H. Městec – Litomyšl 1:2 (0:2).

Nažhavené domácí zmrazil již ve 2. minutě hostující Sršeň, který hlavou otevřel skóre. Hosté na své dobré pověsti nic neslevili, vycházeli z pevné obrany a hrozili rychlými protiútoky. Ještě do poločasu ve 37. minutě zúročil Košín jeden z nich v druhou brankou. I ve druhém poločase domácí bojovali, ale jejich enormní snaha o korekci výsledku přinesla pouze jeden gól, jehož autorem byl v 82. minutě Radek Chudomel. I přes závěrečný drtivý tlak Jiskry se již skóre nezměnilo, a tak se domácí museli smířit v záchranářském duelu s porážkou před poledním utkáním sezony.

Branky: 82. Radek Chudomel – 2. Sršeň, 37. Košín. H. Městec: Raba – Radek Chudomel, Rychtera, Hamsa, Volejník – Mach (54. Vašíček), Šafránek, Synek, Svoboda – Hlaváč, Salfický. Litomyšl: Křemenák – Macháček, Štoudek, Švec (75. Kristek), Hašek - Černý, Holec (87. Zeman), Sršeň (83. Marek), Košín - Adamča, Bednář.

Cerekvice – Hlinsko 4:2 (2:0).

V 10. minutě si po trestném kopu ve vápně zpracoval míč domácí M. Dostál a pohotově zakončil na 1:0. Gólmana Ehrenbergera vyzkoušel na druhé straně ve 24. minutě dalekonosnou střelou Novák. Za dvě minuty autor vedoucího gólu našel v šestnáctce Hlinska Stejskala a ten proměnil na 2:0. Ve 32. minutě měl jasnou tutovku na hlavě domácí Souček, ale gól z toho nebyl. Hosté z Vysočiny začali II. půli nadějně a v 54. minutě Z. Dostál z trestného kopu trefil přímo šibenici – 2:1. Za deset minut však dostal Pražák přihrávku do běhu a zvýšil na 3:1. Čtvrthodiny před koncem dorážkou pod břevno upravil Zahálka po akci Vondry již na 4:1. Pěkná akce hlineckého Slováčka v 81. minutě znamenala už jen korekci výsledku.

Branky: 10. M. Dostál, 28. Stejskal, 63. Pražák, 75. Zahálka – 54. Z. Dostál, 81. Slováček. Cerekvice: Ehrenberger – Pražák (79. Novák), Benko, Chleboun, Coufal (66. Drahoš) – Smola, Zahálka, Stejskal, Souček – M. Dostál (79. Jandera), Vondra. Hlinsko: Kopecký – J. Novák, Bouška, Hrubý (46. Holubec), Holec (72. Nevole) – Veselský, Cach, P. Novák, Z. Dostál – Slavík (46. Sigan), Slováček.

Dobříkov – Třemošnice 2:0 (0:0).

Téměř hodinu to vypadalo, že by hosté z Železných hor mohli uhrát alespoň remízu, ale potom během pěti minut dvakrát inkasovali (v 55. minutě Malý, v 60. Klapal) a bylo rozhodnuto o tom, že Třemošničtí si stále udržují nelichotivou pozici na dně tabulky. Spolu s H. Městcem budou mít přes zimu největší starosti s udržením.

Branky: 55. Malý, 60. Klapal. Dobříkov: Novotný – Barták, Salinger, Hořejší, Dostál – Marek, Malý, Karela, Houžvička – Zahradník (88. Rychtařík), Klapal (81. Kubatka). Třemošnice: Žďánský – Kalina, Škopek (75. Karvai), Holík – Kutílek, Lebduška, Vančura, Culek, O. Rychnovský – V. Rychnovský, Hanousek.

MFK Chrudim B – Č. Třebová 0:1 (0:0).

U Vodojemu se hrálo vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Domácí se dostali do několika gólovek, ale s proměňováním byli na štíru. Hosté z několika brejků také zahrozili, ale rezervu držel brankář Kysela. Úvod druhé půle vyšel lépe hostům a ve 47. minutě po zaváhání domácí obrany propasíroval míč za Kyselova záda Myšák 0:1. Chrudimští se tlačili do zakončení a vypracovali si několik dobrých příležitostí ke skórování, ale ani jedna šance nebyla využita. Když Merkl ani Kopp neproměnili tutovky z bezprostřední blízkosti, tak bylo jasné, že Česká Třebová u Vodojemu zvítězí. Poslední šanci na vyrovnání měl Kopecký ještě v poslední minutě, ale jeho střela z přímého kopu mířila těsně vedle Křivkovy svatyně.

Branka: 47. Myšák. Chrudim B: Kysela – Vágner, Rahimič, Beneš (75. Koreček), Klíma - Kopecký, Mastík, Vávra, Lacman (55. Merkl) - Kroutil, Kopp. Č. Třebová: Křivka – Pešek (90. T. Abt), Kubásek, Štěpán ( 54. F. Abt), Keprt – Grepl, Petr, Borek, Švec – Čikl (76. Pešina), Myšák.

Další zápasy krajského přeboru:

Žamberk – V. Mýto 4:1
Branky: 21. z pen. a 77. Černík, 33. Šponar, 49. Ramba – 90. Podmajerský. Žamberk: Mareček – Ulvr (82. Franke), Šponar, Ramba, Rudolecký – Cvik, Jírů (60. Pavelka), Bartoň (76. Ulrych), V. Huška – Černík, P. Huška. Vysoké Mýto: Hladík – Valášek, Pecháček, Šmeral, Krýda (65. Dvořák) – Konečný, Hanovec (65. Sejkora), Podmajerský, Kovařík (75. Winter) – Sedlák, Štancl.

Lanškroun – Choceň 0:1
Branky: 65. Dědič. Lanškroun: Jaroš – Šilar st., Vaško, Popelář (83. Smrkal), Krejsar - Šilar ml., Roman Mizerák, Savych, David – Richtr, Kašpar (58. Šišan). Choceň: Gerčák – Baborák, Dostál, Šulc, Seidenglenz – V. Smejkal, Krejza, L. Smejkal, Synek – Dědič, Jiráský (88. Konárek).

Svitavy – Polička 2:1
Branky: 50. a 58. O. Jelínek – 57. Stejskal z pen. Svitavy: Lampárek – Zatočil, R. Jelínek, J. Novák, Uhlíř – L. Urban, Valta, Kroulík, T. Novák (46. Beránek), Čížek – O. Jelínek (83. O. Urban). Polička: Reichl – Škoda (46. T. Švec), Pavliš, Král, Jílek – Navrátil, Jiří Mužík, Petr (68. Scheib), Jan Mužík – Stejskal, Netolický (68. Nekvinda).

Holice – M. Třebová 3:1
Branky: 57. a 68. Jeřábek, 29. Krpata – 70. Linhart. Holice: B. Branda – Žák (46. Starý), Pištora, Kopřiva, Skalický – Krpata (85. Kučera), Beran (72. Machatý), Jedlička, Chvála – Ručka, Jeřábek. Moravská Třebová: Večeř – R. Šatník, Potáček, Hányš, Marek – Sedláček (46. Kozák), Staněk (68. Winkler), Strouhal, Švanda (78. Zobač) – Linhart, Večera.