Cerekvice - MFK Chrudim B 0:1 (0:0).

Rezerva MFK vstupovala do zápasu jako favorit. Domácí však bojovností a nasazením její kvalitu eliminovali. Hrálo se za stálého deště, a tak ani počasí rezervě nepřálo. Na mokrém terénu se jí nedařila kombinace a finální přihrávky byly ze značné míry nepřesné. Domácí hrozili ze standardních situací a dlouhými balóny. Přesto si rezerva vytvořila několik možností. Havránek dvakrát protáhl domácího brankáře Kusého a Malinský po nepřesné rozehrávce přeloboval jak brankáře, tak i opuštěnou svatyni domácích. Ve II. půli jakoby domácím pomalu docházely síly a rezerva začala cerekvické fotbalisty přehrávat. V 59. po závaru před brankou domácích a následném centru Malinského otevřel skóre zápasu hlavou Havránek 0:1. Domácí otevřeli hru a rezerva mohla několikrát přidat pojišťovací gól. Bohužel se tak nestalo, i když některé akce po lepším zakončení volaly. Když nedokázali hosté vyřešit i nájezd čtyř na jednoho, zůstalo skóre zápasu nezměněno. Rezerva tak zvítězila nejtěsnějším možným rozdílem a dále drží krok s největším jejím rivalem o čelo tabulky s celkem Vysokého Mýta.

Fakta - branka: 60. Havránek. Rozhodčí: Zavřel (Luže). ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Cerekvice: Kusý Coufal (69. Lorenc), David, Šeda, Vostrčil Jandera, Pražák, Šebrle (51. Drahoš), Lebeda Schauer (85. Lím), Motl. MFK Chrudim B: Vostradovský Řezníček, Valda, Krystl, Mlynka (77. Meduna) Malinský, Andrle, Beneš (58. Dastych), Malík Langr, Havránek (85. Lacman).

Česká Třebová - Hlinsko 3:0 (1:0).

Domácí byli od úvodu aktivnějším týmem. Vytvořili si územní převahu. Hlinsko je ale do vyložených šancí nepouštělo. Až v poslední minutě první půle se v nepřehledné situaci v pokutovém území nejlépe orientoval Nágl a poslal svůj celek do vedení 1:0. Po přestávce Třebovští v tlaku nepolevili a dál svého soupeře svírali. Ve 49. minutě vyslal Bárta dlouhým výkopem do brejku Borka, který přehodil vybíhajícího gólmana Žejdlíka a bylo to 2:0. Třetí branku vstřelil opět Nágl, když dorazil míč po Peškově přihrávce. Až poté se dostali ke slovu hosté, ale bez gólového efektu. V jednom případě zabránil gólu v poslední chvíli skluzem P. Urbanec. Brankou neskončila ani dalekonosná rána Škvrňáka, která skončila na břevně.

Fakta - branky: 45. a 62. Nágl, 49. Borek. Rozhodčí: Hořínek (Hradec n. S.). ŽK: 0:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Česká Třebová: Bárta Kubásek, Štěpán (63. Abt), Švec, Šafář P. Urbanec (84. Novotný), Nágl, Zahálka, Čikl Borek, Pešek (79. R. Urbanec). Hlinsko: Žejdlík Veselský, Holec, J. Novák, Nevole (63. T. Bouška) Kovařík (82. Slavík), M. Bouška, P. Novák, Hrubý Jeníček (64. Odstrčil), Škvrňák.

Lanškroun Litomyšl 2:1

Fakta - branky: 75. Šilar, 90. Novák 25. Kristek. Rozhodčí: Horský (Týniště). ŽK: 2:1. Diváci: 90. Poločas: 0:1. Lanškroun: Jaroš Marek, Vaško, Popelář (62. Z. Vacek), Stasiowski (79. Vodák) Richtr, Novák, Skalický (70. Komínek), Savych L. Vacek, Šilar (90. Dvořáček). Litomyšl: Lampárek J. Hašek, Štoudek, M. Hašek, Macháček Zeman, Sršeň (79. P. Kundera), Kristek, Urban (72. Holec) Bednář, Abid (58. Prokop).

V. Mýto - Moravany 4:1

Fakta - branky: 1. Dvořák, 52. a 70. Valášek, 78. Sklenář 16. Erber. Rozhodčí: Vaško (Hlinsko). ŽK: 3:2. Diváci: 90. Poločas: 1:1. Vysoké Mýto: Černík Dvořák, Kráčmer, Šmeral, Žák Valášek (72. Dostál), Kopřiva, Podmajerský (89. Krýda), Chadima (78. Pecháček) Sedlák (85. L. Benda), Sklenář. Moravany: B. Branda Veselý, Záleský, Bakeš (74. Štěch), Hurta Kulhánek, Imramovský, Erber, Kříž Lukas, Zahrádka (82. J. Branda).

Dobříkov - Přelouč 1:0

Fakta - branka: Marek. Rozhodčí: Pavlas (Červená Voda)). ŽK: 3:3. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Dobříkov: Novotný Houžvička, Dostál, P. Horníček, Hořejší Malý, Marek (89. J. Rychtařík), Barták, Klapal J. Horníček, Ševčík. Přelouč: Poříz Kačírek, Táborský, Hladík, Novák, Mareček (46. Pištora), Machačný, Ulrych, Vančura (65. Koch), Semelka, Cichra (46. Paukovič).

Choceň - Živanice 0:0

Fakta - rozhodčí: Kolbaba (Třemošnice). ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Choceň: L. Gerčák Baborák, Eisner, Chleboun, Gyömber (59. Kopecký) Hrubý, Šabata (72. Konárek), Smola, Kaplan Fikejz, Souček (82. Hroděj). Živanice: Hlouš Beran, M. Michal, Ferčák (44. Peterka), Vrážel Braun, Klouda (88. Strnad), D. Černík, Trupl Jeřábek, J. Černík.

Žamberk - Polička 0:1

Fakta - branka: 16. Navrátil. Rozhodčí: Kvaček (Hlinsko). ŽK: 3:0. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Žamberk: Mareček Ulvr, Franke, Krejčí, Molnár Trejtnar, Jírů, Bartoň, Pavelka (83. Pešek) Čada, P. Huška (51. V. Huška). Polička: Slaný Škoda, Pavliš, Ehrenberger, Mužík Poul (90. Dittrich), Petr, Švec, Navrátil (83. Vaško) Leinweber (74. Bureš), Stejskal.