Zatímco chrudimská rezerva po velmi dobré hře připravila dosud neporaženému soupeři první podzimní porážku, tak celek z Vysočiny podal jeden z nejslabších podzimních výkonů a z Lanškrouna se vracel s prázdnou. Svoji reputaci si však bude moci ještě vylepšit v neděli, kdy v odloženém utkání hostí Moravskou Třebovou.

V. Mýto - Chrudim B 0:2

Miroslav Teplý, trenér MFK Chrudim B: „Neporazitelnost domácích pro nás byla dostatečnou motivací a výzvou. Na utkání jsme se dobře připravili a v prvním poločase jsme soupeři nedovolili ohrozit naši branku. Některé akce jsme však do konce nedotáhli ani my, a tak se rozhodovalo ve druhém poločase, kdy jsme trpělivým a organizovaným výkonem zaslouženě získali skalp lídra. Hráčům gratuluji a po posledním podzimním kole děkuji všem funkcionářům okolo týmu dospělých a dorostu za spolupráci."

Lanškroun - Hlinsko 1:0

Roman Oliva, trenér FC Hlinsko: „Do utkání jsme nastoupili aktivně. Prvních dvacet minut bylo podle mých představ, ale po zranění Sadílka jsme měli naši hru narušenou. A navíc než byl zraněný hráč vystřídán, tak jsme po individuální chybě inkasovali. Ve druhém poločase hrál soupeř dobře takticky, kontroloval hru a tím pádem nám neumožňoval, abychom jej dostali pod tlak a alespoň srovnali skóre. Nejblíže k tomu byl pět minut před koncem Tomáš Bouška. Lze říci, že jsme podali jeden z nejhorších podzimních výkonů. Pro zbývající nedělní dohrávku s Moravskou Třebovou už bude k dispozici Vácha, který pykal za vyloučení a doufám, že lékaři dají dohromady i zraněného Sadílka. V každém případě chceme zahrát daleko lépe než v Lanškrouně a rozloučit se s podzimní sezonou vítězně ."