Ve fotbalovém krajském přeboru se po 19ti zápasech bez výhry Třemošnice konečně dočkala tří bodů, ale stejně již sestupu neunikne. Rezerva MFK statečně vzdorovala na hřišti holického lídra, hlinecké Olšinky viděly okresní derby.

Třemošnice – Cerekvice 3:2 (1:1).

Domácí se po osmi měsících opět dočkali výhry, která jim ovšem už není nic platná. Již ve 2. minutě otevřel skóre hlavou Culek po centru Kutílka. Hosté srovnali gólem do šatny, když dlouhý výkop brankáře prošel mezi domácími stopéry a Fikejz se prosadil střelou z 20 metrů. Ve druhé půli přišly dvě gólové akce třemošnického Šebka. Nejprve se v 65. minutě trefil parádně do šibenice a o deset minut později si zřejmě vzpomněl do hokejové MS a vpravdě hokejovým blafákem obešel gólmana a zvýšil na 3:1. Poslední slovo měl v 82. minutě z pokutového kopu Fikejz – 3:2.

Fakta – branky: 65. a 75. Šebek, 2. Culek – 42. a 82. z pen. Fikejz. Rozhodčí: Lukášek (Kameničky). ŽK: 3:3. Diváci: 60. Poločas: 1:1. Třemošnice: Benda – O. Rychnovský, Culek, Kalina, Holík – V. Rychnovský, Kutílek (64. Jelínek), J. Vančura (70. Lipenský), O. Vančura – Šebek (85. Petr), Lebduška. Cerekvice: Ehrenberger – Novák, Chleboun, Coufal, Adamský (28. Novák) – Souček, Tomášek, Zahálka, Horáček (60. Jandera) – Fikejz, Vondra (75. Dostál).

Holice – MFK Chrudim B 3:2 (1:1).

Lídr tabulky se sice ujal brzy vedení gólem Chvály již v 8. minutě, ale na povinné tři body se pořádně nadřel. Chrudimská rezerva totiž nesložila zbraně a ve 37. minutě Kroutil z pokutového kopu vyrovnal na poločasových 1:1. Hned v úvodu druhé půle Holice opět strhly vedení na svou stranu po trefě Berana – 2:1, ale o pět minut později svým druhým gólem opět vyrovnal Kroutil – 2:2. Tříbodovou pojistku zajistil holickému favoritovi v 77. minutě. Münzberger. Chrudimští se za svůj výkon ale rozhodně stydět nemusí.

Fakta – branky: 8. Chvála, 47. Beran, 77. Münzberger – 37. z pen. a 52. Kroutil. Rozhodčí: Jelínek (Č. Třebová). ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Holice: Branda – Žák, Pištora, Kopřiva (30. Jeřábek), Skalický – Krpata (85- Kučera), Beran, Jedlička, Münzberger . Ručka (55. Starý), Chvála. MFK Chrudim B: Vostradovský – Mervart, Dvořáček, Beneš, Klíma – Svoboda (82. Lacman), Vávra, Merkl (64. Zita), Vágner – Kroutil, Kopp.

Hlinsko – H. Městec 2:1 (0:0).

V první půli se toho moc zajímavého neudálo, pouze ve 43. minutě šel Salfický sám na brankáře Kopeckého, který šanci odvrátil nohou. Po přestávce týž hráč nastřelil v 58. minutě břevno a to se hostům stalo osudné. V 62. minutě po rohovém kopu otevřel skóre Volf a v pokračujícím náporu T. Bouška v 80. minutě hlavičkou zvýšil na 2:0. Krátce předtím hosté neproměnili penaltu, kterou Kopecký vyrazil. V 86. minutě byl vyloučen hostující brankář Raba za kritiku rozhodčího, ale přesto hosté v nastaveném čase korigovali vlastním gólem Hlinska po akci M. Svobody.

Fakta – branky: 62. Volf, 80. T. Bouška – 90. (+1) M. Svoboda. Rozhodčí: Cach (Chrudim). ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (86. Raba). Diváci: 250. Poločas: 0:0. Hlinsko: Kopecký – Holec, Volf (87. Janoušek), Nevole, Bříza – Novák, Cach, M. Bouška, Dostál – T. Bouška, Pavliš (65. Veselský). H. Městec: Raba – Radek Chudomel, Vašíček, Tiler, Volejník – Roman Chudomel, Rychtera, M. Svoboda, Hlaváč – Mach (80. Řehák), D. Salfický.

Litomyšl – V. Mýto 1:4

Fakta – branky: 80. Pavlák – 30. a 34. Podmajerský, 43. Sedlák, 47. Štancl. Rozhodčí: Vítek (Náchod). ŽK: 2:0. Diváci: 50. Poločas: 0:3. Litomyšl: Kavalír – Štoudek, Macháček, Hašek, Němec – Kristek, Sršeň, Černý, Zeman (46. Malý) – P. Kundera, Pavlák. Vysoké Mýto: Černík – Pecháček, Krýda, Vostrčil, Kráčmer – Konečný (84. Chadima), Podmajerský, Kočí, Dvořák – Sedlák (48. Valášek), Štancl (66. Pospíšil).

Choceň – Žamberk 6:1

Fakta - branky: 20. z pen. L. Gerčák, 4. a 30. Šabata, 40. Krejza, 55. Lesák, 65. V. Smejkal – 30. Černík. Rozhodčí: Štěpánek (Chrudim). ŽK: 1:0. Diváci: 25. Poločas: 4:1. Choceň: L. Gerčák – Baborák (70. P. Kratochvíl), Seidenglanz, Šrut, Lesák – Smejkal, Krejza, Šulc (78. D. Dostál), Šabata – J. Novotný (56. Konárek), A. Kaplan (82. J. Gerčák). Žamberk: Mareček – Bartoň (63. Pešek), Jírů, Šponar (25. Franke), Molnár – Čada (46. Dvořák), Ulvr (46. Rudolecký), Trejtnar, Pavelka – Černík, Hoška.

Polička – Lanškroun 1:0

Fakta – branka: 53. Jan Mužík. Rozhodčí: Bleša (Chrudim). ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Polička: Dobeš – Scheib, Pavliš, Jílek, Škoda – Jan Mužík, T. Švec, J. Petr (46. V. Klein), Jiří Mužík (67. Poul), Čípa – Stejskal (85. Kučera). Lanškroun: Jaroš – Stasiowski, Vaško, Popelář (46. Jukl), Šilar st. (80. Hrabáček) – Černušák, Novák, Savych, Šilar ml. (67. Vodák)– Komínek (70. Šišan), Kašpar.

Č. Třebová – Dobříkov 2:3

Fakta – branky: 13. a 24. Pešek – 49. Karela, 79. Ševčík, 91. Zahradník. Rozhodčí: Schejbal (Svitavy). ŽK: 2:3. Diváci: 50. Poločas: 2:0. Č. Třebová: Křivka – Kubásek, Švec, Borek, Stejskal – Morkes (49. Pešina), Čejka, P. Urbanec, Čikl (70. Abt) – Myšák, Pešek (77. R. Urbanec). Dobříkov: Novotný – Hořejší (46. Rouha), Karela, Horníček, Dostál – Barták, Klapal, Houžvička, Moník – Ševčík, Zahradník.

M. Třebová – Svitavy 1:0

Fakta – branka: 9. Staněk. Rozhodčí: Zerzán (Vysoké Mýto). ŽK: 3:1. Diváci: 311. Poločas: 1:0. Moravská Třebová: Spáčil – Marek, R. Šatník, Hányš, Švanda – Müller (60. Coufal), Staněk, Potáček, Sedláček (87. Polák) – Strouhal, Linhart. Svitavy: Lampárek – Zatočil, Valta, R. Ehrenberger, R. Jelínek – Seidler, Kroulík (66. Jukl), Brůna, Čížek (78. L. Urban) – Belej, Ovad.

1. Holice  26 17 5  4 51:22 56
2. Svitavy  26 16 4  6 41:22 52
3. Cerekvice  26 14 3  9 39:29 45
4. M. Třebová  26 12 7  7 41:33 43
5. Č. Třebová  26 12 5  9 47:36 41
6. Chrudim B  26 12 4 10 43:33 40
7. V. Mýto  26 11 6  9 40:29 39
8. Polička  26 10 8  8 40:32 38