AS Pardubice – Hlinsko 4:0

Porážka týmu z Vysočiny se začala rodit v nastaveném čase prvního poločasu, kdy otevřel skóre Jakub Kovařík. Když po hodině hry Pavlíček přidal druhou trefu, snažili se hosté otevřít hru a zkorigovat nepříznivý stav, ale místo korekce výsledku v poslední pětiminutovce navýšili jejich porážku na rozdíl třídy Musil a Jan Kovařík.

Stolany – Polička 3:3

Domácí tradičně nezachytili nástup soupeře a od 3. minuty prohrávali gólem Adamči 0:1. Naštěstí o tři minuty později Michalec přehlavičkoval brankáře – 1:1. Ve Ve 36. přišla dlouho nevídaná učebnicová akce domácí dvojice Eis – Ročín a posledně jmenovaný nekompromisně zakončil – 2:1.

Za tři minuty F. Švec vykopával míč už z brankové čáry a poslední slovo před přestávkou měla Polička, která po centru opět nepokrytým Adamčou vyrovnala – 2:2. V 56. ostrý centr na Adamču pokryl Klas a o deset minut později přišla akce Adamča – Král a hosté se potřetí radovali – 2:3.

V 67. stáhl F. Švec pronikajícího Michalce a odešel předčasně do sprch. V 77. zraněný brankář Poličky Prokop přepustil svůj post Vopařilovi. Novic mezi třemi tyčemi v 82. kapituloval po Eisově „dloubáku“, který usměrnil za jeho záda Pučala – 3:3.

Srch – Skuteč 6:0

Celek Skutče se třemi dorostenci v sestavě se na hřišti agilního nováčka jakž takž držel do poločasu, kdy prohrával pouze o gól. Po změně stran však domácí Titanic rozhodně nepřipomínal parník, který by měl ztroskotat. Naopak, přidal nešťastnému soupeři dalších pět „banánů“. Jediným hráčem, který v barvách hostů snesl za výkon přísnější měřítko, byl záložník Kuchta.

Ve vloženém středečním kole jedou všechny týmy z regionu na hřiště soupeřů. Hlinsko do Vysokého Mýta, Skuteč do Poličky a Stolany k rezervě Letohradu.⋌ (dom, pn)