Třemošnice – Žamberk 4:1

Třemošničtí se konečně dočkali na domácím hřišti tří bodů. Výborný první poločas zahájil v úvodní minutě dělovkou J. Vančura, trefil ale jen „spojnici" brankové konstrukce. Pak začal úřadovat střelec Luňáček, který nejprve ve 14. minutě z pravé strany neproměnil sólo, poté ale během pěti minut zkompletoval čistý hattrick. Nejprve v 7. minutě postupoval sám na brankáře hostí a nájezd bezpečně proměnil, v 18. minutě mu mladík Šindelář posadil míč z trestného kopu přesně na kopačku – 2:0 – a ve 22. minutě krásným lobem přehlavičkoval hostujícího brankáře.
První poločas se pak už dohrál v duchu tříbrankového vedení. Do druhé půle nastoupili hosté ve snaze zkorigovat výsledek. V 71. ještě Auersvald zachránil čisté konto, ale v 75. už ale kapituloval po pokutovém kopu Bredy. Hru domácích ve druhé půli ovlivnilo vynucené střídání, přesto ještě dokázali zvýšit. V závěru se vydal k sólu Z. Petr, kterého soupeř zastavil pouze za cenu faulu. Nařízenou penaltu proměnil Kunášek a upravil na konečných 4:1.

Fakta – branky: 17., 18. a 22. Luňáček, 90. Kunášek z pen. – 75. Breda z pen. Rozhodčí: Mrkvička. ŽK: 2:1. Poločas: 3:0. Třemošnice: Auersvald – Nepovím (39. Karvai), Kunášek, Culek, Kalina – J. Vančura, V. Petr (78. Čapek), Šindelář, O. Vančura, O. Rychnovský (Z. Petr) – Luňáček (61. V. Rychnovský). Žamberk: Pěnička – Brendl, Molnár, Trejtnar (61. J. Huška), Rudolecký – Franke, Ulvr, M. Huška, Pavelka – Dvořák (84. Rous), Breda.

Litomyšl – Hlinsko 1:1

Domácí hráli další důležitý duel proti přednímu celku tabulky s cílem bodovat. První poločas se odehrával převážně ve středu pole bez vyložených možností na obou stranách. Za zmínku stojí pouze 20. minuta, když ve slibné pozici Kristek přestřelku svatyni soupeře.
Po změně stran byl k vidění přece jenom zajímavější fotbal. V 65. a 70. minutě zahrozili hosté, ale svoje střelecké pokusy namířili mimo. Jiskra kontrovala šancí střídajícího mladíka J. Paclíka, tu zlikvidoval Kopecký. V 76. minutě se Litomyšlští dočkali, po přihrávce P. Kundery jim zajistil vedení Zeman – 1:0.
O dvě minuty později se neujal pokus P. Kundery a vzápětí domácí o pracně získaný náskok přišli. Jejich obrana se dopustila tradiční chyby a A. Cach vyrovnal na 1:1. V závěru byli blíže k vítěznému zásahu hosté, v 82. minutě hlavičkoval Jeníček, ale mířil těsně nad. V poslední minutě mohl strhnou výhru pro domácí P. Kundera, také on však minul. Výsledek odpovídá dění na hřišti.

Fakta – branky: 76. Zeman – 79. A. Cach. Rozhodčí: Štěpánek (Chrudim). ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Litomyšl: Kavalír – J. Hašek, M. Hašek, Drahoš, O. Kundera – Zeman (85. Lím), Sršeň, Kristek, Urban – P. Kundera, Malý (68. J. Paclík). Hlinsko: Kopecký – Sádovský, Jůn, P. Novák, Cepl – Jeníček, Z. Cach (66. A. Cach), Holec, M. Pelikán – Nevole, Klapal (86. D. Pelikán).

MFK Chrudim B – Letohrad B 3:0

Obě rezervy se utkaly na přírodní trávě městského stadionu Za Vodojemem, kde domácí potvrdili roli papírového favorita. V úvodních minutách dostali hosty pod tlak a vypracovali si několik šancí. Otevřít skóre zápasu se jim však podařilo až ve 13. minutě gólem Žaluda. Vstřelená branka Chrudim uklidnila a s nastávajícím časem si vytvářela další příležitosti, které volaly po gólu. Hosté těžili pouze z chyb domácích, ale i oni měli ke vstřelení gólu blízko. Poločas skončil převahou domácích, ale výsledkem jen 1:0. Druhá půle byla pokračováním první, domácí dobývali branku soupeře a po zásluze navýšili i skóre. Nejdříve se v 50. minutě trefil Luptovský a v 57. minutě uzavřel účet zápasu Vágner. Hosté se snažili, ale jejich sympatický výkon na body nestačil.

Fakta – branky: 13. Žalud, 50. Luptovský, 57. Vágner Rozhodčí: Schmeiser. Diváci: 80. Poločas:1:0. Chrudim B: Vostradovský – Mrázek, Valda (65. Beneš), Zeman, Řezníček – Vágner (82. Tlapák), Vodrážka (80. Meduna), Hannich, Dastych, Luptovský (67. Havránek) – Žalud (75. Malinský). Letohrad B: Nerodil – Pokorný, Lorenc (73. Prášil), Matějíček (58. Černohous), Peřina – Pačínek, Dvořáček (36. Petráček), Sita (32. Beneš), Kříž – Krejčí, Procházka

H. Městec – Dolní Újezd 5:1

Po úvodním oťukávání šli poprvé do vedení domácí ve 13. minutě zásluhou Hlaváče, který využil nedorozumění v obraně hostí. Ve 25. minutě přidal druhý gól klasickým způsobem Tiler, který si naběhl na Hlaváčův centr a hlavou nedal hostujícímu gólmanovi šanci. V 52. minutě hosté faulovali pronikajícího Dědiče a z nařízené penalty přidal Hlaváč třetí úspěch domácích. V 55. Salfický krásným lobem zvýšil na 4:0 a v 57. korunoval nejlepší podzimní výkon domácích opět Hlaváč. V 85. už střídající Bartoníček jen korigoval výsledek.

Fakta – branky: 13, 52. a 57. Hlaváč, 25. Tiler, 55. Salfický – 85. Bartoníček. Rozhodčí: Halda (Starý Mateřov). ŽK: 0:1. Diváci: 195. Poločas: 2:0. Heřmanův Městec: Zrůst – Jošt, Ráliš, Tiler, Volejník, M. Jablečník (30. Synek), Mach (83. Bareš), D. Jablečník, Hlaváč, Salfický (80. Musil), Dědič (70. R. Chudomel). Dolní Újezd: Janecký – Frank, Kučera, Svoboda, Částek – M. Vomáčka, Frňka, Holec (80. Bartoníček) Kabrhel (65. Rožek) – J. Vomáčka, Fulík (70. Klejch).

Č. Třebová – Pardubičky 2:1

Fakta – branky: 2. P. Urbanec, 75. Král – 2. Münzberger. Rozhodčí: Hořínek (Hradec nad Svitavou). ŽK: 0:3. Diváci: 120. Poločas: 1:1. Č. Třebová: Bárta – Kubásek, Švec, Štěpán, Pachl – Borek, Zahálka – Král (88. Strnad), P. Urbanec (90. Vencl), Abt (90. Sklenář) – Pešek (75. Novotný). Pardubičky: Vlček – Sokol, Hála, Trupl (66. Strnad), Rössler – Froš, Zemek, Münzberger, Semínko (74. Ryba) – Mráz, Poláček (83. Luptovský).

Polička – Svitavy B 2:0

Fakta – branky: 57. Kovář, 82. Stejskal. Rozhodčí: Pešek (Chrudim). ŽK: 0:2. ČK: 0:1 (83. Chlup). Diváci: 100 Poločas: 0:0. Polička: Slaný – Škoda (79. Bureš), R. Ehrenberger, Pavliš, Mužík – Poul, T. Švec, O. Petr (70. Stodola), Kovář – Stejskal, J. Petr. Svitavy B: Lampárek – Švec, R. Jelínek, Škraňka, O. Urban – Gregor, Kubík, Chlup, Stenzl – Ovad, Mikolín (68. Frolo).

Holice – Choceň 3:4

Fakta – branky: 42. a 71. Jiráský, 12. Kopřiva – 46. Šabata, 81. Hrubý, 82. Chleboun, 85. Souček. Rozhodčí: Poláček (Chrudim). ŽK: 3:3. Diváci: 150. Poločas: 2:0. Holice: Schmeiser – Pištora, Kučera, Kopřiva, Zběhlík – Valenta (59. Skalický), Machatý , Ručka, Chvála – Ručka (68. Klouda), Jiroutek (76. Kosek), Jiráský (78. Klouda). Choceň: Mikulecký – Coufal, Chleboun, Baborák, Eisner (55. Rozlívka) – Smola , Kopecký, Kaplan (34. Smejkal), Šabata (88. Hroděj) – Hrubý (90. Konárek), Souček.

Moravany – Lanškroun 3:0

Fakta – branky: 6. Hurta, 12. vlastní (Vaško), 73. Kříž. Rozhodčí: Vodrážka (Pardubice). ŽK: 2:2. Diváci: 120. Poločas: 2:0. Moravany: B. Branda – Krpata, Kulhánek, Pulpán, Hurta – Bakeš (82. J. Branda) – Hermann (87. Bříza), Beran, Lukas, Novák – Kříž. Lanškroun: Wendlig – Marek, Urban, Vaško – Pavelka – Savych (85. Vodák), Novák, Richtr, Černušák (88. Hrabáček) – Knápek, Vacek (25. Kolmý).