Stolany – Lanškroun 0:0

Fakta – rozhodčí: Otava (Kopidlno). ŽK: 3:2. Diváků: 80.

Hostům patřila úvodní půlhodina, kdy soupeře prakticky k ničemu nepustili. Stolařským scházeli přesné přihrávky, jako by se na hřišti hledali. Ve 30. odvrátil velké nebezpečí domácí Kysela, který se odvážně vrhl pod nohy M. Richterovi. Posledně jmenovaný byl o dvě minuty později faulován, naštěstí Popelář stolařského gólmana z trestného kopu nepřekvapil.

Poslední slovo v tomto poločase patřilo domácím, když ve 41. Kubát naservíroval míč kanonýru Ročínovi, ale ten superšanci spálil. Po změně stran začali domácí mnohem aktivněji a v 59. byli konečně blízko vedoucímu gólu. Jenže Ročínův „pozdrav“ Wendlig zázračně vyrazil a následně Vodička z malého vápna do sítě míč neuklidil! Pak se opět zaskvěl domácí gólman, který v 62. zachránil před kapitánem Lanškrouna M. Richterem. V 75. přímý kop Jedličky hlavičkoval Beran, ale Wendlig byl připraven. V 78. hlavičkující D. Richter hlavičkou mohl rozhodnout, když střelu do šibenice Kysela zázračně jednou rukou stačil ještě vyrazit! Byl to více boj, ve kterém však domácí v boji o záchranu ztratili.

SK Stolany: Kysela – Vajer, Jedlička, Beran, Starý – Nosek, Motyčka, Eis (63. Chvojka), Kořínek (40. Kubát) – Vodička (81. Květenský), Ročín.
TJ Lanškroun: Wendlig – Vaško, Černý, Vacek, Pobořil – Šišan (52. Krejsar), Popelář, D. Richtr, Petruň – Farkaš, M. Richtr (90. Mizerák).

Skuteč – Č. Třebová 2:0

Fakta – branky: 34. Pečenka, 78. L. Dostál. Rozhodčí: Hořínek (Hradec nad Svitavou). ŽK: 1:6. Diváků: 220. Poločas: 1:0.

První poločas vyzněl jednoznačně pro Skutečské. Mimo vedoucího gólu spálili ještě tři gólové šance. Po zěmně stran domácí povolili, soupeř měl platonickou územní převahu a dorazil jej druhý gól L. Dostála, který mazácky přelomoval vyběhnuvšího brankáře a zapsal se tak premiérovým gólem po příchodu z Chroustovic.

FC Skuteč: Kopecký – Šikl, Haman, Pečenka, Macháček – Hron (81. Hájek), Vodvárka, Z. Dostál, Škorpík – L. Dostál, Vácha.
FK Česká Třebová: Křivka – Mazal (34. Jakš), Zadražil, Švec, Vomáčka – Kubásek, Petr, Keprt, Grepl (88. Hurt) – Hudač (75. Šafář), Macko.

Polička – Prachovice 3:0

Fakta – branky: 2. L. Král, 65. Zvěřina, 80. Adamča. Rozhodčí: Jeřábek (Zaječice). ŽK: 1:2. Diváků: 120. Poločas: 1:0.

Domácí měli začátek z říše snů, ve 2. minutě hlavičkoval po rohu D. Soukala nezadržitelně L. Král. Půl hodiny Polička na trávníku dominovala, Adamča minul odkrytou bránu, zakončení nesedlo ve 30. minutě ani Zvěřinovi. Poté se dostali ke slovu hosté, v největší možnosti vytáhl Dittrich hlavičku Štainze a skvěle vychytal také Götze.

Před poločasem byl dvakrát blízko gólu T. Švec, ale Dunku nepřekonal. Vstup do druhé části se domácím nepovedl, často kazili přihrávky, uklidnění do jejich řad vnesla až 65. minuta, v níž Adamča vybojoval balon u „lajny“, uviděl na vápně volného Zvěřinu a ten potvrdil střeleckou formu. V 80. minutě prodloužil Zvěřina hlavou na Petra a z jeho nahrávky vytěžil třetí zásah naběhnuvší Adamča. Aktivnímu T. Švecovi nebyl gól přán, v závěru trefil tyč.

SK Masokombinát Polička: O. Dittrich – L. Král, F. Švec, Čípa (83. Kuchta), Kovář (83. Jílek) – Petr, D. Soukal (69. V. Král), T. Švec, L. Soukal – P. Zvěřina, Adamča.
SK Holcim Prachovice: Dunka – Teplý, Horyna, Kodytek (73. Schneiderwind), Vodička – Götz, Kostka, Samčenko, Vančura – Budinský, Štainz.

M. Třebová – Hlinsko 1:0

Fakta – branka: 44. M. Cink z pen. Rozhodčí: Pavlas (Pardubice). ŽK: 2:4. Diváků: 110. Poločas: 1:0.

Velmi kvalitní duel zejména v prvním poločase, v posledních dvaceti minutách upadla hra do průměru. Domácí se už začali soustředit na defenzivu, soupeř se snažili bez úspěchu prosadit nakopávanými míči.

O první střelecké pokusy se postarali Švanda a Hollý. Ve 31. minutě přiťukl P. Šatník na hranici velkého vápna Fikrovi, jehož bombu pod břevno Žďánský s námahou vytáhl na roh. Konec poločasu opanovali domácí hráči: nejprve Žďánský zázračně vyrazil dorážku osamoceného Hollého, za dvě minuty však padla rozhodující branka zápasu. V pokutovém území byl faulován Švanda a Cink, jediný „slávista“, který v poslední době proměnil penaltu, poslal brankáře na opačnou stranu.

Po přestávce šancí ubylo, za zmínku stojí přímý kop Potáčka, který Žďánský vyškrábl konečky prstů.Hosté se k ničemi zásadnímu nedostali, jen dvě minuty před koncem hlavičkovali po standardce těsně nad, jinak cennou výhru Slovanu neohrozili.

SKP Slovan Moravská Třebová: Kryštof – Králíček, Huryta, Potáček, M. Cink – Hollý (80. Novotný), P. Šatník, R. Šatník, Švanda (90. Kudýn) – Fikr (82. Staněk), Aberle.
FC Hlinsko: Žďánský – Hrubý, Kysela, Janoušek, Netolický (35. Drahoš) – Bouška, Novák, Slavík, J. Černý – Šulc (67. M. Černý), Zavřel.

Další výsledky: AS Pardubice – Tesla B 1:3, Svitavy – Dobříkov 1:1, Ústí n. O. – Letohrad B 2:0, Živanice – V. Mýto 1:0.