Máte za sebou ligovou kariéru hráče (např. Teplice, SK Chrudim, Drnovice, Trenčín, Neratovice) i už poměrně dlouhou trenérskou kariéru (Choceň, Tesla Pardubice, Ústí nad Orlicí, Čáslav). Co byste označil za Vaše největší úspěchy spojené s fotbalem?
Hrál jsem 1. ligu v Drnovicích, zahrál jsem si i finále Českého poháru proti Jablonci. Jako asistent trenéra jsem působil v Čáslavi ve 2. lize.

Jste jedním z těch, kteří působili v obou chrudimských fotbalových klubech. Jak na svá chrudimská angažmá vzpomínáte?

Na všechna svá angažmá vzpomínám v dobrém. A co se týká aktuálního spojení obou klubů, tak jsem přesvědčen, že by mělo po všech stránkách pomoci fotbalu v Chrudimi.

V MFK jste nejen trenérem mladšího dorostu, ale i „B“ týmu dospělých. Dojde k nějakým změnám v hráčském kádru nebo realizačním týmu?

Do našeho dorostu přichází Jakub Válek ze Svitav a Marek Kalaš z Uhlířských Janovic. U mužů se vzhledem ke spojení klubů tvoří úplně nové mužstvo, které je složeno hlavně z vlastních odchovanců.

A obligátně na závěr: na co se v případě Vašeho týmu mohou fanoušci těšit a jaký má mužstvo před další sezónou cíl?

Vzhledem k tomu, že jsme dostali licenci SCM, můžeme se těšit na nejlepší týmy v kategorii U 17. Cíl u mládeže je připravovat a zdokonalovat hráče pro jejich další fotbalový růst.