M. Třebová – MFK Chrudim B 3:1 (1:0).

Výborné utkání, hosté byli po většinu zápasu fotbalovější, domácí bojovnější. Ve 27. minutě hlavičku Aberleho vyrazil gólman Kysela na břevno, v následném závaru se nejlépe orientoval Müller a střelou pod břevno otevřel skóre – 1:0. V 54. minutě Švanda vysunul Večeřu a ten přidal druhý gól. Za deset minut přišel rychlý brejk hostí a po přesném centru Kroutil hlavou upravil na 2:1. V 86. minutě hostující obraně utekl Linhart, zpětnou přihrávkou našel Staňka a ten rozhodl.

Fakta-branky: 27. Müller, 54. Večeřa, 86. Staněk – 64. Kroutil. M. Třebová: Večeř – R. Šatník, Hanyš, Potáček, Švanda – Müller (46. Kozák), Strouhal (79. Sedláček), Staněk, Aberle (88. Zobač) – Večeřa, Linhart. Chrudim B: Kysela – Klíma, Beneš, Rahimič, Kroutil – Lacman, Mastík, Merkl, Kopecký – Vágner, Kopp (84. Fabián).

Třemošnice – Lanškroun 0:1 (0:0).

Domácí se toužili odpoutat z poslední příčky tabulky, ale další domácí porážka jejich nezáviděníhodnou situaci ještě zhoršila. Měli sice po celé utkání zřetelnou převahu, vytvořili si několik šancí, ovšem již tradičně bez efektu. Hosté se před branku Třemošnických dostávali jen ojediněle. Stačil jim přesně zahraný roh a nejmenší hráč na hřišti Šilar v 52. minutě vsítil hlavou rozhodující branku. Domácí hráči přes velkou snahu nedokázali výsledek korigovat.

Fakta-branka: 52. Šilar ml. Třemošnice: Žďánský – O. Rychnovský, Škopek, Holík, Kalina – Vančura, Lebduška, V. Rychnovský, Kutílek – Šebek, Hanousek. Lanškroun: Jaroš – David, Popelář (89. Mizerák), Vaško, Krejsar – Savych (76. Šišan), Šilar st., Novák, Šilar ml. – Richter, Kašpar (86. Stasiowski).

Hlinsko – Žamberk 2:1 (1:1).

Domácí nastoupili proti favoritovi s cílem odčinil ostudnou porážku z H. Městce oslabeni o Slováčka, kterému zakázal start futsalový Era-Pack! Žamberk v úvodu neproměnil několik nadějných příležitostí. Ve 28. minutě ale již uhodil, když si na centr naběhl Černík a otevřel hlavou skóre – 0:1. O deset minut později odpověděl stejnou akcí T. Bouška a hlavou v pádu vyrovnal na zasloužených 1:1. Těsně před přestávkou se ještě domácí zlobili na hlavního rozhodčího, který ošklivý faul na brankáře Žejdlíka odměnil pouze žlutou kartou. Druhá půle se hrála od vápna k vápnu. Velkou šanci měl v 69. minutě z trestného kopu T. Bouška, ale stav se měnil až v 83. minutě po trestném kopu Dostála, který lehce hlavou tečoval Jůn. Domácí si výhru zasloužili hlavně za II. půli.

Fakta-branky: 38. T. Bouška, 83. Jůn – 28. Černík. Hlinsko: Žejdlík – J. Novák, T. Bouška, Hrubý, Holubec (46. Veselský) – P. Novák, Cach, M. Bouška, Dostál – M. Slavík st., Jůn. Žamberk: Mareček – Jírů (87. Franke), Cvik, Kašpar, Rudolecký – Bartoň (58. P. Hruška), Ramba, V. Hruška, Pavelka (70. Novotný) – Černík, Šponar.

V. Mýto – H. Městec 3:1 (1:0).

Domácí začali velkým tlakem a vytvořili si množství příležitostí, ale zpočátku bez brankového efektu. Ve 38. minutě po průniku Štancla do vápna byla odpískána penalta, kterou jistě proměnil Podmajerský – 1:0. V závěru poločasu přišel další trest pro hosty, kdy po druhé ŽK dostal Šafránek červenou. Ve 49. minutě střelu Kovaříka gólman vyrazil, ale Valášek hlavou dorážel na 2:0. V 63. minutě Štancl zúročil svůj výborný výkon nevídanou střelou z 30 metrů na 3:0. Hosté se dočkali gólu z ojedinělé šance v 77. minutě Šimonem – 3:1.

Fakta-branky: 38. Podmajerský (pen.), 49. Valášek, 63. Štancl – 77. Šimon. V. Mýto: Černík – Vostrčil, Pecháček, Šmeral, Valášek – Konečný (68. Sejkora), Kovařík (61. Hanovec), Podmajerský, Krýda – Sedlák, Štancl (80. Winter). H. Městec: Raba – Rad. Chudomel, Tiler, Hamsa, Volejník – Rom. Chudomel, Šafránek, Rychtera (56. Mach), Hlaváč – Svoboda, Salfický (59. Šimon).

Další zápasy krajského přeboru:

Č. Třebová – Svitavy 0:4
Branky: 12., 44., 47. a 54. Čermák. Č. Třebová: Křivka – Keprt (75. Urbanec), Štěpán, Petr, Kubásek – Čikl (70. Abt), Grepl (80. Plačko), Borek, Švec – Myšák, Pešek. Svitavy: Lampárek – Zatočil, Novák, R. Jelínek, Uhlíř – Urban, Kroulík (70. O. Jelínek), Brůna, Čížek – Ovad, Čermák.

Polička – Dobříkov 4:0
Branky: 30. a 56. Netolický, 47. z pen. a 62. Stejskal. Polička: Reichl – Škoda, Pavliš, L. Král, Scheib – Čípa, O. Petr, (39. Stoklásek), Jiří Mužík, Jan Mužík – Stejskal, Netolický (76. Jílek). Dobříkov: Novotný – Houžvička, Barták, Salinger, Dostál (64. Rychtařík) – Marek, Malý, Karela, Rouha – Zahradník (80. Brzobohatý), Klapal.

Choceň – Cerekvice 3:2
Branky: 15. Konárek, 65. L. Smejkal, 70. Šabata – 10. a 47. Souček. Choceň: Choceň: Gerčák – Jiráský, Seidenglanz, Dostál, Konárek (85. V. Vera) – V. Smejkal, Krejza (67. Synek), Šulc, Šabata – L. Smejkal, Dědič (60. J. Vera). Cerekvice: Ehrenberger – Coufal, Benko, Chleboun (84. Pražák), Novák (21. Drahoš) – Smola, Stejskal, Zahálka, Souček – Dostál (80. Jandera) , Vondra.

Litomyšl – Holice 1:1
Branky: 33. Holec – 54. Jedlička. Litomyšl: Jadrný – Štoudek, Švec, Hašek, Macháček – Černý, Holec, Adamča (80. Radimecký), Košín – Bednář, Vaníček (35. Kristek). Holice: B. Branda (25. Zahradník) – Chvála, Kopřiva, Pištora (62. Starý), Skalický – Krpata, Kučera, Beran, Jedlička – Jeřábek (42. Žák), Ručka.