Hlinsko – Choceň 1:0

Domácí fotbalisté měli potvrdit zlepšenou výkonnost, která však ještě ve středu ve Vysokém Mýtě body nepřinesla. a tak zisk tří bodů je nejlepším povzbuzením pro nový realizační tým v čele s trenérem Jiřím Skálou. Hlinsko bylo po celý zápas lepší a jexdivizního soupeře několikrát zachraňoval reprezentační futsalový brankář Gerčák.

Ani on však nezabránil po hodině hry pohotovému gólu Netolického. Výhra týmu z Vysočiny je naprosto zasloužená a lze si jenom přát, aby mu svěží vítr v plachtách „vál“ alespoň do konce podzimní sezony.

Skuteč – Stolany 1:2

Takový začátek, jaký postihl v okresním derby dvou posledních týmů tabulky celek Skutče, by zlomil asi i daleko lepší mančaft, než jakým se v současné době prezentuje její nezkušený kádr. Hned v první minutě totiž utekl Ročín a po následném rohovém kopu otevřel skóre hlavičkou Plosza.

O sedm minut později musel pro zranění odstoupit nejzkušenější hráč domácích a pilíř jejich obrany Dušan Pečenka. Není divu, že soupeř byl na koni, nastřelil břevno a nevyužil tři další šance. Skutečští stolanskou branku téměř neohrozili. Po změně stran pokračoval festival neproměněných šancí ze strany Stolan, které pojistily vedení brankou Michalce v 83. minutě.

V nastaveném čase po střele Horáčka hostující gólman Klas neudržel míč a Bačák dorážel na konečných 1:2. Vítězství hostujícího týmu bylo zcela zasloužené.