Ostatní zástupci našeho regionu zajíždějí na hřiště svých soupeřů. Tři body před zimní přestávkou se hodí všem, především pro Třemošnici a Heřmanův Městec by ale mohly znamenat o něco klidnější zimu, protože oba týmy se ve vyrovnané dolní části tabulky pohybují až příliš blízko sestupovým vodám.

Pardubičky - Třemošnice

Tomáš Jambor, předseda ŽSK Třemošnice: „Na hřišti dalšího nováčka z Pardubiček bychom si rádi vynahradili trápení z posledních domácích zápasů a pokud možno bodovali. Vše ale bude záležet na zdravotním stavu našich hráčů."

Svitavy B - Hlinsko

Martin Bouška, vedoucí mužstva FC Hlinsko: „Hostujeme u soupeře který těží v domácím prostředí především ze specifikace své hrací plochy což je umělá tráva. Kádr je složen z hráčů, kteří se prezentují snahou o kombinační hru. Na utkání přesto odjíždíme s pokusem odčinit prohru s posledního domácího utkání. V sestavě se opět objeví několik benjamínků, neboť stále máme několik hráčů na marodce."

Letohrad B - H. Městec

Martin Volejník, vedoucí mužstva Jiskra Heřmanův Městec: „V posledním zápase podzimní části chceme určitě zvítězit, protože nutně potřebujeme do tabulky tři body. Mužstvo je kompletní, takže uděláme vše proto, abychom letohradskou rezervu porazili."

Chrudim B - Moravany

Miroslav Teplý, trenér MFK Chrudim B: „V sobotu bychom rádi uzavřeli podzimní část vítězstvím a udrželi se tak v kontaktu se špičkou tabulky. Minulý víkend jsme měli volno, protože utkání v Poličce bylo sehrané už v září, ale nezaháleli jsme a připravovali jsme se v náhradním programu. Soupeř v posledních kolech rozdával body, ale to není vůbec rozhodující, a vím, že to určitě nebude snadné utkání."