Holice – Třemošnice 0:1
Fakta – branka: 89. P. Šindelář. Rozhodčí: Matoušek (Polička). ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Holice: Tláskal, Ručka, Hanč (73. Černohorský) – R. Machatý, Shejbal (59. D. Machatý), J. Jedlička, Bláha (46. Lát) – Křtěn, T. Jedlička. Třemošnice: Janda – Petr, Kunášek (40. Mejtský), Mocanu, O. Vančura – P. Šindelář, J. Vančura, M. Šindelář, Brom – Šebek, Král.
Václav Velinský, trenér Holic: „Na soupeře jsme prostě neměli. Hlavně rychlostně, v nasazení a důrazu. Jestli to bylo tím, že jsme ve čtvrtek hráli v Moravské Třebové nebo něčím jiným, těžko říct. Rozhodující je, že jsme prohráli zaslouženě."

Česká Třebová – Choceň 2:3
Fakta – branky: 2. Grepl, 20. z pen. Hašek – 15. Šafek, 81. Hanus, 82. Sršeň. Rozhodčí: Braun (Pardubice). ŽK: 1:3. Diváci: 100. Poločas: 2:1. Česká Třebová: Moláček – Bohunek (82. Popelka), Hašek, Fučík (55. Sejkora), Novotný – Müller – Abt, Rataj, Zahálka, Grepl – Jankele (60. Vondra). Choceň: Gerčák – Fogl, Baborák, Lebeda, Kubový – Sklenář (86. Chaloupka), Holec, Sršeň, Hanus – Myšák, Šafek (90. Kulhánek).

Libišany – Slatiňany 2:1
Fakta – branky: 39 a 50. Bukač – 77. Kopecký. Rozhodčí: Vaško (Hlinsko). Bez karet. Diváci: 180. Poločas: 1:0. Libišany: Šimon – Starý, Vydarený, Hrůša, Huňák – Hron, Machala, Kaufman, Bydžovský – Bukač, Filipi (82. Vích). Slatiňany: Žďánský – Beneš, Hudec, Chvojka, Malý – Pokorný (73. Kudrnka), Koblasa (57. Vladyka), Trňák, Beran – Vácha, Kopecký.

Josef Kaufman st., trenér Libišan: „Bukač uštědřil soupeři dva knockouty během deseti minut a Slatiňany šly do kolen. A pak už se z toho nesebraly. Byly sice fotbalovější a čipernější. K jejich smůle však jen po naše vápno, kde pokaždé uvízly. My jsme tam na ně čekali zabudovaní a hosté si s tím nevěděli rady. Chyběl jim nějaký nápad či drzost. Musím přiznat, že jsme přidali do tohoto utkání víc taktiky než normálně. Hráli jsme velmi dobře. Vyzobávali jsme jejich nepřesnosti a hráli si v klidu ten svůj fotbal. Jednalo se o hezký zápas. Slatiňany trochu prohru neunesly a po zápase kňouraly.
V utkání jsme se rozloučili s Tomášem Kučerou, který symbolicky nastoupil v základní sestavě. Tři minutky jsme hráli o deseti a pak jsme odnesli jeho dres ze hřiště a vystřídali…"

Hlinsko – Žamberk 3:1
Fakta – branky: 14. Mayer, 22. Dostál z pen., 88. Cach – 54. vlastní (Pelikán). Rozhodčí: Depeš (Libchavy). ŽK: 2:4. Diváci: 180. Poločas: 0:1. Hlinsko: Jindřichovský – Nevole, Volf, Mayer (89. Zub), Dostál (71. Chmelík), Vukliševič, Křivka, Hlouš (70. Cach), Vymetal (77. Zach), Pelikán, Portyš (56. Ali Husein). Žamberk: Martinovský – Franke, Bartoň, Rudolecký, Hrubý, Černík, Trejtnar (53. Trnka), A. Kopecký, Smola (79. Kos), O. Kopecký, Zach.

H. Městec – Přelouč 3:2
Fakta – branky: 62. Novák, 69. Tiler, 75. Peter – 4. Koblížek, 6. Vančura. Rozhodčí: Jansa (Hlinsko). ŽK: 4:2. Diváci: 250. Poločas: 0:2. H. Městec: Zrůst – Jošt, Netušil, Zrůst, Hlaváč (15. Peter), Mach, Salfický, Jablečník, Novák (85. Zrůst), Dvořáček (13. Tilet), Dostál (89. Musil). Přelouč: Konvalina – Koblížek, Novák (Rokyta), Machačný, Ulrych (82. Beránek), Táborský, Vančura (77. Kmoníček), Řezníček, Březina, Klouda, Koch (17. Minařík).

Václav Sůra, trenér Přelouče: „Klasický zářez. Vymyšlená penalta a gól z kilometrového ofsajdu… Zahájili jsme famózně. V šesté minutě jsme vedli o dva góly. Nejdříve se trefil parádně hlavou Koblížek a pak se prezentoval utěšenou střelou Vančura. Domácí se vytasili s hrou na hranici únosnosti a někdy až za ní. Za celý poločas jsme je pustili do jediné šance, kterou Konvalina chytil. O přestávce jsem kluky nabádal, že ještě není nic hotového. Že Heřmaňák udělá všechno pro to, aby se vrátil do utkání. To jsem ještě netušil, že to bude takto okaté. Fotbalový list totiž neotočil soupeř, nýbrž rozhodčí. Od první minuty druhé půle se pískaná rovina změnila v jednostranné řízení.
Ocitli jsme se pod palbou standardních situací, které jsme poměrně úspěšně bránili. Snižující gól jsme dostali po odražené střele k volnému hráči. Tam to bylo ještě všechno v pořádku. Za to druhý patří do kategorie vymyšlených. Táborský byl faulovaný, my se chystali na odkop od brány a najednou asistent ukázal, že to bylo obráceně. Domácí tak vyrovnali z penalty. Ještě před tím přišel tvrdý úder na našeho hráče od protihráče, který už měl žlutou. Rozhodčí už vytahoval kartu, ale pak svůj úmysl změnil a nepotrestal ho. Doufali jsme alespoň v remízu a potom, že si to rozdáme na férovku v penaltách. Zase mylný odhad. Z dvoumetrového ofsajdu jsme inkasovali třetí gól. Náš tým si ve druhém poločase nevytvořil jedinou šanci. Respektive trojice rozhodčích nás nepustila do hry. Když jsme se dostali na polovinu protivníka, vždy bylo něco špatně…
Po utkání nám domácí nedali video a v zápisu o utkání ani nebylo uvedeno, že druhá branka Heřmanova Městce padla z penalty. Musím kluky pochválit za to, že udržely nervy na uzdě. Tohle totiž byla opravdu silná káva!"

Moravany – Chrudim B 0:2
Fakta – branky: 10. Zavřel, 85. Bureš. Rozhodčí: Trocha (Hlinsko). ŽK: 0:1. Diváci: 120. Poločas: 0:1. Moravany: B. Branda – J. Branda (73. M. Lukas), J. Lukas, Půlpán, Hurta – Veselý, Bakeš, Mach (80. Mráz), Novák (57. Knotek) – Kříž, Poláček. Chrudim B: Zíma – Jindrák, Stránský, Holeček, Kopecký, Havránek (60. Bureš), Zavřel (84. Svoboda), Vavrouš, Žalud (43. Zrůst), Tlapák (87. Hlavatý), Mastík.

Miroslav Kaluža, trenér Moravan: „Po delší době jsem byl spokojen s nasazením a celkem i hrou svých svěřenců. Odehráli jsme slušně utkání proti kvalitnímu týmu. Škoda jen nevyužitých závarů před soupeřovou bránou ve druhé půlce. Hráči zjistili, že jsou schopni odehrát zápas v tempu po celých devadesát minut. Musíme pracovat dál. Ve hře je ještě dost bodů, které nás můžou udržet v této soutěži!"

Dolní Újezd – Svitavy 2:1
Fakta – branky: 28. a 79. Frňka – 11. Ovad. Rozhodčí: Zavřel (Luže). ŽK: 1:1. Diváci: 150. Poločas: 1:1. Dolní Újezd: T. Klusoň – Pešina, M. Vomáčka, Částek, Drahoš – Kabrhel (64. Kopecký), Fulík, Čejka (70. Vrabec), Severa – Frňka, Mandlík. Svitavy: Cabal – Novák, Czehowský, F. Čížek, Veselský (76. Svoboda) – Bartoš, M. Čížek, Chlup, Válek – Frolo, Ovad.