Srch – SK Chrudim 3:0 0:0).

V první půli byl aktivnější nováček od Vodojemu. Ve 26. minutě mířil Hauf z trestného kopu k pravé tyči a brankář Mičjan měl hodně práce, aby míč vytěsnil na roh. Za dvě minuty na gólmana Titaniku nevyzráli ani Fantl, ani Hauf, následnou dorážku odvrátil před opuštěnou brankou obránce Tryner. V závěru poločasu se neujaly ani trestné kopy domácího Samčenka a na drujhé straně Koláře.

V 59. minutě hlavičkoval D. Lankaš k tyči, ale Mičjan byl opět na místě. Poprvé uhodilo v 68. minutě, kdy se trefil z trestného kopu Samčenko. Hosté se snažili o zvrat, ale v rozletu je zbrzdilo vyloučení Sokola v 72. minutě po druhé ŽK. Za dvě minuty trefil Chocholouš pouze tyč svatyně R. Lankaše. V 82. minutě to už však bylo 2:0 po střele Duška a týž hráč po čtyřech minutách pečetil výsledek, který je pro hosty příliš krutý.

Fakta - branky: 69. Samčenko, 82. a 86. Dušek.

Srch:
Mičjan – Tryner, Vysoudil, Kršák, Brož – Chocholouš (81. Hausner), Samčenko, Škvrňák, Dušek (88. Kvírenc) – Vágner (65. Víšek), Hanáček.

SK Chrudim:
Robert Lankaš – Dvořáček, David Lankaš, Pudil, Štursa – Fantl, Hauf, Lištván, Kolář – Sokol, Soukup.

Stolany – Holice 2:2 (1:0).

Stolanští chtěli tři body, nakonec museli být spokojeni sjedním. Narazili na omlazený kolektiv, který domácím nic nedaroval. Ti nastoupili sPopelkou vútoku (místo distancovaného Štainze), jenž však scházel vzadních řadách. Jmenovaný po dvou neproměněných příležitostech se trefil až ve 43. minutě, kdy odražený míč uklidil do „zívající“ branky Holic.

Těsně před poločasovým hvizdem hostující Jedlička odmítl vyrovnání, když minul odkrytou svatyni Švába. Sedmiminutovka pravého obránce Cincibucha vrozmezí 68. až 74. minuty přinesla nejprve dělovku do tyče a míč vsíti a poté přelobování brankáře Švába a rázem byl stav 1:2. V82. stolanský gólman vyrazil gólovku Ručky a v90. Machatý v superšanci poslal míč těsně vedle.

Vnastaveném čase za to Holice potrestal vyrovnávacím gólem Kopp.

Fakta - branky: 43. Popelka, 90. (+1). Kopp – 68. a 74. Cincibuch.

Stolany:
Šváb – Cellar, Starý (84. Ždímal), Kučera, Junek – Těšitel (46. Jenka), Černohubý, Eis (61. Jiroušek), Zavřel – Kopp, Popelka.

Holice: Branda – Cincibuch, Kopřiva, Strnad, Skalický – Betlach (46. T. Krpata), Ručka, Machatý, J. Krpata (78. Zběhlík) – Jedlička (66. Kopa), Starý.

Č. Třebová – Třemošnice 4:1 (4:0).

Po předvedené hře si hosté nezasloužili tak krutý výsledek. Českotřebováci využili stoprocentně šance, které se jim naskytly.

V 11. minutě poprvé zahrozili hosté střelou z vápna, ale Šebek minul. Ve 12. minutě šli domácí do vedení po kolmici na Peška, který unikl po křídle a předložil Myšákovi míč před bránu – 1:0. O osm minut později Pešek roztleskal ochozy střelou tečně vedle šibenice ze 30 metrů. Ve 24. minutě si ale vše vynahradil, kdy po samostatném úniku zvýšil na 2:0. Ve 34. minutě Macko upravil na 3:0. Ve 43. minutě skončila kanonáda Českotřebováků poté, co Zahálka sice nadvakrát, ale proměnil penaltu za faul na Myšáka – 4:0.

Druhá půle byla z pohledu domácích horší. Ve 47. minutě Myšákovu tutovku Vojáček chytil. V 54. minutě byl průnik hostujícího Šebka potrestán penaltou, kterou proměnil Hanousek – 4:1.

Fakra - branky: 12. Myšák, 24. Pešek, 34. Macko, 43. Zahálka (z pen.) – 46. Hanousek (z pen.).

Č. Třebová: Křivka – 'Stěpán, Keprt, Kubásek, Švec – Grepl (82. Abt ml.), Petr (62. Čikl), Zahálka, Macko (72. Vomáčka) – Myšák, Pešek.

Třemošnice:
Vojáček – Culek (45. Tyle, 80. Lipenský), Hluchnik, škopek, Rychnovský – Lebduška, J. Vančura, O. Vančura (72. Žďánský), Kalina – Šebek, Hanousek.

Hlinsko – FK Pardubice B 2:4.

Pardubičtí mladíci zaskočili domácí slepenou sestavu. Hlinsko celý zápas jen dotahovalo a až 90. minuta rozhodla o zaslouženém vítězství hostů. A to ještě brankář Žejdlík svými zákroky čaroval…

Fakta - branky: 48. Jůn, 80. Holec – 39. Vanžura, 53. Jeřábek, 55. Sklenář, 90. Beran.

Hlinsko: Žejdlík – Veselský, Kysela, Holec, Cach – Novák, Boháč, Koudelka, Cepl – Netolický (62. Slavík), Jůn.

FK Pardubice B: Zavřel – Baldrych, Pešek, Javůrek, Beran – Novotný, Růžička, Buriánek, Jeřábek (87. Molek) Sklanář, Vanžura (80. Chovanec).

Další utkání

Dobříkov – Choceň 3:1
Branky: 7., 37., 52. J. Horníček – 87. Gerčák z pen. Dobříkov: Jadrný – Dostál, P. Horníček, Hořejší, Barták – Lebeda (80. L. Rychtařík), Klapal, Karela, Houžvička (46. Valla) – Zahradník, J. Horníček (60. Jelínek). Choceň: Gerčák – Seideglanz, Lesák, Šrut, Grůz – Vera (79. Synek), Chleboun, Baborák, Konárek (46. Harušťák) – Bálek, Šabata.

Žamberk – Vysoké Mýto 3:2
Branky: 39. vlastní (Jílek), 45. Kašpar, 73. Menzel – 65. Pecháček, 71. Stloukal. Žamberk: Rolf – Ulvr, Šedivý, Šponar, Kašpar (78. Pešek) – Cvik, Bartoň (66. Franke), V. Huška, Jírů – P. Huška, Menzel (87. Jeřábek). V. Mýto: Novotný – Pecháček, Krýda, Jílek, Vostrčil – D. Chadima (81. Koblížek), Podmajerský, M. Chadima (53. Čech), Sejkora – Stloukal, Štancl (57. Dvořák).

Svitavy – Živanice 1:1
Branky: 45. O. Jelínek – 28. Gorol. Svitavy: Lampárek – Bandouch (78. Uhlíř), Zatočil, R. Jelínek (72. O. Urban), Horák – L. Urban, Kroulík, Valta, Čížek – Ovad, O. Jelínek. Živanice: Mareček – Hrmo, Ferčák, Vrážel, Moravec – Jedlička, J. Černík, Gorol, Michal (72. Hanovec) – Merganc, Čech.

Lanškroun – Polička 2:0
Branky: 40. Šilar ml., 87. Krejsar. Lanškroun: Jaroš – Stasiowski, Šilar st., Popelář, Macháček – Švercl (62. Šišan), Šilar ml., Mizerák, Šnír (46. Farkaš) – Richtr, Krejsar. Polička: Dobeš – Škoda (80. F. Švec, Pavliš, Stejskal, Král (21. Navrátil) – T. Švec, J. Petr, O. Petr (73. Mužík), Opina – Adamča, Rattanong.