KRAJSKÝ PŘEBOR

Hlinsko - Přelouč 4:1 (1:1). 39. M. Bouška, 48. Cach, 53. a 73. Škvrňák 33. Rokyta. Hlinsko: Kopecký J. Novák, Nevole, Škvrňák (75. Odstrčil), P. Novák, Cach, Bouška, Kovařík (67. Jeníček), Holec, Hrubý (83. Veselský), Vácha. Přelouč: Marek (78. Poříz) Váša, Táborský, Kačírek, Novák (83. Hladík), Mareček, Rokyta, Ulrych, Machačný, Pištora (56. Vančura), Cichra. Předposlední celek tabulky se pokoušel na Vysočině bodovat a ujal se ve 33. minutě vedení. Domácí do poločasu vyrovnali M. Bouškou a po přestávce jednoznačně otočili skóre po dvou trefách Škvrňáka a jednou Cacha.

I. A TŘÍDA

St. Hradiště - Bítovany 1:4. Branky: J. Kopecký 2, Holík, Koráb. Bítovany: Augustin Hýl, Rahimič, Chaloupka (Tichý), Hromádko Holík, Koudelka, Slováček (Koráb), L. Kopecký J. Kopecký, Mihulka (Vágner). Kandidát postupu podal koncentrovaný výkon a nedal soupeři z Pardubicka šanci na příznivější výsledek.

Libchavy - H. Městec 1:1. Branka hostů: Synek. H. Městec: Čihák Radek Chudomel, Ráliš, D. Jablečník, Roman Chudomel, M. Jablečník, Šafránek, Synek, Hlaváč, Svoboda, Salfický. V průměrném utkání se ujali domácí vedení z pokutového kopu po hodině hry. O čtvrt hodiny později srovnal skóre po dlouhém autu a následné skrumáži Synek.

I. B TŘÍDA

Hlinsko B - Holice B 2:4 (0:2). Branky: Zavřel , Slavík ml. Kroutil 2, V. Englich, Hrubý. Hlinsko B: Jindřichovský Veselský, Z. Cach, Volf, Janoušek Bříza, Cepl, Krbálek, Zavřel Slavík ml., Boguaj (M. Bouška, Netolický). Kvalitní utkání rozhodla zkušenost hostů a jejich posily z divizního „áčka".

Krouna - Načešice 0:3 (0:2). Branky: Pokorný, Nevečeřal, vlastní. Krouna: Bárta Z Ducheček, Stodola, Holas, Šebek, Bečička, Vaňák, Bělský, Černý, Charous, Svatoň (Macháček, Skala, Kulhavý). Načešice: Lédl Tamchyna, M. Chmelík, Petřík, Mládek, R. Chmelík, Nevečeřal, Svoboda, Dobrovolný, D. Jirásek, Pokorný (Hladina, Bříza, K. Jirásek). Domácím byl po čtvrthodině hry vyloučen za nemístné řeči Černý a favorit toho proti oslabenému soupeři využil k vcelku jednoznačné výhře.

Miřetice - Kameničky 0:2 (0:0). Branky: Pérko, Horák. Miřetice: Starý Dejnožka, Doležal, O. Najman, L. Sokol, Kopecký, P. Řezníček, Hájek, Kouba, Douša, T. Najman (Polívka, F. Sokol, Procházka. Kameničky: Kampů Bureš, Adámek, P. Chmelík, F. Sádovský, Sadílek, J. Chmelík, J. Sádovský, Nekvinda, Pérko, Janáček (Horák, Vtípil, Jakub Sádovský). Hosté byli jednoznačně lepší a jejich vítězství je zcela zasloužené. Radost jim ale zkalilo zranění brankáře Kampů, kterého s roztrženým stehnem odvezla záchranka do nemocnice.

Prosetín - Řečany 1:2 (0:1). Branky: 65. Šafránek F. 27. Matoušek, 51. Tichý. Prosetín: Zdražil Černý (82. Starý) , M. Haman, Kropáček, A. Šafránek F.Šafránek, Zvara, Vodvárka, J. Ročňák Remeš, Novotný (64. D. Ročňák). Domácím chybělo ze základní sestavy šest hráčů a i když byla hra v poli vyrovnaná, tak v koncovce se efektivněji prosadili hosté.

Luže - Slatiňany 3:0 (1:0). Branky: 20. a 75. J. Kapitola, 65. Horák. Luže: Klenor Roubínek, Horák, Mužíček, Komárek, M. Kapitola (85. Stehlík), Mašek, Kopecký, Dvořák, Harenčák, J. Kapitola. Slatiňany: Dvořák Kudrnka, Mich. Pudil, Vaculka (60. R. Tesař), D. Tesař, Trňák, Mart. Pudil, Kovařík (50. Ficek), Dostál, Kořínek (70. Hanuš), Jeřábek. Překvapivě vysoká výhra domácích nad soupeřem, kde hráli bratři Pudilové a D. Tesař, kteří působili na podzim ještě v Luži. Ve 20. minutě po centru Kopeckého J. Kapitola přeloboval brankáře 1:0. V 65. minutě přidal Horák druhý gól hlavou po přímém kopu Kopeckého a skóre uzavřel opět J. Kapitola v 75. minutě po přiťuknutí Dvořáka.