK: 1:0 (75. Tichý). Diváků: 50. Poločas: 1:1.

Bítovany: Augustin – Schneider, Kysela, Mašek, Kudrnka, Čechlovský, Tichý, Bárta, M. Řehák, Mihulka, Hýl (R. Řehák, Pilař).

H. Týnec: Kaplan – Blajda, Kostka, Stoklasa, Douda, Netuka, Friček, Rabas, Douda I., II., Židek (Kubeš).

Vítanov – Luže 0:2

Domácí odehráli utkání ve vlažném tempu, přesto si vytvořili 5 čistých brankových příležitostí, které nevyužili. Nastřelili 2x břevno a neproměnili pokutový kop. Hosté potrestali Vítanov ze dvou standardních situací. Nejlepším hráčem na hřišti byl brankář Luže.

Fakta - branky: Pekhart, Urban. Rozhodčí: Kopecký. ŽK: 2:2. Diváků: 80. Poločas: 0:0.

Vítanov: Josef Jůn – J. Daniel, Novák, Neuwirth, Jan Jůn, Novotný, Dalecký, Z. Daniel, Neslušan, Vařečka, Němec (Ondráček, Nosál, L. Jůn).

Luže: Richter - Sejkora, Chmelík, Pekhart, Mika, Nežádal, Urban, Pavelka, Pitra, Douděra, Hanko (Samek, Kovačka).

Chrudim B–Chroustovice 2:0

V úvodu se střelecky prosadil domácí Holec. Druhá půle začala tlakem hostí, ale rezerva nátlaku odolávala. V polovině druhé půle po napadání domácích si hosté vstřelili vlastní gól. Nováček si výhru pohlídal a v novém ročníku poprvé zvítězil.

Fakta - branky: Holec, vlastní. Diváků: 60. Poločas: 1:0.

SK Chrudim B: Vrbka – Kozel, Kusý, T. Wenzl, Koreček – Fantl, Pavlík, Zelinka, Fabián – Holec, J. Hromádko (Mrkva, Dušek, R. Wenzl).

SK Chroustovice: Bejblík – Pitra, Koreček, Tégl, Dvořák – Popp, M. Havlíček, J. Havlíček, Komárek – Besperát, Mikan (Žídek, Toman, Fikejs).

Nasavrky – H. Městec B 2:2

Domácí ztratili vyhraný zápas dvě minuty před koncem, když po trestném kopu neuhlídali ve vápně Krejčíka.

Fakta – branky: 24. T. Michek (pen), 60. P. Plíšek – 75. a 88. Krejčík. Rozhodčí: Dušek. ŽK: 2:2. Diváků: 80. Poločas: 1:0.

Nasavrky: Mikeš – T. Michek, Dostálek, R. Michek, Němec, Soudek, M. Plíšek, Pilný, Štěpán, Vojíř, P. Plíšek (Černý, Chvojka).

H. Městec B: Vegeš – Čabala, Volejník, Chytil, M. Salfický, V. Salfický, Bratršovský, Hamsa, Kocek, Krejčík, Jandáček (Diessl, Řehák, Zahrádka).

Ronov – H. Bradlo 1:3

Hosté pokazili domácím před výbornou diváckou kulisou pouť, jejich výhra je naprosto zasloužená.

Fakta – branky: 69. Svoboda – 58. a 74. Semerád, 19. Maruna. Rozhodčí: Semerád. ŽK: 3:2. ČK: 1:0 (Daru). Diváků: 150. poločas: 0:1.

Ronov: Žítek – Staněk, Spěvák (32. Ondrášek), Kočárník, Daru, J. Klug, Filka, Průša, V. Klug (46. Polák), Varga (85. Horký), Svoboda.

H. Bradlo: Zdražil – O. Pospíšil, D. Pospíšil, Dalecký (75. Pilař), Semerád, J. Bláha, R. Bláha, Kumpan, Sádovský, Kroutil, Maruna.

Chrast – Rváčov 3:1

Hosté se ujali vedení, ale domácí stačili do půlky výsledek otočit a ve druhé přidali třetí gól.

Fakta – branky: Hubený 2, Michek – Veselý. ŽK: 0:2. Diváků 80. Poločas: 2:1.

Chrast: Oravec – Mareš, Rásek, Nešetřil, Bouška, Kysela, Málek, Plozsa M.Friček, Hubený, Michek (Hlinecký, Polanský).

Rváčov: Meloun – Bečička, Vosta, P. Štefl, M. Štefl, Veselý, Vodička, Volf, Tichý, Kadidlo, Ťopek, (Saifr, Kubalík).