FC Hlinsko - SKP Slovan Moravská Třebová 2:1 (1:1).

V utkání o třetí místo domácí soupeře přehrávali a vytvářeli si i šance (hned několikrát Cach). Gól však padl nejdříve do sítě domácího Kopeckého, když Linhart ve 34. minutě nikým neatakován otevřel skóre na 0:1. Hlinečtí do poločasu odpověděli brankou kapitána Petra Nováka ze 41. minuty, když se trefil přesnou hlavičkou 1:1. Nerozhodný stav po úvodním poločase byl zřejmě spravedlivý, ale diváci čekali na další góly v bráně Komoně. Nic než vítězství totiž nečekali.

Ve 49. minutě se ocitl Sadílek sám před brankářem, ale mířil vedle!!! V 55. minutě po faulu na Kovaříka si Tomáš Bouška neporadil ani ze značky pokutového kopu, když bombou trefil pouze tyč. Co byla domácím platná převaha, když branka hostí jakoby byla zakletá. Až v 74. minutě Kovařík upravil na 2:1 umístěnou střelou k tyči asi z deseti metrů. Vítězný gól byl vyjádřením neustávající převahy ve druhé půli. V 76. minutě se otevřela Hlineckým další šance, když po rychlých dvou žlutých kartách byl vyloučen hostující Strouhal a domácí čekala čtvrthodinová přesilovka. Gól však již nepadl. Nutno dodat, že utkání v závěru vypadalo spíše jako "přátelák". Fanoušky tak potěšily spíše jen tři získané body než předvedený výkon.

Fakta - branky: 41. P. Novák, 74. Kovařík 34. Linhart. Rozhodčí: Morávek (Pardubice). ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (76. Strouhal). Diváci: 150. Poločas: 1:1. Hlinsko: Kopecký Holec, Škvrňák, J. Novák, M. Boučka P. Novák, Cach (90. Veselský), Sadílek, T. Bouška Kovařík (84. Nevole), Vácha. Moravská Třebová: Komoň Fikr (84. Polák), Jelínek, Staněk, Švanda Sedláček (84. Zobač), Linhart, Strouhal, Vančura Konečný, Potyš.

Českou Třebovou spasil kanonýr Myšák

Krajský přebor měl na programu dohrávky tří odložených zápasů. Z domácích týmů vyhráli pouze Hlinečtí, kteří se tak posunuli na třetí místo tabulky. S pouhou remízou 1:1 se musely spokojit Živanice, kterou tonoucí Dobříkov jistě nepohrdl. Poličku „potopil" českotřebovský kanonýr Myšák.

Polička - Česká Třebová 0:1

Fakta - branka: 30. Myšák. Rozhodčí: Horský (Týniště nad Orlicí). ŽK: 5:2. Diváci: 60. Poločas: 0:1. Polička: Slaný Jílek, F. Švec, Škoda, Nekvinda Jan Mužík (72. Leinweber), Kučera (60. Adamča), T. Švec, Navrátil Netolický (64. Poul), Stejskal. Česká Třebová: Křivka Kubásek, Štěpán, P. Švec, Kaláb Nágl, Grepl, Borek, P. Urbanec Pešek (75. Morkes), Myšák.

Živanice Dobříkov 1:1

Fakta branky: 14. Peterka 75. Marek. Rozhodčí: Vaško (Hlinsko). ŽK: 0:2. Diváci: 90. Poločas: 1:0. Živanice: Hlouš Trupl, Vrážel, Michal, Urbanec Vajer (80. D. Černík), Mocanu, Kaufman (46. Klouda), Gorol, Kořínek M. Peterka (67. Pecivál). Dobříkov: Novotný Dostál, Karela, Hořejší, Barták (58. Marek) Hofman (86. Brzybohatý), Malý, Houžvička, Klapal Ševčík, Zahradník (71. L. Rychtařík).

1. Cerekvice 15 11 2 2 33:10 35

2. Vys. Mýto 15 9 5 1 29:20 32

3. Hlinsko 15 9 3 3 31:19 30

4. Chrudim B 15 9 2 4 37:20 29

5. Č. Třebová 15 8 3 4 27:23 27

6. Živanice 15 6 5 4 32:23 23

7. Pardubice C 15 6 5 4 26:17 23

8. Lanškroun 15 6 2 7 20:23 20