Třemošnice - D. Újezd 2:1

Po dobrém vstupu do zápasu domácí vyklidili střed pole a výsledkem byla v 18. minutě obdržená branka po hlavičce Myšáka.Třemošnice se snažila o vyrovnání a ve 34. minutě byla odměněna. Culek unikl po pravé straně, zpětným míčem do velkého čtverce našel Šebka a ten srovnal stav na 1:1. Druhý poločas začal domácím náporem a v 57. minutě po ohromné hrubce hostů opět Šebek obešel i brankáře a míč dopravil do prázdné branky. V následujících minutách domácí ještě neproměnili několik slibných situací, ve vzduchu visel zejména Šebkův hattrick, ale nakonec již další branka nepadla. Hosté mohli přitom v samém závěru vyrovnat, jistý Auerswal ale dorážku po skrumáži bravurním zákrokem zlikvidoval.

Fakta branky: 34. a 57. Šebek 18. Myšák. Rozhodčí: Mrázek (Chroustovice). ŽK: 0:2. Diváci: 120. Poločas: 1:1. Třemošnice: Auersvald V. Rychnovský, Kunášek, Kalina, Culek J. Vančura, O. Vančura, Král (75. Kováč), Kvíčala (89. Filip), J. Vančura Šebek, Schneiderwind (59. M. Šindelář). Dolní Újezd: Janecký Frank, Kučera, Čejka, M. Vomáčka Holec, Fulík, Částek, Kabrhel (67. Heinisch) Klusoň, Myšák.

Svitavy - Chrudim B 0:3

Hosté nastoupili do utkání bez bázně a hany. Zatlačili Svitavy do tvrdé defenzivy, za pět minut zahrávali tři rohové kopy a další dvě standardní situace. V 6. minutě ještě hlavičku Štěpánka chytil domácí brankář Kavalír, za tři minuty už se ale Chrudimští radovali. Kroutil ideálně nacentroval míč na nabíhajícího Haufa, který z voleje propálil Kavalíra. Hned po chvíli zahrávali hosté další rohový kop, po němž Kroutilovu hlavičku ještě Kavalír vyrazil, ale na dorážku Štěpánka už byl bezmocný 0:2. Domácí se z tlaku nemohli dostat. Až v 19. minutě přišla jejich první vážnější akce a hned skončila faulem v pokutovém území, po němž následovala penalta, kterou ale Vostradovský soupeři chytil! To Svitavy srazilo do kolen úplně a MFK exceloval. Bohužel dokázal už jen nastřelit Opinou tyč. Druhý poločas byl totožný s tím prvním. Skóre se ale měnilo už jen jednou, a to v 76. minutě. Opina doběhl skoro ztracený míč, obloučkem našel Kroutila a ten nechytatelnou střelou nedal Kavalírovi šanci.

Fakta - branky: 8. Hauf, 12. Štěpánek, 76. Kroutil. Rozhodčí: Komínek (Lanškroun). ŽK: 3:2. Diváci: 200. Poločas: 0:2. Svitavy: Kavalír Novák, Kroulík, Kubík, D. Jukl Veselský, Chlup (85. Czehowský), Čížek, Válek (88. Raplík) R. Ehrenberger, Frolo. Chrudim B: Vostradovský Štěpánek, Linhart, Valda, Malý Opina, Hauf, Žalud (74. Andrle), Malinský (83. Tlapák), Langr Kroutil (77. Netušil).

Hlinsko - M. Třebová 1:1, penalty 3:4

Hlinečtí se po sérii porážek toužili výsledkově zvednout, což však houževnatý soupeř nechtěl akceptovat. Za hosty vynikal především brankář Vykydal. První zářný moment si připsal v 36. minutě, když gólovou střelu Ráliše zlikvidoval pohotovým zákrokem. Jinak však fotbal nudil, jakoby obě mužstva čekala na výměnu stran. Z polospánku diváky probrala až nádherná rána Oklešťka, který v 55. minutě poslal ranou z 18 metrů hosty do vedení. O čtyři minuty později se snažil vyrovnat Kaufman, jenže Vykydal si připsal famózní zákrok číslo dva. Chvilku na to však už byl na bezprostřední hlavičku domácího Karáska krátký 1:1. Tento úspěch domácí celek nakopl a po zbytek utkání dominoval, další góly však padaly až v penaltovém rozstřelu. Pevnější nervy měli borci z Moravské Třebové, a tak se body rozdaly v poměru 1:2.

Fakta - branky: 62. Karásek 55. Okleštěk. Rozhodčí: Schmeiser (Dolní Roveň). ŽK: 2:1. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Hlinsko: Kopecký Nevole, Vukliševič, Veselský, Pelikán (46. Cach), Kaufman, Cepl, Ráliš, Hlouš (85. Půlpán), Pavlásek, Karásek. Moravská Třebová: Vykydal Novotný, Marek, Sedláček, Štěpánek (46. Kalus), Zapletal, Okleštěk, Polák, Šatník, Vančura (46. Trefil), Staněk.

Holice - Hor. Jelení 8:0

Fakta - branky: 71. a 73. Michalec, 6. Václavek, 17. T. Jedlička, 32. Kopřiva, 40. J. Krpata, 49. Klouček, 60. Dědič. Rozhodčí: Mrkvička (Opatovice nad Labem). ŽK: 1:2. Diváci: 450. Poločas: 4:0. Holice: Zahradník T. Krpata (75. D. Velinský), Ručka, Hanč Chvála Klouček (58. Dědič), Kopřiva, J. Krpata, Machatý (63. Denk) T. Jedlička, Václavek (58. Michalec). Horní Jelení: Jozl Komárek (72. Mile), Pinkas, Michálek (86. Čermák), Houžvíček (55. Svatoň) Martinec (55. Raich), J. Velinský, Pecivál, Houžvička Kaňkovský, Hendrych.

Choceň - Polička 2:1

Fakta - branky: 40. Zavřel, 90. (+1) Rozlivka 74. T. Jílek. Rozhodčí: Saňák (Králíky). ŽK: 0:1. ČK: 0:1. (85. Jílek). Diváci: 110. Poločas: 1:0. Choceň: Gerčák Baborák, Eisner, Fikejz (68. Seidenglanz), Coufal O. Kopecký, Krejza, A. Kopecký, Smejkal (74. Rozlivka) Šabata, Zavřel (83. Sloupenský). Polička: Slaný Pavliš, Jílek, J. Petr (46. Stejskal), Škoda Novák (63. O. Petr), Brůna, Urban, Klein Mužík, Navrátil.

Moravany - Žamberk 2:2, penalty 2:3

Fakta - branky: 48. Poláček, 60. Beran 40. Dvořák, 75. Trnka. Rozhodčí: Hořínek (Hradec nad Svitavou). Bez karet. Diváci: 110. Poločas: 0:1. Moravany: B. Branda Sokol, Fišer, Kubík, M. Lukas Veselý, Jelínek, Beran, Mach Poláček, Kříž. Žamberk: Martinovský Pavelka, Hrabík, Molnár, J. Kotyza (81. T. Kotyza) P. Huška, Franke (74. Janč), Breda, Dvořák (61. J. Huška) Trnka, Čada.

Lanškroun - Litomyšl 2:1

Fakta - branky: 21. Hostovský, 78. Mizerák 30. Paclík. Rozhodčí: Havránek (Chrudim). ŽK: 2:1. Diváci: 250. Poločas: 1:1. Lanškroun: Wendlig Marek, Popelář, Skalický (70. Mizerák), Stasiowski Richtr, Novák, Smrkal (65. Fait), Savych Hostovský (54. Šilar), Knápek. Litomyšl: Král Urban, Štoudek, Rumler, Vomočil J. Paclík, Černý, Kristek, Kundera P. Malý, Bureš.

Pardubičky - Letohrad B 0:2

Fakta - branky: 30. z pen. a 35. Lipenský. Rozhodčí: Andrle (Morašice). ŽK: 0:4. Diváci: 60. Poločas: 0:2. Pardubičky: Vlček Martan, Klement, Strnad, Rössler Froš, Svoboda (89. Žďára), Mráz (52. Pleskot), Čásenský Kříž (46. Plesinger), Krejčí. Letohrad B: Satoria Černohorský, Kříž, Krejčí, Pokorný Sita, Lipenský, Švercl, Beneš (86. Dvořáček) Černohous (46. Petráček), Hynek (80. Macháček).

1. Lanškroun 8 6 0 0 2 19:12 18

2. Holice 8 5 1 0 2 19:6 17

3. Moravany 8 5 0 2 1 20:8 17

4. Choceň 8 5 1 0 2 11:8 17

5. Žamberk 8 3 3 0 2 11:8 15

6. Chrudim B 8 4 1 0 3 19:7 14

7. Mor. Třebová 9 3 2 1 3 17:14 14

8. Svitavy 8 3 1 1 3 18:15 12