Polička – SK Chrudim 2:1.

Úvod zápasu chrudimskému nováčkovi vyšel parádně a již v deváté minutě se po akci Kořínka trefil Hauf z hranice šestnáctky do černého – 0:1. Zbytek poločasu byl vyrovnaný se třemi vážnějšími střelami na každé straně. Po přestávce převzala iniciativu Polička a dvěma góly hlavou (v 60. a 80. minutě) otočila výsledek ve svůj prospěch. Závěrečná snaha „eskáčka“ o vyrovnání vyzněla příliš křečovitě.

Fakta - branky: 67. T. Švec, 81. O. Petr – 9. Hauf. Polička: Dobeš (46. Stoklásek) – Pavliš, Jílek, Škoda, Stoklásek – Navrátil, T. Švec, O. Petr, Mužík (78. L. Král) – Stejskal, Opina (56. Rattanong). SK Chrudim: Dušek – Dvořáček, Motyčka, Štursa, Hauf – Lištván (72. Rohlík), Tejnecký (67. Mrkva), Pudil, Jonáš (84. Kudyn) – Šebek, Kořínek.

Žamberk – Třemošnice 2:1.

Nováček soutěže z pod Železných hor sice vstřelil „gól do šatny“ ve 44. minutě kanonýrem Šebkem, ale domácím se po přestávce podařil obrat. V 51. minutě srovnal skóre Šedivý a v 78. minutě vstřelil jejich vítěznou branku Franke.

Fakta - branky: 51. Šedivý, 78. Franke – 44. Šebek. Žamberk: Rous – Bartoň, Šponar, Šedivý, Ramba – Franke, V. Huška (89. Rous), Cvik, Menzel (75. Jeřábek) – Jírů, P. Huška (90. Dvořák). Třemošnice: Vojáček – O. Rychnovský, Škopek, Hluchnik, Kalina – O. Vančura (82. V. Smutný), Lebduška, J. Vančura, Kutílek (76. V. Rychnovský) – Šebek, Hanousek.

Srch – Hlinsko 2:0.

Poslední celek tabulky potřeboval body jako sůl a také je získal. Jeho vedoucí gól vstřelil ve 23. minutě Brož. Do druhé půle nastupovali Hlinečtí s cílem výsledek změnit ve svůj prospěch, ale opak byl pravdou. Hned ve 47. minutě zvýšil Škvrňák na 2:0 a celek z Pardubicka pak již nepřipustil žádné komplikace.

Fakta - branky: 23. Brož, 47. Škvrňák. Srch: Mičjan – Brož, Vysoudil, Tryner, Dušek – Červenka, Samčenko, Kvírenc, Hausner (90. Víšek) – Škvrňák (88. Špryňar), Hurta (72. Vágner).Hlinsko: Žejdlík – Urubčík, Kysela, Cestr (46. Slavík), Cach – Koudelka, Novák, M. Bouška, Cepl – Netolický (81. Holec), T. Bouška.

Stolany – Č. Třebová 0:0.

Utkání sice nepostrádalo tempo, hrálo se nahoru – dolů, ale chybělo koření fotbalu, kterým jsou góly. Domácím patřila úvodní čtvrthodina, pak byla hra víceméně vyrovnaná. Na obou stranách bylo několik šancí, ale pozorné obrany, včetně obou brankářů Švába respektive Křivky, soupeřům nic nedovolily.

Fakta - Stolany: Šváb – Cellar, Popelka, Jedlička, Starý – Kučera (53. Jiroušek), Černohubý, Jenka, Zavřel (80. Květenský) – Štainz, Kopp. Česká Třebová: Křivka – Keprt, Petr, Vomáčka, Kubásek – Grepl, Zahálka, Macko, Čikl (87. Hurt) – Pešek (82. Abt), Myšák.

Další utkání

Svitavy – Holice 0:0
Svitavy: Lampárek – O. Urban, R. Jelínek, Uhlíř (53. Bandouch), Horák – L. Urban, Valta, Novák, Čížek – Kroulík, O. Jelínek. Holice: Branda – Valenta, Kopřiva, Kašpar, Skalický – T. Krpata, Machatý, Velinský, J. Krpata (83. Kopa) – Ručka (62. Strnad), Udržal (46. Hrubý).

Vys. Mýto – Lanškroun 3:2
Branky: 13. Valášek, 68. a 85. Štancl – 73. Vaško (z pen.) 84. Farkaš. Vysoké Mýto: Novotný – Vostrčil, M. Krýda, Dvořák, Pecháček (85. J. Krýda) – Sejkora, Podmajerský, Valášek, Novák (66. Kysilko) – Sedlák, Štancl. Lanškroun: Marek – Macháček, Vaško, Popelář, Stasiowski – Fajt (86. Kristek), Smrkal, Švercl, Savych (65. Farkaš) – Mizerák, Vacek.

Dobříkov – Pardubice B 1:1
Branky: 20. Karela – 90. (+2) Fikejz z penalty. Dobříkov: Jadrný – Dostál, Hořejší, P. Horníček, Barták – Hofman (86. Marci), Malý, Karela, Houžvička (82. Valla) – Klapal, Lebeda. FK Pardubice B: Žák – Buriánek, Javůrek, Baldrych, Vanžura – Fidra (70. Jeřábek II), Růžička (80. Rydval), Voženílek, V. Kakrda – Fikejz, Brychta.

Živanice – Choceň 3:1
Branky: 69. a 73. Gorol, 54. Ferčák – 8. Bálek. Živanice: V. Černík – Hrmo, Vrážel, Ferčák, Moravec – Čech, Jedlička (89. Hanovec), Gorol, Mocanu – J. Černík (46. Balog), Macháček (72. Michal). Choceň: Gerčák – Seidenglanz, Lesák, Kaplan, Němeček (76. Gruz) – Harušťák, Šrut, Šabata (80. Konárek), V. Smejkal – L. Smejkal, Bálek.